Tarot Falı Kova Burcu Yorumu

logo (1)

• AŞK: Kendinizi göstermek, kabul ettirmek için partnerinizle sık sık çekişme içinde olacağmız bir dönemdesiniz. Partneriniz veya yeni tanışacağınız kişiyle ılımlı davramşlar içinde bulunmaya gayret gösteriniz. Sürpriz bir şekilde birisiyle tanışıp, sıra dışı, radikal bir ilişki de yaşayabilirsiniz. Bu ilişki sizi çok yormasına rağmen, neticede farklı bir yönünüzü keşfedip gelişim kaydedebilir ya da bunalıma da düşebilirsiniz. Burada gerçek içsel ihtiyacınıza kulak vermenizi, yüreğinizin sesini dinlemenizi tavsiye ederiz.

• PARA: Karşımza bir yandan sürpriz bir şekilde alışılmışın dışında, radikal fırsatlar çıkacak ve bunları gerçekleştirme isteği duyacaksınız; öbür taraftan da temkinli davranmak zorunda hissedecek ve bir türlü karar veremeyeceksiniz. Ne tür karar verirseniz verin, neticede yaşayacağınız olaylar sonunda öğrendiğiniz takdirde hep kazançlı çıkan siz olacaksınız. Çünkü derinlerinizde saklı potansiyellerinizin açığa çıkacağı bir dönemdesiniz. Bunu yaratıcılığınızla birleştirirseniz işinizde çok başarılı olursunuz. İşle ilgili problemlerde aklınıza aniden çözümler gelebilir, yeter ki düşüncenizi işinize odaklayınız ve rahat, kaygısız davranmaya çalışınız.

• SAĞLIK: Stresli bir dönemde olduğunuz için bedeninizden sinyaller gelebilir. Alerji, mantar, uçuklar, aftlar gibi strese dayalı hastalıklarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Enerjinizi ne kadar maddeye dönüştürürseniz, o kadar rahatlarsınız. Açık hava sporları, yürüyüşler yapmak veya sahip olduğunuz hobilerle uğraşmak size çok iyi gelir. Bu dönemde hayal ettiğiniz bir hobiye başlama fırsatınız da var. Bu fırsatı muhakkak kullanın. Kendinizi duygusal baskıda hissedip rüyalar, belki kabuslar da görebilirsiniz. Unutmayın ki, kabuslar bedeninizin sigortasıdır.

Bir önceki yazımız olan Tarot falı aşıklar kartı anlamı ve yorumu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment