Tarot Falı Kupaların Altılısı Kartı Anlamı ve Açıklaması

indir (1)

Kart, altı kupa tarafından daire içine alınmış aile ve çocuk figürü ile karşımıza çıkıyor. Bu imge, bireysel konumlar dahilinde var olan çocuğu ve aileyi sembolize eder. Her şeyin kökü geçmişe dayanır ve bu köklerin gelişmek için desteğe ihtiyacı vardır. Bu kart, altı rakamının enerjileri ile duyguyu ve yaratıcılığı birleştirerek, çaba sonucunda elde edilebilecek uyumu sembolize eder.

Düzün Anlamı
Geçmişin gücü, bu kartın en önemli mesajlarından biri. Hatırla sanız da anutsanız da, değer verseniz de vemesiniz de, geçmişiniz sadece size özgüdür. Geçmişinizin yaşamınızda önemli bir rol oynadığına dikkat çekiyor! Aşk ya da yakın arkadaşlıklar üe ilgili olarak, geçmişte size oldukça değer vermiş bir kişinin döneceğini müjdeler. Bu kişi sunacağı yeni olasılıklar ile size ilham kaynağı olarak yaşamınıza yeni bir boyut kazandıracak.

îş ya da kariyer ile ilgili olarak da, geçmişinizin sizin için önemli bir kaynak olduğunu vurguluyor. Eski bağlantılarınızın yeniden gündeme gelerek, yarım kalmış tasarıların yeni düşüncelerle tazelenmesini sağlayabilir.İlerleyeceğiniz yön konusunda şüpheleriniz var ise, çocukluk döneminize kadar uzanarak geçmişinizi değerlendirmelisiniz. Size en çok ne keyif verirdi ? Dikkatinizi en çok ne uyandıtrabilirdi ? Geçmişiniz sizin peşinize düşmüyor; sadece gizilgücünüzü açığa çıkarmak için sorularıyla fırsat tanıyor!

Tersin Anlamı
Nostalji ya da pişmanlıklar eylem ve düşüncelerinize egemen olur iseler gelişmenize ket vuracaklardır. İşte ters Kupa altılısı, şimdiyi yaşayamama ve geleceğe adım atamama gibi yetersizliklere dikkat çekiyor. Geçmişteki başarılarınız, mutlu anlarınız ya da acılarınız, karar verme yolunda size yardımcı olamıyorlar. Geçmişin kapısını sertçe kapatarak, yeni bir başlangıç girişiminde bulunmanızın tam zamanı!

Bir önceki yazımız olan TAROT FALI İMPARATOR KARTI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment