Tarot Falı Tılsımların Şövalyesi

Tılsımların Şövalye

Şövalye elindeki tılsımın, toprağa özgü eril, kendi gizilgücüne uyup uymadığını değerlendirircesine, hırsla tılsıma bakmaktadır. Meşe palamutları ve meşe ağacı yaprakları onun yavaş ama emin olarak olgunlaştıran yetenek ve gücünü sunmaktadır tıpkı, tam boyuna ve gücüne ulaşıncaya kadar uzun zaman geçen meşe ağaçları gibi! Kediye benzer iki yaratık, dışarıyı gözlemektedir.

Tarot Falı Tılsımların Şövalyesi Düzün Anlamı
Bir kişiyi temsil ettiğinde, sabırlı ve oldukça hırslı genç bir erkeği simgeler. Bu kişi çalışkan, kararlı kendinden emin, ve düşüncelerinde çoğunlukla tutucu birisidir. Aslında, nadiren akıllı ve doğal olabildiği için, ilişkileri sıkıcı ve tekdüze olabilir. Bütün bunlara rağmen tüm tılsımlarda olduğu gibi tutkulu, sadık ve duyarlıdır. Bu tür nitelikler, toprağın altında kalmış mineraller gibi, derinlerde gömülü oldukları için onlan açığa çıkarmak yetenek ve algılama gerektirmektedir. O sadık bir dost, sürekli romantik olan bir sevgili, gerilim ve kötü koşullardan yakınmayan, güvenilir bir iş arkadışıdır.

Tarot Falı Tılsımların Şövalyesi Tersin Anlamı
Ters Tılsım Şövalyesi, parasal zorluklar ya da kariyer sorunları ile mücadele eden, genç bir adamı simgeler. Bazen de, nasıl davranacağını bilmeyen, o an için işsiz kalmış bir bireyi simgeleyebilir.

Tarot Falı Tılsımların Şövalyesi Soyut / Genel Anlamı
Bir haberci ya da müjdeci olarak,bu kart kurulan düşleri, hedefleri ve istemleri gerçekleştirebilmek için atılması gereken adımlan vurgular. Başanya ulaşmak adına yorulmadan çalışabilen ve yapıcı hırs sahibi, olumlu bir semboldür Tılsımlann Şövalyesi! İş ya da kariyeriniz ile ilgili yapacağınız küçük yatırımlar söz konusudur. Kart ters geldiğinde, bireysel kazançta ya da para ile ilgili anlaşmalarda sorun yaşanabileceğini ifade eder. Borç almak ya da uzun vadeli parasal görüşmeler yapmak için iyi bir zaman değil!

Bir önceki yazımız olan TAROT FALI İMPARATOR KARTI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment