Tarot Falı Tılsımların Yedilisi

Tılsımlar 7

Tarot Falı Tılsımların Yedilisi , filizlenen iki tohum tarafmdan kuşatılan yedi tılsım olarak gösterilmiştir. Henüz olgunlaşmamış bu tohumlar, gizil gücü betimlerler. Dişil bir rakam olan yedi rakamı, değişimi ve bilinç dışı yönelim ve yeteneklerin keşfini sembolize eder. Bütün bunlar, Tılsımların sunduğu nesnel dünyada gerçeklik kazanırlar.

Tarot Falı Tılsımların Yedilisi Düzün Anlamı
Bu kart, az miktarda maddi kazanç getiren yoğun çalışma süreçlerini vurgular. Buradaki şeytana uyma eylemi, gelişmeyi engelleyen endişe duygusunun varlığına izin vermektir. Yoksulluk korkusu ve geleceğe dair kaygılar tüm yaratıcılığı ve enerjiyi engellemektedir. Anın ve sürecin getireceği olasılıklar yerine beklentiler üzerinde odaklanma sorun teşkil eder.

Olumlu ve yapıcı bir bağlamda belirdiğinde, Tılsımların yedilisi, macera ya da keşif için gerekli olan odaklanma ve çaba gösterme gereksinimini simgeler. Söz konusu deneyimler para ile ilgili olabilir ya da olmayabilir. Gönüllü olarak yapılacak işler ve ciddi ilgi alanları da o ana dair enerji ve dikkat gerektirir.

Bu kart geleneksel olarak bir çiftçinin niteliklerine özgüdür ve size şu önemsemeyi sunar: Sağlıklı bir ekin bazı hazırlıklar gerektirir toprak temiz, verimli ve tohum vermeye elverişli olmak zorundadır. Ne kadar iyi hazırlarsanız o kadar iyi ekin alırsınız. Fakat tohumlar, kendi doğal süreçlerinde filizlenirler ve bu sürece müdahalede bulunamazsınız. Sadece en iyi koşullan sağlamanız gerekiyor. Tasarım ya da kariyer yönelimleriniz aynı aşamadalar. Sabırlı kalarak, gelişmenizi engelleyen kaygı ve korkulardan kurtulabilirseniz bireysel üretkenliğinizi sağlayacaksınız.

Tarot Falı Tılsımların Yedilisi Tersin Anlamı
Boşa harcanmış emek ve yaşanmış hayal kırıklıkları, yaşamınızı baskı altına alıyor. Fakat, tüm yedililer enerji değişimini vurguladıkla n için yaşamınızdaki bu süreçte sona erecek. Iş yaşamınız ile ilgili davranış ve tutumlannız, yaratılıcık ve maddi durum, önemli bir değişim sürecine giriyor: Eski düşünce ve inançlannıza, davranışlarınıza son vererek yeni bir yola adım atmanın tam zamanı!

Bir önceki yazımız olan TAROT FALI İMPARATOR KARTI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment