Tarot Falı Yengeç Burcu Yorumu

logo (1)

• AŞK: İlişkilerinizde gerilim yaşayabilir, bunun sonunda öfkelenebilirsiniz. Korkularınız ve endişeleriniz yüzünden partnerinizle yaşayacağınız olayları fazla büyütmeyin. Tartışmalarda öfkenizi kontrollü göstermeye çalışın. Yaratıcılığınızı kullanarak bir takım ufak sürprizler hazırlayıp,hem partnerinizi mutlu eder hem de enerjinizi güzel harcamış olursunuz. Örneğin ay ortalarında evinizde sürpriz bir davet verebilir veya bir doğa gezisi düzenleyebilirsiniz. Bu organizasyonlarda bekar kişiler farklı, sıra dışı bir aşk yaşayabilirler.

• PARA: Karşınıza iyi iş imkanları, hiç aklınızda olmayan bir müşteri veya terfi fırsatları çıkabilir. Bunları değerlendirmek için çok düşünebilirsiniz ama muhakkak değerlendirmeye çalışın. Böylece hem gerilimdeki enerjiniz boşalacak hem de şansımzı denemiş olacaksınız. Farklı sorumluluklara ve görevlere ihtiyaç duyduğunuz bir dönem içindesiniz.

• SAĞLIK: Ay başında yaşayacağımz ruhsal gerilimler ay sonuna doğru muhakkak hafifleyecek ve sağlıklı bir yılbaşı geçireceksiniz. Kendinizi baskıda hissettiğiniz günlerde, bütün bir senenin değerlendirmesini yapınız ve kendinize gelecek sene için ulaşılabilir, yepyeni hedefler koyunuz. Bu duygu sizi hem stresten uzaklaştırır hem de gelecek seneyi daha rahat geçirmenize neden olur. Dişlerinize ve kemiklerinize bu dönem daha fazla dikkat ediniz.

Bir önceki yazımız olan Tarot falı aşıklar kartı anlamı ve yorumu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment