Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumu Eylül

Aşk ve İlişkiler

5 Eylül tarihinde meydana gelecek olan dolunay ev ve ailenizle ilgili önemli açılımlara gebe olacak. Bu evre sürmekte olan ilişkiniz adına sıkıntılar yaşıyorsanız, bu ilişkiyi sonlandırma kararı alabilir ve önünüze bakabilirsiniz. 18 Eylül tarihinde Venüs’ün 11.evinizdeki hareketi ilişkileriniz adına size şans getiriyor olacak. Dikkatleri üzerinizde toplayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sosyal paylaşımlarınızın arttığı bu evre, bekâr yengeç burçları, arkadaş ortamlarında beklenmedik sürpriz tanışmalar gerçekleştirebilirler. 20 Eylül itibariyle, partnerinizle muhteşem bir yurtdışı gezisi yapabilirsiniz.

İş, Kariyer Ve Para

14 Eylül itibariyle Satürn Yay burcunda retro hareketine giriyor. Bu dönem içinde iş ve çalışma ortamınızla ilgili geçmişe dayalı konular ön plana çıkabilir. Bu evre, çalışma arkadaşlarınızla olan iletişime biraz dikkat etmenizde fayda var. 20 Eylül itibariyle, Balık Burcunda meydana gelen Güneş tutulması, eğitim sektöründe çalışan Yengeç burçları için olumlu bir dönemin başlangıcı olabilir. Özellikle yurtdışı seyahatleriniz ve ticari girişimleriniz adına pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Sağlık

Eylül ayının ilk haftası detoks yaparak, hem fiziksel hem de ruhsal sağlığınızın dengesini koruyabilirsiniz. Bu evre, ayak banyoları ve ayak sağlığı bakımı açısından en elverişli dönemdir.

Eylül Ayı Olumlaması

“Sağduyu ile davranıyor doğru kararlar veriyorum.”

Eylül Ayı Esması “Er Reşid”

“Er Reşid” esmasını öneriyorum. Günlük okuma sayısı 514 adettir. Erkeklerin “Er Reşid”, kadınlarınsa “Ya Reşid” şeklinde okumalarını öneriyorum. Bu esma sayesinde yaşamınız adına en hayırlı ve en doğru kararları verebileceksiniz.

Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumu Eylül _15.jpg

Bir önceki yazımız olan İlişkilerimiz başlıklı makalemizde astroloji nedir, fal ve ikizler hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment