Yengeç Burcu Bu Yılın Tutulmaları Size Ne Getirecek?

Bu yıl dört burçta beş tutulma olacak: Bu dört burç Koç, Boğa, Akrep ve Yay’dır. Güneş tutulmaları Yeni Ay, Ay tutulmaları Dolunay zamanında meydana gelecek. Her bir tutulmanın etkisi altı ile on iki ay arasında sürecek.

2013 yılının iki tutulması, bir Ay ve bir Güneş olmak üzere, Beşinci Evinizi öne çıkaracaktır. Bu tutulmaların ilki olan Ay tutulması 25 Nisanda Akrep burcunda ve Güneş tutulması 3 Kasım’da yine Akrep burcunda gerçekleşecektir. Bu bölge çocukları, yaratıcılık, romantizm, dinlence ve spekülasyonları gündeme getirecektir. Tüm bunlar hayatınızda bir şekilde aktifleşecektir.

Bu iki tutulma, Akrep burcundaki Satürn’ün mesajını pekiştirir. Beşinci Evin faaliyetlerini daha ciddiye aldığınız bir döneme giriyorsunuz. Faydalı bir şey yapacağınız, işe yarar bir hobi projesinde çalışacaksınız.

Çocuklarınızdan gerçekçi olmayan şeyler beklemeyin. Onların kişiliklerini oluşturmada faydası olacak mantıklı kurallar koyun. Sürmekte olan duygusal bir ilişki ciddiye dönebilir ya da aşkınız sona erebilir. Bu bölge spekülasyon konularını da yönetir. Tutulma etkisi, Satürn’ün bilgeliğini ve uzun vadeli yatırımlarını pekiştirir.

9 Mayıs’ta Boğa burcunda, On Birinci Evinizde Güneş tutulması olacaktır. Bu dönemde hayatınıza yeni insanlar girecek, bazı arkadaşlarınızla daha da yakınlaşacaksınız. Takım çalışmaları ve sosyal hayatınız parlak geçecek. Grup faaliyetleri öne çıkıyor. Bir dernek, organizasyon ya da işle ilgili bir gruba girebilir, burada lider olabilirsiniz. Bu tutulma sayesinde kişisel ve mesleki amaçlarınızı değerlendirme imkânı bulacak ve amaçlarınıza ulaşmak için yaptığınız planları uygulamaya başlayacaksınız.

Diğer iki Ay tutulması 25 Mayıs’ta Yay burcunda, Altıncı Evinizde ve 18 Ekim’de Koç burcunda, iş ve kariyeri öne çıkaran Onuncu Evinizdedir. iki tutulmayla birlikte yeni bir iş teklifi ya da terfi alabilirsiniz. Mayısta Yay burcundaki Ay tutulması günlük işlerinizin evi olan Altıncı Evinizi harekete geçirirken dikkadi olun. Tutulmadan birkaç ay önce veya sonra, 2014’te olacakların bir işaretini alabilirsiniz. Mayıs ayında, işinizde ilerlemek için ihtiyacınız olan kişiyle karşılaşabilirsiniz.

fal bakma sundu…

Yengeç Burcu Bu Yılın Tutulmaları Size Ne Getirecek

Bir önceki yazımız olan Astroloji başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment