Yengeç Burcu Kadını Aşk Hayatı 2016

Yengeç kadını

Su grubu burçların öncüsü, gizemli Ay’ın kızı Yengeç kadını. Daima sevecen, neşeli, anaç, arkadaş canlısı ve alışveriş delisi. Sevinince, üzülünce, bunalınca, terfi edince ya da işten çıkarılınca alışveriş yapan başka bir burca rastlamak zordur. Şık ve zarif giysilere, ayakkabı ve aksesuarlara hiç hesap kitap yapmadan harcama yapar. Evinin kapısı, yüreği ve eli açık olduğu için onun arkadaşlığından kolay kolay vazgeçilmez. Yalnız kalmaktan da pek hoşlanmaz. Haberleşmek burcun kadını için günlük gıda gibidir. Dedikodu yapmaktan çok hoşlanır. Ailesi yaşamında büyük bir yer işgal eder. Annesine bağlı ve özenli, ancak babasına daha düşkün olabilir. Annesi, babası, çocukları ve eşi için canını verebilir. Bu burcun kadınında hisler daima ön plandadır; dolayısıyla sevgi ve aşk yaşamında başköşeyi işgal eder. Yengeç kadınının sevgisi olumlu, yapıcı, uyumlu ve güçlüdür. Eğer erkeğin beğenisine cevap vermeye karar vermişse dış görünüşündeki mesafe ortadan kalkar. Evi, yuva sıcaklığını derhal hissettirir, canı istediği için mutfağa girerse pişirdiği yemeklere bir başka yerde rastlayamazsınız.

İnce yapılı bir bedene sahip olmasına karşın bedeninin üst kısmı ve göğüsleri dikkat çekicidir. Narin görünümlüdür, ama fiziksel güç gerektiren işlere dayanıklıdır. Etrafı gözlemlerken her anın fotoğrafını çeken bir fotoğraf makinesi gibidir. Hafızası oldukça güçlü olduğu için iyiliği de, haksızlığı da unutmaz. Etrafında olan her şeyi hisseder. Konuşkan olduğu kadar gizemli olmayı da iyi bilir. Eğer birinin kendisini görmesini istemiyorsa adeta görünmez olabilir. Yengeç kadını dişi kuş misali kendisine kol kanat gerecek bir erkek arar, bulduğunda da tüm ilgisini erkeğine yönelterek onu şımartmaktan büyük mutluluk duyar. Son derece anlayışlı, sevecen bir şekilde ve hiç yüksünmeden erkeğinin etrafında pervane olabilir. Âşık olduğu erkeğin gelir düzeyine aldırış etmeyen bu kadın gururlu ve hassastır. Anlaşıldığından, sevildiğinden emin olmak ister. Sezgileri çok güçlü olduğu için karşısındakinin niyetini hemen anlar. İncinmekten kaçındığı için ona kur yapan erkeğe yaklaşması zaman alabilir. Bu zamanın uzun veya kısa olması erkeğin yaklaşımı ve tutumuyla değişir. Öyle gelip geçici macera olabilecek ilişkilerden uzak durur. Kontrolü elinde tutmak isteyen, hükmedici bir karakteriniz varsa Yengeç kadınına yaklaşmamanızı tavsiye ederim.

Aslan Burcu Kadını - Kadınlar Duysun

 

Bir önceki yazımız olan İlişkilerimiz başlıklı makalemizde astroloji nedir, fal ve ikizler hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment