Yengeç Burcu Mart

Yengeç Burcu Mart Gezegensel Tehlikesiz Durumlar
11 Marttaki Yeni Ayın Balık burcunu, Dokuzuncu Evinizi etkilemesiyle maceracı ruhunuz canlanacak. Seyahat için en uygun zaman, olası gecikme ve kayıp bavullardan sakınmak amacıyla, 17 sine kadar sürecek olan Merkür’ün gerileme dönemi sonrası olabilir. 7 Mart’ta, ay sonunda çıkacağınız bir iş gezisi haberi ya da bir okul arkadaşınızdan yine ay sonunda gerçekleşecek bir toplantı haberi alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Mart İlişkiler
Son günlerdeki yanlış anlaşılmalar, Merkür’ün geri hareketinin ayın 17 sinde bitmesiyle giderilebilir. Aynı zamanda çok daha kolay bir şekilde haber ve cevap alabileceksiniz. Eğer sizin ya da çocuklarınızdan biri için okula kabul ya da burs haberi bekleniliyorsa bu haberi ayın 28’inde ya da 29’unda alabilirsiniz. Yeni Ay’dan önce tüm evrakların hazır olduğundan emin olmak için iki defa kontrol edin.

Yengeç Burcu Mart Para ve Başarı
Mars, ayın 12’sinde Koç burcuna, Onuncu Evinize ilerliyor. Onu ayın 21’inde Venüs takip edecek. Her iki gezegen de mesleki becerinizi arttıracak ama ay sonunda, iş yerinizde yaşanacak büyük sorunlardan dolayı her şeyi bekleyebilirsiniz. İşte sizin ya da çalışma arkadaşlarınızın pozisyonunu etkileyen bir değişim söz konusu olabilir. Ayın 22’si gibi ufukta ne olduğunun ipuçlarını görebilirsiniz.

Yengeç Burcu Mart Gezegensel Tehlikeli Durumlar
27 Mart’ta Terazi burcunu, Dördüncü Evinizi etkileyen Dolunayı takip eden iki hafta boyunca ev hayatı sabrınızı zorlayabilir ve bu durum aile ilişkilerini etkileyebilir. Özellikle çeşitli hava koşullarına maruz kalan bir bölgede yaşıyorsanız, sigorta poliçelerinin bitiş ve yenileme tarihlerini kontrol edin. Evden bir ortakla çalışma fikriniz varsa tekrar düşünün, bu işten bir kazanç elde edemeyebilirsiniz.

Umut Vaat Eden Günler
1,7, 14, 15, 16,21,24,28

Sıkıntılı Günler
6,12, 17,20,22, 27, 31

YengeçMart

Bir önceki yazımız olan Astroloji başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment