Yengeç Burcu Nisan

Yengeç Burcu Nisan Gezegensel Tehlikesiz Durumlar

Mars ayın 20’sinde Boğa burcuna geçerek On Birinci Evinizi etkileyecek. Bu etki, mayıs sonuna kadar sosyal hayatınızı destekleyecek. Akşamüstleri ve hafta sonları yakın arkadaşlarınızla buluşmaları bir kenara koyun ve özellikle yeni insanlarla tanışabileceğiniz yerlere gidin. Bu geçiş, sosyal ağ ya da grup aktiviteleri için ideal.

Bunun yanı sıra bir kulüpte ya da takım çalışmasında lider rolü üstlenmeniz istenebilir.

Yengeç Burcu Nisan İlişkiler

Ay boyunca hem olumlu hem olumsuz etkiler, özel ve iş ilişkilerinizi etkileyecek. En zorlu dönem nisanın son iki haftasında yaşanacak. İş yerinde bir anlaşmazlığa ve tartışmaya çözüm ararken arada kalabilirsiniz. Ayrıca bir arkadaşınız sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Deneyimlerden ders almaya çalışın.

Yengeç Burcu Nisan Para ve Başarı

10 Nisanda Koç burcunu, Onuncu Evinizi etkileyen Yeni Ay, kariyerinizi destekleyip sizi işte ön plana çıkartacak. Özellikle Merkür de ayın 13 ünde aynı burca girdikten sonra, fark edilirliğiniz artacağından yöneticileri etkilemek için her fırsatı kullanmalısınız. Ancak çok hırslı gibi algılanmaktan sakınmak da önemli, terfi konusunda zekice davranın.

Yengeç Burcu Nisan Gezegensel Tehlikeli Durumlar

Dolunayla Ay Tutulması Akrep burcunda, Beşinci Evinizde gerçekleşiyor. 25 Nisandaki tutulmanın etkisiyle bazı Yengeçler romantik ilişkilerini bitirirken diğerleri de bir grup insanla hareket etmenin sorumluluğunu ve ödülünü alacak. Eğer ebeveynseniz, çocuğunuzun davranışlarını yakından takip edin, arkadaşları ve arkadaşlarının aileleriyle tanışın.

Umut Vaat Eden Günler
6, 7, 8, 12, 17, 20, 22, 26

Sıkıntılı Günler
2, 3, 9, 16, 18, 21, 23, 30

YengeçNisan

Bir önceki yazımız olan Astroloji başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment