Yıldızlara Göre Çarşamba Günü

 

Yıldızlara Göre Çarşamba Günü

ÇARŞAMBA GÜNÜ
1 Çarşambanın ilk saati Utarit yıldızımdır. Misafir ağırlamak ve dostlukların kurulması için uygun bir saattir. Genellikle bu saatte en önemli işlerinizi ve tanışmak istediğiniz üst düzeydeki insanları ve de kalıcı dostlar edinmeyi sağlayan en bariz saatlerden biri olarak bilinir.
2 Çarşambanın ikinci saati Ay‘dır. Bu saatte hiçbir işten iyi sonuç alınmayacağı için, kesinkes hiçbir işe ve yatırıma girilmez. Genellikle para verme ve de borç para alma girişimlerinde kesinlikle bulunulmaması gerekir. Alman borç para, iyi bir saat olmadığı için geri ödeme konusunda oldukça başınız ağrıyacaktır. Zaten diğer işlerde de uygun olmayan bir saat olduğu bilinmektedir.
3 Üçüncü saat Zuhal yıldızımndır. Bu saatin özelliği, hastalıklar ile mal kaybetmeye, sevilen bir kişiden ayrılmaya ve çok sevilen bir arkadaşla aranın açılmasıyla ilgili olduğu için dikkat edilmelidir.
4 Dördüncü saat ise Müşteri yıldızımndır. Hayırlı ve uğurlu bir saat olduğu için bütün iyi işler bu saatte yapılabilir. Genellikle kız isteme veya evlilik hazırlığı için karar verilen makbul bir saattir.
5 Beşinci saat Merih yıldızına aittir. Uğurlu bir saat değildir. Bu saat insanları birbirine düşman etme ve kötülük açısından iyi bir saat olmadığı gibi, yalan yanlış bütün sözlere inanılıp, vahim bir yanlış yapma saati olarak da saptanmıştır.
6 Çarşamba gününün altıncı saati ise Güneş’e aittir. Karada ve denizde her türlü yolculuğa elverişli olduğu gibi her türlü iyi işlerinde yapılabildiği bir saattir. Bu saatlerde uzun yola çıkılacaksa veya uzun yoldan yapılabilecek işlerde en iyi sonuç sağlanır.
7 Yedinci saat Zühre yıldızımndır. İyi ve uğurlu bir saat olduğu için düşünülen işler bu saatte tatbik edilebilir. Gizli kalmış olması mümkün olmayan işlerin bu saatte denenmesinde fayda vardır. Çünkü, sürpriz sonuçlarla size dönebilir.
8 Sekizinci saat ise Utarit’indir. Bu saatte çokça ağlayan çocuklar susar. Onlara hiç nazar gelmez.
9 Günün dokuzuncu saati Ay’dır. Bu saatte karı kocalar, birbirini sevenler ayrılabilir. Pek iyi bir saat olduğu söylenemez. Bir çok aksilik bu saatte vardır. Biraz sabırlı daha hoşgörülü olunması gerekir.
10 Çarşamba gününün onuncu saati ise Zuhal yıldızmındır. İyi ve uğurlu bir saat olduğu için büyüklerin yanlarına gidip onlardan istek yapabilirsiniz. Veya patronunuzla başka bir iş ve zam gibi konuşmaları yapabileceğiniz en uygun saattir.
11 On birinci saat Müşteri yıldızına aittir. Bu saat iyi ve uğurlu bir saattir. Büyüklerinizle karşılaşabilir, bazı işlerde hayırlı sonuçlar alabilirsiniz.
12 On ikinci saat Merih’indir. Hayırlı işler saatidir. Ayrıca dostlarınızla iyi saatler geçirebileceğiniz, uzun sürelere dayanan bir iş ortaklığı da önerilebi len saatlerdir. Bu saatlerde sözlerin ve isteklerin oluşmasının en belirgin saatleridir.

fal bak, fal bakma, fal nedir, fal nasıl bakılır, burçlar, burçlara göre yaşam

Bir önceki yazımız olan Yıldızlara Göre Salı Günü başlıklı makalemizde akrep burcu, aslan burcu ve astroloji nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment