Yıldızlara Göre Cuma Günü

 

Yıldızlara Göre Cuma Günü

CUMA GÜNÜ
1 Cumanın birinci saati Zühre yıldızınındır. Heyecan ve sevinç duyacağınız çok işe kalkışabilirsiniz. Bunlar, arabulmalar, nişan, söz kesme, evlilik gibi olaylar olabilir.
2 Günün ikinci saati ise Utarifindir. Planladığınız bir çok işi bu saatte halledebilirsiniz. Bunlar, bir yolculuğa çıkma, yeni bir ev alma, çok değişik bir işe sahip olma ve detaylı projeler yapma olabilir. Bu durumlar için uygun bir saattir.
3 Ücüncü saat Av’a aittir. Uğursuz ve cok kötü bir saat olduğundan hiçbir işe kalkışmamak gerekir. Kalkılırsa zararlı çıkılabilir. Bu saatte hiçbir şekilde iyi veya kötü işler için girişimde bulunmayın, konuşacağınız her söz, yapabileceğiniz her işi size zararla dönecektir.
4 Dördüncü saat ise Zuhal yıldızımdır. Bu saatte kuyular içinde su alabilir veya kuyu eşebilir, su kuyusu yapabilirsiniz. En istikrarlı saattir.
5 Günün beşinci saati Müşteri yıldızına aittir. Bu saatte insanları karşılayıp, şikayetlerini dinleyebilirsiniz. Bu arada bir değerlendirme yapıp hayırlı ve size yardımcı olan kişileri seçebilirsiniz. Bu saatte her işinizi uygulayabilirsiniz.
6 Cuma gününün altıncı saati ise Güneş’indir. İstekte bulunmak için en güzel saattir. Bütün isteklerinizin olumlu olması ve gerçekleşmesini düşündüğünüz her şeyi bu saate yapmanız en doğru olanıdır.
7 Günün yedinci saati ise Zühre yıldızmmdır. Bu saate karşınızdakini çok güzel kandırabilir, yine bu saatti nişan, evlilik, yeni bir ev alma, yeni bir işe girme saati olarak değerlendirebilirsiniz. Bu saat her isteğin mümkün olduğu bir saat olarak bilinmektedir.
8 Sekizinci saat Utarit yıldızmmdır. Epey hayırlı ve uğurlu bir saattir. Hangi işe atılırsanız atılın olumlu sonuç alacağınız, tanışacağınız kişi ile veya evleneceğiniz kişiyle hayırlı bir evlilik gerçekleştireceğiniz, iş
ortaklığı için en iyi kararı verebileceğiniz saat olarak gösterilir. En güzel sözcükler bu saatte söylenir.
9 Dokuzuncu saatin yıldızı ise Ay’dır. Adres değiştirmek ve tanışmak gibi işler yapılır. Bu işler genellikle çok süratli ve acele tarafından yapılmalıdır. Saatin bir dakika bile kayması yapılan işlerde olumsuzluk yaratabilir.
10 Günün onuncu saati Zühal yıldızının dır. Fena bir saat değildir. Ama yine de temkinli olmakta fayda vardır. Bu konuda tedbiri elden bırakmamak, bir şey yaparken mutlaka not almakta fayda var, çünkü fazla düzenli bir saat olmadığı için her şey bir anda değişebilir, unutkanlık olabilir. Tedbirin elden bırakılmaması gereken bir saattir.
11 On birinci saatin yıldızı ise Müşteri’dir. Dostlarla konuşulacak bir saattir. Eşlerin arası a çılmışsa düzeltilebilmek için en güzel zaman dilimidir. İşyerinde işlerin kötüye gitmesi üst düzeydeki lerle anlaşılamıyorsa iyi bir bağ kumanın tam zamanı olduğu bir saattir.
12 Cuma gününün on ikinci saati Merih yıldızı nmdır. Günün bu saatinde yolculuğa çıkılabilir, her türlü işler yapılabilir, hayırlı uğurlu bir saat olarak bilinir. Özellikle yolcular için seçim yapılabilen saattir.

burç, astroloji, astroloji nedir, burç yorumu, yay burcu, oğlak burcu, aslan burcu

Bir önceki yazımız olan Yıldızlara Göre Perşembe Günü başlıklı makalemizde burç yorumları, burçlar ve burçların anlamları hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment