Yıldızlara Göre Pazartesi Günü

Burcunuza Göre Pazartesi Günü

PAZARTESİ GÜNÜ
1 Pazartesinin ilk saati Ay’ındır. Sevgi ilişkileri ile kalplere sahip çıkmayı temsil eder. Çok sinirlenen kişilere dahi sevgiyle bakılabilen saattir.
2 İkinci saat ise Zühal‘indir. Yolculuğa el elverişli saat olup, ihtiyaçların giderilmesinde faydalı dakikalardır.
3 Pazartesinin üçüncü saatinde bayağı büyük işler halledebilirsiniz. Bunlar evlilik, resmi evrakların hazırlanabildiği saatlerdir.
4 Dördüncü saatte Merih yıldızımdır. Bu saatte kötü ve tehlikeli işler yapılır. Sarhoşluk, vücudu yormak ve sarsmak, hastalık bu saatin belirtileridir. İnsana zarar veren olaylar hep bu saatte meydana gelir. Bu saatlerde mümkün olduğu kadar sevdiğiniz kişilerle birlikte olma saati olarak da ayarlanabilir.
5 Beşinci saat ise Güneş’tir. Bu saatte tüm ihtiyaçlar giderildikten sonra kalp sevgisi, aile sevgisi ve arkadaşlık bağları daha iyi sonuç alınabilecek saatler olup bu saatlerde aşkı, aile ilişkilerini, arkadaş düzenini ayarlama saati olarak seçmekte yarar var.
6 Günün altıncı saati ise Zühre yıldızmmdır. Bu saat tılsımdan başka hiçbir işe yaramaz. Bu saatlerde mümkün olduğu kadar başka işlerle uğraşmak, hayal gücünü kullanarak güzel şeyler düşünerek geçirilebilecek en güzel saatlerdir. Eğer ki, onun dışına çıkılırsa biraz baş ağrıyabilir.
7 Pazartesi günü yedinci saat Utarit yıldızına a ittir. Sıkıntıların giderilmesi, kötü ağızların kapanması ve kalplerin keşfedilmesi için uygun saatlerdir.
8 Sekizinci saat ise Ay’a aittir. Bu saatte evlenmeler ile birbirinden ayrılanların tekrar birleşmesi ve aralarında anlaşamayıp düşman olanların tekrar barışması söz konusu olabilir.
9 Dokuzuncu saat Zuhal yıldızına aittir. Aşın şekilde uğursuz bir saat olup ayrılmalara, düşman olup birbirini kırmaya, tartışmaya ve kin beslemeye uygun bir saattir.
10 Onuncu saat ise Müşteri yıldızına aittir. O nuncu saatin özelliği, insanlara mutluluk saçıp iyi işler yapmasına örnek bir saattir. Ayrıca bu saat insanların en güzel saatleri arasında en makbul gözükendir.
11 On birinci saatin ise, sahipliğini Merih yapar. Pek iyi bir saat olmayıp kin, düşmanlık, kan akıtma, aile kavgaları en önemlisi yuva dağıtma, babayı oğula düşürme, anayı kıza düşürme gibi durumlarda çok vahim bir saat olarak tespit edilmiştir. Bu tür işleri yapanlar bu saatin tesiri altına girmiş olanlardır.
12 Pazartesi on ikinci saatte Güneş’e aittir. Hem gözler ve dilleri bağlayan bir saat olarak, hem de sevgiyi, saygıyı uygun bir dille gösterme özelliğine sahip olduğundan kötüyü dahi iyi gösteren “iyi saatte olsun” dedirten bir saattir.

burçlar, astroloji, burç yorumları, günlere göre yaşam, yıldızlara göre pazartesi günü

Bir önceki yazımız olan Günlere Göre Yaşam başlıklı makalemizde astroloji, astroloji yaşam ve burç hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment