Yıldızlara Göre Salı Günü

  Yıldızlara Göre Salı Günü

SALI GÜNÜ
1 Salı gününün birinci saati Merih yıldızınındır. Bu saat uğursuz bir saattir. Kan akmasına, hastalıkların yayılmasına, fesat, kin, düşmanlık, dedikodu yaratma saatidir.
2 İkinci saatte Güneş‘e aittir. Salı gününün ikinci saatinde kesinlikle hiç iş yapılmaz. Bu saatte yapılan işlerin hepsinin olumsuzlukla sonuçlanacağı ve çok fazla yorgunluk vereceği söylenebilir.
3 Üçüncü saat ise Zühre yıldızınındır. Bu saatte nişanlanmak, evlenmek uygundur ve de hayırlı kız istemek için ve akraba ilişkilerini düzeltmek için uygun bir saat olduğu kesinleşmiştir. Ayrıca, iş görüşmelerinin ve işle ilgili herhangi bir şeyin de bu saatte yapılması uygundur.
4 Dördüncü saat Utarit yıldızına aittir. Ticaret ile ilgili olarak mal alıp satmak ve de müşteri kazanmak için uygun bir saattir. Bu saatte iş yerinin kapısının mutlaka açık tutulması gerekir.
5 Beşinci saat ise Ay’a aittir. Sakın hiçbir işe girip, başlamayın. Çok uğursuz bir saattir. Bu ev işi olabilir veya dışarıda herhangi bir iş olabilir, mutlaka ertelenmesi gerekir. Eğer ertelemek olanaksız ise daha uygun bir saat seçin.
6 Altıncı saat Zuhal yıldızmmdır. Bu saate göre her türlü kötü, sahtekarlık, hilebazlık, başkasına karşı hain planlar yapılabilen bir saattir. Bu saatte mümkün olduğu kadar sizi sevmediğini hissettiğiniz insanların yanında bulunmamaya özen gösterin. Yoksa hic yoktan kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.
Kendinizi telafisi mümkün olmayan olaylar içinde bulabilirsiniz.
7 Salı gününün yedinci saati ise Müşteri yıldızıdır. Hayırlı ve uğurlu bir saat olduğu için sevdiğinizi göstermek, dostluklar kurup kaynaşmak, huzur duymak gerektiren bir saattir.
8 Sekizinci saat Merih yıldızına aittir. Pek iyi bir saat olmadığından sarhoşluk, kan akıtma, karşıda kinin kötülüğünü beklemek, ailesine zarar vermek ve en sevilen kişilere dahi düşman gözlerle bakılabi len bir saat olduğu belirgin bir örnektir.
9 Dokuzuncu saat ise Güneş’tir. Nikahlanmak, nişanlanmak, sözleşme, söz kesmek ve yakınlaşmak gibi hayırlı işler ve sürprizlerin yaşandığı bir saat olarak bilinir. Güzel sözlerin ve gelecekle ilgili güzel günlerin habercisi olarak bilinen bir saatlere örnek gösterilebilir.
10 Bu saatte Zühre yıldızının dır. Hayırlı bir saat olmadığı gibi, hiçbir işe de girişmemek gerekir. O saatte mümkün olduğu kadar insanlardan, işyerinden uzak sakin, sessiz bir ortamda olma saati olarak kendinizi ayarlamanız gerekir. Bunu yapmak kötülüklerden uzaklaşmanın en belirgin özelliğidir.
11 On birinci saat ise Utarit’indir. Bu saatte yolcular yollarından, çiftlerde birbirinden ayrılabilir. Bütün anlaşmazlıklar, ayrılıklar, kin ve nefretlerin bu saatte olduğu tespit edilmiştir. Bu örnekten de anlaşıldığı gibi bu saatlerde ikili ve grup olarak hiçbir işe kalkışmamak en güzelidir.
12 Bu saatte Ay’a aittir. Pek hayırlı olduğu söylenemez. Boşanmalar, birbirlerinden ayrılmalar, kin ve düşmanlık bu saatin olaylarındandır. Çünkü günün en hassas saati birikimlerin karşı tarafa o lumsuz olarak yansıma saatidir. İnsanların en dikkatli ve en tedirgin olması gereken saattir.

astroloji nedir, yıldızlara göre burçlar, burç yorumları, yıldızlar, güneş, ay, aslan burcu, yay burcu, akrep burcu

Bir önceki yazımız olan Yıldızlara Göre Pazartesi Günü başlıklı makalemizde astroloji, burç yorumları ve burçlar hakkında bilgiler verilmektedir.

 • reply Ahmet Sener ,

  Bu sekilde devam etmeniz dilegiyle, guzel paylasim.

  • reply Ayse Gulfidan ,

   Daha iyisi ne olabilir bilemiyorum, tesekkurler.

   Leave a comment