Faydalı linkler : BİZE ULAŞIN | HAKKIMIZDA | REKLAM VER | GİZLİLİK POLİTİKASI | SİTENE EKLE

Hayatınızda cevap almak istediğiniz sorularınızı en alttaki yorum alanından yazıp sonra falınızı açın, ne kadar detaylı yazarsanız o kadar net yorumlar alırsınız "Burcunuz, yaşınız, medeni, durumunuz vs vs"

Yıldız Tarot falı Sembolizmi

Saflık ve dürüstlüğü canlandıran çıplak bir kadın figürü, bir seramik sürahiden toprağa sıvı dökerken, diğerini havuzun suyuna durağan bir şekilde daldırmaktadır. Tıpkı astrolojik olarak karşılık gelen Kova burcu gibi, suyu bir yerden alıp diğer bir yere boşaltmaktadır. Tablo, aslın da, kişisel bilinçaltının evrensel bilinçaltı kay nağına dalan ve bunları günlük yaşamın düşü nülebilir alanına uygulayan kadını canlandıran, yıldız kartına atfedilen meditasyonu tanımlar. Ortadaki yıldız, ruhani benliğin ruhu ve onun aydınlığı ya da meditasyon devam eder ken dışa açılmasını gösterir. Onu çevreleyen yıl dızlar ise, meditaşyondan etkilenen, kişisel astrolojik eneıji merkezle rini sembolize eder.

Bilinçli düşünceyi, aklı sembolize eden kuş, sessizce açılan kainatı izleyerek ağaçta oturmaktadır. Kartın numarası on yedi (XVII) bu kez, ruhun dışa açılması ve bu özgürlüğü sağlamak için bir (1) nolu özbilinç ile, yedi (7) nolu Savaş Arabası kozunun, muazzam ruhsal kontrolü ile birleştirir.

Yıldız Tarot falı Tasviri

O, kainatın küresini ve çevresini taşıyan, Yunan Tannçası Uranya’dır. Bilinçaltı, evrensel akıl ve ruhun havuzuna daldınlırken onun evrensel gösterisinde İsis’tir. İdeal, saf ve estetik aşkın yıldızlarla ilgili tanrıçası Uranya, Afridot’tir.

Kainatın en güzel gezegeni olduğu düşünülen Venüs, Mısırlı tanrıça Aştart ve Yunanlı tannça Astart’tır. Güneşi doğuran ve göbeği gökyüzü ve yıldızlan temsil eden, genellikle bir vazo ile resmedilen. Mısırlı gökyüzü tannçası Nut’tur.

Meditasyonla ruhlarımızın gelişmesi ile olgunlaşmış bir çiçek gibi açılan, hepimizin güzel ve ilahi kısmıdır.

Yıldız Tarot falı Yorumlama

Ters Yetenekler, arzular ve düşler.

Yıldız Tarot falı kartı, danışanın düşlerini ve isteklerini sembolize eder. Çoğunlukla güven, ithaf ve hevesle doğal yetenekleri aramayı göster mektedir. Aynca Yıldız kartı seçilmiş ya da izlenmiş olması muhtemel bir he deftir. Bunun yanında, pozitif düşünce, iyi ruh ve fiziksel sağlığı orta ya koyar. Danışanın yeni açıklamalar ve bilgiler bulduğu meditasyon, bu kart ile sembolize edilir. Danışanı, yeni kişisel yetenekler ve güçler bulması, esinlenilen yaratıcı hedeflere ulaşması ve bu ruhi egzersizi geliştirmesi için cesaretlendirin. TersYetenekler ve hüsranla sonuçlanmış ümitlerdir. Ters çevrili Yıldız kartı, iyimserliğini tamamını kaybeder. Kötü du rumdaki duygusal, ruhsal ve fiziksel sağlık işaret ediliyor olabilir. Bu olumsuzluk, danışanın silik kişisel imajından kaynaklanabilir. Danı şan, yaratıcı fikirleri ve güçleri geçersiz ve önemsiz zannettiği için, kendisini öyle yetersiz hissedebilir ki, tüm yaratıcı fikirleri ve güçleri sabote olur. Depresyon ve güvensizlik danışanı güçsüzleştirir. Birey sel yetenekleri ve değerleri görmemezlikten gelinir. İlhamın olmayışı ve ülmitsizlik hissi hayallerini yıkar. Danışanı bu hasar verici olum suzluğa karşı uyanık olması veya bir kendi kendine yardım progra mına başlaması için teşvik edin. Bir danışanın gelecek konumunda bu kartı gördüğümde, depresyon ve olumsuzluktan azaltmak için onun ne yaptığmı araştırırım. Güç bir dönemin başlayabileceğini ve negatif durumu düzeltmek için kişisel bir çare bulmasını öneririm.

Tarot

Sitemizi Paylaş Sana Özel Yorum Kazan
facebook-sharetweet-it

Sitemizi Facebook veya Twitter'da paylaşın ardından bize mail adresiniz ve sorunuzla birlikte buradan gönderin size özel gelecek falınız mailinize gelsin.


 1. bella dedi ki:

  Yaşım 21 ve bulunduğum durum nereye varır merak ediyorum

 2. ferhan bay dedi ki:

  U arada 53 yaşında yengeç burcuyum yükselenim başak.kocamda 52 yaşında akrep burcu

 3. ferhan bay dedi ki:

  Şu anda kocamla ayrı yaşıyoruz.kocam boşanmaktan vazgeçip bir daha gitmemek üzere sevgiyle yeniden bana dönecekmi birbirimize sevgi ile sarılabilecekmiyiz evliliğimiz devam edecekmi.borç sıkıntısından kurtulabilecekmiyiz.parayıda bulup yuvamızda mutlu olacakmıyız..

 4. Aslı dedi ki:

  30 yasindayim. Oğlak burcu yum. Iliskim yok.Ne zaman Evlenecegim?

 5. inci dedi ki:

  29 yasi dayim evliyim bi oglum var kalbimden rahatsizim bide bilmedim bi huzursuzlum var iyi olucakmiyim bu sikintilar gecicekmi

 6. Cengiz dedi ki:

  zengin olcakmıyım bu sene önümüzdek yılım nasıl geçicek ve aşk hayatım nasıl olucak

 7. sevil kurnaz dedi ki:

  İş bulabilcekmiyim.ve maddi sıkıntım gececekmi

 8. Dursade dedi ki:

  27 yaşındayım evliyim yaşadığım şehri değiştirelim miyim

 9. Ongul dedi ki:

  Gecmisim gelecegimi bilmek istiyorum yakin zamanlarda beni neler bekliyor

 10. hakan dedi ki:

  beni bekleyen ilişki var mı?

 11. zennure dedi ki:

  beni seven varmı gercek ama

 12. Nilgün dedi ki:

  kavuşacak mıyım duygularını açacak mı

 13. Yaren dedi ki:

  Eğitim ve aşk

 14. Cumali dedi ki:

  Terazi burcu
  Evliyim
  43 yas

 15. Cumali dedi ki:


  Yakin tarihte sikinyilardan kurtulup param olacak mi
  O bana donecek mi

 16. foxx dedi ki:

  ondan kurtulacakmıyım

 17. ismail dedi ki:

  Ölüm var mı başka?

 18. umut dedi ki:

  Mustafayla evlenecekmiyim

 19. Zeynep dedi ki:

  Balık burcuyum 32 yasindayim bekarım minyon hem güzel hrm de tatlı bir bayanim

 20. Aydan dedi ki:

  simdiki kismetimle birlikte olucakmiyiz

 21. emine dedi ki:

  Nejdet le nezaman evlenicem

 22. meryem dedi ki:

  Çocuğum olacak mi bu ay beklediğim para gelecek mi beklediğim telefon gelecekmiş

 23. gul dedi ki:

  beni iyi olarak kotu olarak yakin bir zamanda ne bekliyor neler ola bilir ev almak istiyorum

 24. ilayda dedi ki:

  yaşım 18 boşanmak üzereyim akrep burcuyum yükselenim ikizler kızımın velayetini alabilecekmiyim

 25. yeliz dedi ki:

  Merhabalar şuanda bulunduğum işte başarili olup kariyer atlayacak miyim ? Ve sevdiğim cocuk ile evlenecek miyim ?

 26. Zümrüt dedi ki:

  ne olacak aşk ve eğitim hayatım


İsim: *

Mail: *

16 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)