Yay Burcu

Hayatınızda cevap almak istediğiniz sorularınızı en alttaki yorum alanından yazıp sonra falınızı açın, ne kadar detaylı yazarsanız o kadar net yorumlar alırsınız "Burcunuz, yaşınız, medeni, durumunuz vs..."

Yay Burcu 

Yay burçları, sürekli yenilik arayan ve güzelliklerin peşinde koşan insanlar olarak ortaya çıkarlar. Sürekli kendilerini geliştirmeye niyetlidirler ve geldikleri noktadan fazlasına ulaşmayı her zaman isterler . Bir hedefin peşinde koşmak, onların vazgeçilmezlerindendir. Ancak bu hedefe ulaşırken ör, adet ve geleneklerinden taviz vermezler.  Sürekli cesaretlidirler ve bu cesaretlerinden dolayı bir macera ararlar. Adrenaline düşkündürler. İlişkilerinde de bu özelliklerinin yanı sıra sürekli geliştirmeye meyillidirler.  İnsanlara gerektiğinde övgüde bulunurlar ve gerektiğinde de eleştirirler.

Yay Burcu Kadınları

Yay burcu kadınları, kırılgan yapıları ile bilinirler ve dışarıdan bakıldığında dünyanın en çekici ve zeki kadınları olarak görünmektedirler.  Herkese karşı sevecen ve merhametli davranırlar. Kin, nefret onlara çok uzak kavramlardır ve coşkuları sayesinde onlara birden fazla iş verebilirsiniz. En büyük özellikleri çok çabuk sıkılabilmeleridir ancak bu duygunun önüne geçtiklerinde, işleri en ince detayına kadar inceler ve hallederler.

Yay burcu Erkekleri

Yay burcu erkekleri sürekli öğrenmeye meyilli olurlar ve sıcakkanlılıkları ile bilinirler. Hareketsiz olmak ve konuşmamak onlara tamamen ters bir duygudur. Temiz havaya ve ferah ortamlara çok düşkündürler ve bu ortamlarda bulunmayı çok severler.

 

Yay Burcu Güçlü ve Zayıf Yanlarınız

Yay burcu coşku ve iyimserlik en güçlü yanlarınızdır. Amacınıza içtenlikle inanırsanız, size göre her şey mümkündür. Bu idealist bakışınız sayesinde çoğunlukla olumlu sonuçlar alırsınız ancak hayallere de kapılabilirsiniz. Umutlarınızı ve arzularınızı gerçeklerden uzaklaşmadan dengeleyin, böylece ulaşılabilir amaçlar edinebilirsiniz.

Maceracı ruhunuz sizi gerçek, adalet ve bilgi arayışındaki bir modern dünya kâşifi yapar. Yayların çoğu seyahat etmeyi, dünyanın çeşitli yerlerindeki fırsatları yakalamayı çok sever. Bazı Yaylar da sürekli bir öğrencilik hayatı yaşar ya da öğretmen olur. Sizin beyniniz, meslek ve günlük hayatınızda işinize yarayacak bilgileri depoladığınız bir yer gibidir.

Gerçek arayışınızda dürüsdüğe de çok önem verirsiniz. Her zaman gerçeği söylemek isteseniz de bu pek kolay olmaz. Daha yumuşak, taktiksel yaklaşımlarla amacınıza ulaşmayı tercih edersiniz.

Yönetici gezegeniniz Jüpiter, olaylara yukarıdan bakmanıza yardım eder, dışa dönük yapınızı pekiştirir ama size huzursuzluk da verir. Bu devasa gezegen sizin uğurunuzdur. Çoğu zaman dört ayak üstüne düşer ve bir sonraki maceranıza dalarsınız. Ancak Jüpiter’in hep yanınızda olacağına güvenmeyin, iyimser bakış açınızı çalışkanlığınızla destekleyin.

Yay Burcu İlişkileriniz

Gönül eğlendirmeyi seviyorsunuz. Bağımsızlığınız sizin için ilk önceliğinizdir. Uzun süreli ilişkiler size zor gelebilir. Ancak kalbinizin sahibini bulduğunuzda özgürlüğünüzden ödün verebilirsiniz.

Yaşıtlarınızdan daha geç evlenmeniz olasıdır ama bazı Yaylar bu riski hiç göze alamazlar. Uzun süreli bir ilişkiye girdiyseniz, partnerinizin maceracı ruhunuza uyum sağlaması gerekir. Çok güçlü ilişkiler bile bunu değiştiremez. Zıt burcunuz ikizlere âşık olabilirsiniz. Koç ve Aslan’la da iyi anlaşırsınız. Terazi ya da Kova’yla akıllarınız iyi uyuşur ama Başak ya da Balık’la çatışmalar yaşarsınız.

Aileniz sizin için çok önemlidir. Akrabalarınıza düşkünsü nüzdür. Ama bu ilişkileri kusursuzmuş gibi görme eğiliminiz de vardır. Çocukluğunuz anne ya da babanızın yokluğuyla geçmiş olabilir. Eviniz cennetinizdir. Dinlendiğiniz, konfor ve güvenlik bulduğunuz yerdir. Çocuğunuz varsa tutarlı olmaya önem verirsiniz. Çocuklarınız bu durumunuzdan ve hayatlarında faal olarak yer almanızdan çok fayda görür.

Bağımsız olan Yaylar dışarı çıkıp arkadaşlarıyla olmayı çok severler. Çok iyi bir arkadaşsınız. Dostlarınızın dertlerine ortak olur, hayat boyu süren dostluklar kurarsınız. Evliliğiniz de arkadaşlıklarınızdan doğar çünkü eşinizin en iyi arkadaşınız olmasını istersiniz.

 • reply esma ,

  Salak sey

  • reply srinka memmedova ,

   cok quzel basarili kousma idi

   Leave a comment