Faydalı linkler : BİZE ULAŞIN | HAKKIMIZDA | REKLAM VER | GİZLİLİK POLİTİKASI | SİTENE EKLE

Hayatınızda cevap almak istediğiniz sorularınızı en alttaki yorum alanından yazıp sonra falınızı açın, ne kadar detaylı yazarsanız o kadar net yorumlar alırsınız "Burcunuz, yaşınız, medeni, durumunuz vs vs"

TILSIMLARIN UŞAĞI

Tarot falı tılsımların uşağı kartı, Boğa, Başak ve Oğlağın toprak özellikleri kişilik bulur. Bu insanlar, dünyayı seven, gerçekçi, vazifeye, pratik ve ma teryalist dünyaya iıianan kişilerdir, bu uşak sessiz, düşünceli ve dalgındır. Mal mülk için çalışır ve buna inanır. Gerçekçi ve zor kazanılan hedefler seçilir. Uşak, toprağın renkleri olan yeşil ve kahverengi giyinmiş ve tarlada çiçekler açmıştır, bu toprağın sürekli yaratıcılığını ve cömertliğini akla getirir.

Burada, sabır açık fikirlilik ve diğerlerinin görüşlerine saygı vardır, utangaçlık, otoriteye saygı, itaat, sorumluluk, ısrar, tüm insanlara karşı hoş görünün yanında, dikkatlilik ve uyan diğer karakter özellikleridir. Tılsımlann Uşağı, ders çalışma veya öğrenme yeteneğini açıklar. Her yaştaki öğrenciyi ya da her durumdan bir şey öğrenmeyi ifade eder.Bu, resmi bir ders çalışma ya da bir kişininin hayatı öğrenme deneyimi olarak görmesi anlamına gelebilir.

Tarot falı tılsımların uşağı kartı herşey den bir ders alınabileceğine inanır. Öğretici yapıdaki mesaj lan gösterir. Olaylar, öğrenme ile ilgilidir; kişi açık fikirlilikle konuya yaklaşır. Tarot falı tılsımların uşağı kartı Ters İsyankarlık, soyutlama, yanlış anlama, dikkatsizlik, müsriflik ve kendine acıma görülür. Diğer negatif karakter özelliği ise, diğerlerinden ve hatta kişisel deneyim ve hatalarından ders alamamadır. Diğer özellikler, itaatsizlik,uzlaşmayı reddetme, dünyayı kendine karşı hissetme ve yenilenme olabilir. Bu durum, aynı zamanda problemleri öğrenme ya da otoritelere eğitime ve aile büyüklerine karşı başkaldırıyı da gösterir. Öğretici mesajlar önemsenmeyebilir.

Tarot

Sitemizi Paylaş Sana Özel Yorum Kazan
facebook-sharetweet-it

Sitemizi Facebook veya Twitter'da paylaşın ardından bize mail adresiniz ve sorunuzla birlikte buradan gönderin size özel gelecek falınız mailinize gelsin.


 1. Berna dedi ki:

  Evli boğa burcu diledigim gibi iş bulabilecek miyim hamile miyim bu ay

 2. Hüsniyye dedi ki:

  İşimden memnunum ama, iş yerimden pek değil. İş yerimi değiştirmek istiyorum, ama şuan mümkün değil, aynı işte ama başka iş yerinde çalışmak istiyorum, mümkün olucak mı? Ne kadar zaman içinde? 25 yaşındayım, oğlak burcuyum, 25 yaşında yengeç burcu erkekten hoşlanıyorum, ama o bana karşı yalnızca iş arkadaşı gibi. Birlikteliğimiz mümkün mü? Lütfen yorumumu okuduktan, cevapladıktan sonra kaldırın.

 3. su dedi ki:

  hayatımın aşkını nerde ve ne zaman bulacağım?

 4. vatansever dedi ki:

  is durumum, parasal durumum,

 5. erdem dedi ki:

  is hayatım ve aşk hayatım nasıl olacak

 6. ÖZLEM dedi ki:

  işimde başarılı olacakmıyım ; iş hedeflerine ulaşabilecekmiyim , arzuladığım hedefe nezaman ulaşmış olururm

 7. rıdvan dedi ki:

  borçlarımdan en kısa zamanda kurtulabilecek miyim.ticaret hayatında feraha kavuşabilecek miyim

 8. rıdvan dedi ki:

  borçlarımdan en kısa zamanda kurtulup ticaret hayatımda feraha kavuşabilecek miyim


İsim: *

Mail: *

19 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)