Oğlak Burcu

Hayatınızda cevap almak istediğiniz sorularınızı en alttaki yorum alanından yazıp sonra falınızı açın, ne kadar detaylı yazarsanız o kadar net yorumlar alırsınız "Burcunuz, yaşınız, medeni, durumunuz vs..."

Oğlak Burcu 

Oğlak burcu diğer burçlara oranla çok fazla güvenilirdir. Yapmacık ve suni olan her şeyden kaçınırlar ve yapmacık şeyleri hiçbir zaman sevmezler. İçtenlik ve gerçekçilik onların dünyasında vazgeçilmez duygular arasında yer almaktadır. Sadece ihtiyaç duydukları kadarını isterler ve daha fazlasını istemezler. Kısa yoldan para kazanma yollarına da bu yüzden girmezler ve sevmezler. Ailelerine son derece düşkündürler ve ailelerine karşı sorumluluk üstlenirler.   Dışarıdan biraz soğuk görünürler ancak iç dünyalarında her zaman duygusallık beslerler.

Oğlak burcu kadınları

Oğlak burcu kadınları, entelektüel gelişime her zaman açık olurlar, hırslı ve dürüst olurlar. Ancak karamsarlık duyguları bazen bu duygularını bastırırlar. Son derece gerçekçidirler ancak bazen bu duyguyu fazla abartıp her şeyden şüphe duyarlar. İşlerine son derece düşkündürler ve başarı elde ederler.

Dişi Oğlak bakımlı ve çekicidir. Sürekli üstünü başını düzeltir ve dış görünüşü konusunda titizdir. Durmadan bir sevgiliden diğerine koşar, daha fazlasını ister ve deneyimlerinden heyecan duyar. Genellikle kıskanç davranmazken, erkeğin duygusal bağlılığınIın nasıl bir şey olduğunun farkındadır.

Eğer duygusal bağlılık çok güçlü olursa, dişi Oğlak bu bağı koparır. Dişi Oğlak reddedilmeyi de kabul etmez: eğer onu sepetlemek gibi bir niyetiniz varsa, kaçmaya hazır olmalısınız. O, karşılıklı saygı ile hayranlık arasında çok ince bir denge yakalamanızı bekler.

Oğlak Burcu erkekleri

Oğlak burcu erkekleri, iş konusunda son derece hırslıdırlar ve çalışınca çok sevdikleri parayı kazanacaklarını bilirler. Cimri değildirler fakat tutumludurlar, kazandıkları parayı harcamak yerine yatırım yaparlar. Evlendikleri insanlar tarafından yönetilmeyi hiç sevmezler bu yüzden boşanabilirler.

Bir erkek Oğlakla uzlaşmaya çalıştığınızı düşünmek bile imkansızdır. İşler kızıştıkça, vitesi değiştirir ve kendini güdüler ve çevresindeki herkes bu sürece dahil olur. Erkek Oğlak’ın çabalarının sonucu daima başarı olur. Başarısızlığa uğradığında, yaralarını iyileştirmek için inine girer ve konuyu çözmenin daha iyi bir yolunu bulmaya çalışır.

Zorluk ne kadar büyük olursa, bu onun o kadar hoşuna gider. Zafer onu heyecanlandırır, yenilginin acısıyla ise başa çıkamaz. Erkek Oğlak, klasik aşın başarılı biridir. İkna edici dili ve güven veren havasıyla, mükemmel bir satıcı ya da CEO olabilir.

Erkek Oğlak burcu, etrafını erkek oyuncaklarıyla doldurur: bilgisayar ekipmanları, stereo sistemler ve hızlı arabalar. İş kendi isteklerine gelince tutumlu değildir ve cebinden çıkanın ne kadar olduğunu önemsemez. Eğer aşırı harcama yaparsa, rekabete yol açacağını bilir.

Oğlak burcu çekici ve etkileyici bir erkektir ama aynı zamanda gu rulu, aşırı güvenli ve işkoliktir de. Diğerlerinin ne düşündüğüyle ilgilenmez. Ajandasındaki işleri yapar ve kendi amacına ulaşma konusunda kendi bildiği şekilde ilerler. Arkadaşlarını dikkâtle seçer. Kendisine yakın olan kişilerden tam bir sadakat, tutarlılık ve dürüstlük bekler.

Erkek Oğlak’ın romantik bir kalbi vardır. Bir kadını nasıl kazanacağını bilen tutkulu bir âşıktır. Bir kez bağlandığında, kadınını herkese göstermek ister. Bu yüzden müthiş kadınlar için pusuya yatar. Hatta hayallerinin kadını için kozmetik bir işlemin parasını ödemeyi bile teklif edebilir. Bazı kızlar bunu kolayca kabul eder, bazıları ise itici bulur ama bunu ona karşı kullanmazlar. Romantizmin onun doğası olduğunu bilirler.

Evet ama tabi eğer onu ehlileştirmeye çalışmazsanız. Bu adamın gezmeye, dolaşmaya ihtiyacı vardır ve bu da ilişkiyi harap eder. Dişi Oğlak gibi, erkek Oğlak da kendine ait bir alan ve onun canı istediğinde gelecek canı istemediğinde gidecek bir özgürlük ister. Eğer zekiyseniz, bu tatlı dilli, yakışıklı adamla arkadaşlık etmekten çok hoşlanacaksınız. Üzerinde hakimiyet kurulmasına tolerans gösteremez.

Onun romantik bağlılıkları genellikle kısa ömürlüdür. Ancak ilişkisi bitse bile eski sevgilileriyle iyi ilişkilerini sürdürmek gibi eşsiz bir özelliğe sahiptir. Kapana kısılmışlık hissinden nefret etmelerine rağmen, çocuklarını spor faaliyederine katılmaya teşvik eden ve onların akademik başarılarını alkışlayan mükemmel, bağlı ve teşvik edici bir baba olur.

Erkek Oğlak kovalamanın heyecanını sever. Birçok kadınla aşk yapmak onun cesaretini gösterir. Ve zaferlerini uzun uzadıya anlatarak böbürlenmeyi sever. Eğer onunla arkadaşlık kurmak istiyorsanız, soyunma odasında ya da su soğutucusunun yanın dayken hakkınızda konuşulacağı fikrine kendinizi alıştırın.

Bu maço adamı alışveriş merkezine götürebileceğinizi ya da onun ehlileştirebileceğinizi düşünmeyin. Siz mağazada giysi denerken, çantanızı tutarak sizi bekleyecek bir erkek değildir. Ancak vahşi maceralara arıyorsanız, bu adam tam siz göredir.

 

 • reply büşra ,

  ilişki ve maddı durum genel yasam

  • reply yunus ,

   heheh gülüyorum, sizin algılar, kaygıları…

   • reply arzu ,

    ben cook duyguzalm ve cook krlganm sevgilimi krdm nasl tamir ede bilirim ?

    • reply ilknur ,

     ben çok sıkıln hiç bir sorunuma care bulamayan biriyim

     • reply eda güngör ,

      bende çok duygusalım ve sevdigim kişide zıtız yaaaşasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

      • reply alev varan ,

       doğru şahsen ben çok duygusalım

       Leave a comment