İkizler Burcu

Hayatınızda cevap almak istediğiniz sorularınızı en alttaki yorum alanından yazıp sonra falınızı açın, ne kadar detaylı yazarsanız o kadar net yorumlar alırsınız "Burcunuz, yaşınız, medeni, durumunuz vs..."

İkizler Burcu

İkizler burcuna mensup; erkek ve kadınların en büyük özelliği iletişim konusundaki becerileridir.  Fazlaca hayal kurarlar ve bu hayallerinin gerçeğe dönüşmesini çok isterler.  Ellerinden her iş gelir, ne iş verirseniz verin ne kadar yüklerseniz yükleyin ikizler burcuna mensup bir insana dokunmayacaktır ve seve seve yapacaktır. Sahte ilişkilerden ve yapmacık şeylerden kaçınırlar, bu tarz ortamlarda soğuk davranırlar.

İkizler Burcu Kadınları

İkizler burcu kadınları, özellikle ikna edici konuşmalarından tanınırlar. Bolca hayal kurarlar fakat içine gömülmek yerine bu hayallerini gerçekleştirmek için yoğun çaba harcarlar. Dostluklarını karşılıksız sunarlar ve her şeyden önce dostluğun geldiğine inanırlar, bu uğurda akla hayale sığmayacak fedakarlıklar yaparlar.  Fikirleri hiçbir zaman sabit değildir ve her geçen gün fikirleri değişebilir.

İkizler Burcu Erkekleri

İkizler burcu erkekleri, zekaları ve her olaya pratik yaklaşmaları ile tanınırlar. Her problemi kolaylıkla çözerler. Konuşma yetileri çok güçlüdür ve insanları çabucak etkisi altına alabilir. İkizler burcu mensupları bir ortamda konuşmaya başladığı anda herkesi etkilemeleri an meselesidir. Sürekli ilgi beklerler ve gösterilen ilgi ile yetinmeyip daha fazlasını beklerler.

 

Dişi İkizler Burcu, olabildiğince kaprisli ve maymun iştahlıdır. Kendisi kadar akıllı ya da azimli olmayan erkekleri etkilemeye eğilimlidir, böylece o kendini üstün görecek ve erkekler de kendilerini dalkavukmuş gibi hissedeceklerdir. İronik olarak, ilişkinin suyu çıktığında, dişi İkizler Burcu şoke olur ve nerede hata yaptığını anlayamaz.

Alternatif olarak onun kadar fazla çalışmak istemeyen bir erkek bulur ve bu da onu gerçekten sıkar. “Neden bütün yükü ben taşımalıyım?” diye sorar kendine. Aslında İkizler Burcu; güçlü, kararlı ve nüfuzlu bir erkeğe, yani kariyerini arttırmak için dik kafalı bir kadın isteyen ya da güçlü bir kadının bir nimet olduğunu düşünen bir erkeğe ihtiyaç duyar.

Dişi İkizler Burcu, başlangıçta oldukça oyuncu olabilen şehvetli ve tutkulu bir kadındır. Sadık bir partner olmasına rağmen, işler iyi gitmiyorsa, başkalarına yönelebilir. Ta ki suçluluk duyana kadar. Eve geldiğinde, suçluluk duygusu dinene kadar vicdan azabı çeker ve mutsuz olur. Ama çok geçmeden, her zamanki şehvetiyle formuna geri döner ve dörtnala yatak odasının yolunu tutar.

Erkek İkizler Burcu şefkatini, bahşettiği hediyelerle gösterir; bu yüzden ondan romantik klişeler beklemeyin. Bir kadını sevdiğinde, bunu ifade etme gereği duymaz. Davranışların her şeyi muhtemelen bütün sözlerden çok daha iyi bir şekilde anlatacağına inanır ve bu defa haklıdır da. Erkek İkizler Burcu hercai bir kişiliğe sahiptir.

Uzun süreli bir bağlılık olmaksızın bir kadının ardından bir başkasını sever. Bu süper azgın adam kısa süreli, tutku ilişkileri yaşar. Her ilişki için eyerine bir çentik atar. Eğer erkek İkizler Burcu gözü dışarıdaysa, ipleri kendi elinize alın ve onun için karşı konulmaz olun. Çekici görünün, ona entelektüel olarak meydan okuyun ve sizi geri kazanması için çok çabalamasını sağlayın.

Bu duygu çekirdeğine ulaşmaya çalışmak, başarısızlıkla sonuçlanır; bu yüzden onu, problemleri hakkında konuşarak elde etmeye çalışın. İyi bir mizah anlayışı ve takdirle onu etkileyin ya da bu ilişkiyi bırakın

İkizler Burcu
İkizler Burcu

 • reply vusale ,

  sevgilim mene soz vermiw ev alcaq sizce olacaq.

  • reply zynp ,

   Beni anlatiyo

   • reply Mahmure ,

    Bebegim olacakmi

    • reply merve ,

     2014 de evlenme teklifi alcakmıyım

     • reply kader ,

      Sevdiğim kişi geri gelicekmi

      • reply azime ,

       Hamile kalacakmiyim cocum olacakmi

       • reply azime ,

        214 hamile kalacakmiyim

        • reply azime ,

         Cocum olacakmi

         • reply tamara ,

          elmanan meni ne gozleyire evim olacaxmi

          • reply TÜRKAN balcı ,

           iş hayatımı gelecekte merak ediyorum

           • reply ihsan güzel ,

            benimle baglasan yönleri fazlasiyla mevcut gerceg yönleri fazla dogrusu bilincli olamak güzeldir bir an sanki beni analatiyormus gibi hisetim ama su an yalinizim nerden bula bilecegim fuh ikizimi ariyorum benim icin para kazanmak hic önemli degil para kazanma yolatini hemen tespit ede biliyorum arti benim basima gelenler bismis tavugun basina degil yanina bile yaklasmamistir kos koca ülkeye kafa tutana ne denir aslinda salak iste yani, evet güzel yorumlamis bayn agzina saglik bak hemen benim hosuma giti bu bayan

            Leave a comment