Başak Burcu

Hayatınızda cevap almak istediğiniz sorularınızı en alttaki yorum alanından yazıp sonra falınızı açın, ne kadar detaylı yazarsanız o kadar net yorumlar alırsınız "Burcunuz, yaşınız, medeni, durumunuz vs..."

Başak Burcu 

Başak burcuna mensup insanlar, işleri en ince detaylarına kadar incelemeleri ile ve kurallara uymaları ile tanınırlar. Aslında son derece hassas olurlar fakat kurallar dahilinde! Sağlık, hijyen, temizlik onların hayatlarında vazgeçemeyecekleri prensiplerden bir tanesidir. Kurallara uymayan insanlarla hiç işleri olmadığı gibi her yerde kuralcılığı savunurlar. İlişkilerinde her zaman evlilik hayalleri kurarlar bu yüzden çoğu ilişkileri hüsranla biter. Kendilerini her zaman tüm insanlardan farklı gördükleri için, insanlarla ilişkileri her zaman mesafeli olmuştur.

Başak Burcu Erkekleri

Prensiplerine ve kurallarına son derece düşkün olan başak burcu erkekleri, temizlikleri ve bakımları ile tanınırlar. Son derece neşelidirler ancak kuralcı olmaları yüzünden insanlarla bazen anlaşmazlığa düşebilirler. Ancak neşeli tavırları kuralcı olmalarına rağmen insanlar üzerinde daha fazla etki yaratır ve her yerde aranan insanlar olurlar. Karşı cinsin her zaman nazik, temiz ve bakımlı olması onlar için en önemli kriterdir.

Başak Burcu Kadınları

Başak burcu kadınları, işleri en ince detaylarına kadar inceler ve kurallara uygun hale getirilmesini sağlarlar. Herkesin kendileri gibi ince detaylara önem vermesini isterler bu yüzden de pek fazla uyumcu değildirler. Sorumluluk duyguları son derece yüksek olduğundan üstlendikleri görevlerden kaçmazlar, bu işleri başarı ile yerine getirmek için varları ile yoklarını ortaya koyarlar.

Başak Burcu insanlarının çok güçlü bir iş etikleri vardır. Somut sonuçlar aldıkça daha da çok çalışırsınız. Pratik yaklaşımınız görev odaklıdır, yapılacak işler listesindeki işleri bitirdikçe keyfiniz yerine gelir. Metodik ve detaylara odaklı olarak çalışırsınız. Kusursuz analitik yeteneğiniz ve yönetici gezegeniniz Merkür sayesinde size iş dayanmaz.

Detaylara takılmanız yüzünden küçük şeyler arasında kaybolup meselenin özünü kaçırabilirsiniz. Oysa detaylar kadar genel de önemlidir ve siz her iki alanda da en iyisini yapabilirsiniz. Sadece farklı bir açıdan bakmanız gereklidir. Bir adım geri çekilip durumun genelini görmelisiniz.

Başak Burcu Gözlem yeteneğinizi kullanarak birbiriyle ilgisizmiş gibi görünen şeyler arasındaki bağı keşfedebilirsiniz. Bir bakış, sıradan bir yorum, vücut dili gibi ufak tefek detaylar birleşince anlamlı bir şeyler oluşturur.

Pek çok Başak Burcu gençlik yıllarında çekingendir. Yaşları ilerledikçe ve becerileri geliştikçe güven kazanırlar. Başakların titizliği pek meşhurdur. Bu, bazı Başaklar için doğrudur, bazıları içinse değildir. Her iki durumda da dağınıklık içinde bir düzen tutturmayı başarırsınız.

Başak Burcu İlişkileriniz

Yakından tanıdığınız kişilerle olduğunuzda daha rahatsınız. Tanışma toplantıları size göre değil. Çok tanıdığınız olmasına rağmen yakın dostlarınızın sayısı pek az ve onlara da ailenizden biri gibi davranıyorsunuz.

Ailenizin devamı niteliğinde olan yakın dostlarınızla olmak, onlar için bir şeyler yapmak hoşunuza gidiyor. Ömür boyu süren arkadaşlıklarınız var.

Başaklar hayatın pek çok alanında olduğu gibi aşkta da seçici davranırlar. Bu yüzden romantik bir bağ kurmanız çok zordur çünkü sizin kafanızda belirlediğiniz bir tip vardır ve asla riske girmezsiniz. Uzun süreden beri devam eden ama bağlanmadığınız bir ilişkiniz de olabilir. İdeal eşiniz, zıt burcunuz olan hayalperest Balık’tır. Kalıcı aşkınız ise diğer toprak burçlarından Boğa ya da Oğlak olacaktır. Yengeç ve Akrep de size çekici gelebilir ama İkizler ve Yay burcuyla anlaşmanız olası değildir.

Uzakta da olsanız ailenize çok düşkün olursunuz. Çocukluğunuzun en belirgin özelliği okul yıllarıdır. Aileniz ilgi alanlarınızı ve dünyayı keşfetmeniz için sizi teşvik etmiş olabilir. Pek çok Başak çocuk sahibi olmaya hevesli değildir, genellikle küçük aileleri vardır.

Ebeveyn olarak çocuğunuza destek verir ama çok fazla şey beklersiniz.

 • reply Rövşanə ,

  Ne zaman bir ishe girerim?

  • reply Atakan sencan ,

   İş Hayatım?

   • reply sevgi zenbilli ,

    ben dort aylik hamileyim ama kendimi iyi histekmiyorum kafamda cok soru isaret var

    • reply mujgan ,

     İstediğim işe girebilecekmiyim

     • reply Eda ,

      Ben sevgilimi seviyorum aceba o beni seviyormu

      • reply hohanur ,

       hola

       • reply aylin alim tasim ,

        gelecekte hedefledigim noktaya ulasacakmiyim

        • reply aylin alim tasim ,

         kafamda bir cok soru var kisaca benim gelecekte neler bekliyor acaba basara bilecekmiyimve esimle hayatimin sonuna kadarmiyim ve cocuklarim basarili olur mu

         • reply elif ,

          Cocugumuz olcakmi

          • reply ASUMAN ,

           2014 TE BENİ NELER BEKLİYOR

           • reply ulviyye ,

            2014 yilinda beni neler bekliyor

            • reply Fal Bak | Fal Bakma ,

             […] Başak Burcu […]

             • reply Zeynep ,

              Dogru burca nd denir??..

              Leave a comment