Akrep Burcu

Hayatınızda cevap almak istediğiniz sorularınızı en alttaki yorum alanından yazıp sonra falınızı açın, ne kadar detaylı yazarsanız o kadar net yorumlar alırsınız "Burcunuz, yaşınız, medeni, durumunuz vs..."

Akrep burcu

Akrep burcuna mensup kişiler genellikle toplumlarda çok sevilmezler. Bu burca mensup insanlar, cimri, paragöz, cinsellik düşkünü, sadist gibi nitelendirilirler ancak bu tüm akrepler için geçerli değildir. Akrep burcu uçlarda yaşamayı sever ancak her zaman herkese zarar vermezler. Akrep burcuna mensup kişiler kartal akrepler ve akrep akrepler olarak iki guruba ayrılırlar ve bu iki gurup hiçbir zaman birbirine tahammül edemez.

Akrep Burcu Kadınları

Akrep burcuna mensup kadınlar, çekicidirler ve güçlü sezilere sahiptirler bunun yanında zekaları da her zaman ön planda olmuştur. Sevdikleri tarafından karşılık bulduklarında onlar için ellerinden ne geliyorsa yaparlar, dünyayı tersine çevirebilirler.  Bunun yanında akrepler kendilerine birisi kötülük yaptığında bunun asla unutmaz ve zamanı gelince karşılığını verir. Çok gururludurlar ve çabuk incinebilirler.

Akrep Burcu Erkekleri

Akrep burcu erkekleri kırılgan iç yapıları ve sert dış görünüşleri ile bilinen kişilerdir. Kimseyle iyi geçinemezler denmesi doğru değildir. Sadece kişilere hemen güvenemezler onları çözmek için beklerler. Herkesi eleştirirler, ancak kendilerini birisi eleştirdiğinde sert şekilde karşışık verirler. Maddiyata önem verirseler maneviyatın, maneviyata önem verirseler maddiyatın gözlerinde bir değeri yoktur, bu ikisinin arası yada ortası da onlara terstir.

Güçlü ve Zayıf Yanlarınız

Akrep burcu en güçlü yanı kararlılığıdır. Başkalarının aşılmaz gördüğü engeller sizin için önemsizdir. Kafanıza bir şey koydunuz mu, amacınıza ulaşmanız yıllar sürse de pek vazgeçmezsiniz. Bu, olumlu bir özellik olabilir ama kararlı olmakla inatçı olmayı karıştırmamak gerekir. Aradaki farkı anlayıp olayları akışına bırakırsanız, ilerleyebilirsiniz.

Yönetici gezegeniniz Plüton size irade gücü verir. Ama bazen ne zaman vazgeçmeniz gerektiğini bilemiyorsunuz. Özellikle de fiziksel faaliyetlerde. Yavaşlamanız ve bitkin düşmekten kaçınmanız gerekir. Yenilmez olduğunuzu sanabilirsiniz ama değilsiniz.

Akrep burcu gizemli ve çekici bir havası vardır. Birinin gözlerinin içine baktığınızda mest edersiniz. Bir bakışınızla her şeyi anlatabilir, birkaç kelimede her şeyi özetleyebilirsiniz. Akıllı ve sezgileri güçlü, yaratıcı birisiniz. Bu özellikler sizi en uç noktalara taşır. Her şeyin lehinize olduğunu gördüğünüzde harekete geçersiniz. Bu da sizi, esrarengiz biri olarak tanımalarına sebep olur.

Plüton gezegeni ve Akrep burcu, dönüşümün simgeleridir. Bu gücü özel ve iş hayatınızda başarıyla kullanabilirsiniz. İşe yaramaz gibi görünen bir şeyden faydalı bir şey yaratmayı sizden iyi kimse beceremez. Sürekli kendinizi yenilersiniz. Bazen görünüşünüzü değiştirir, bazen de yeni beceriler kazanırsınız.

 

Akrep Burcu İlişkileriniz

Hayatınıza alacağınız insanlar, özellikle de arkadaşlar konusunda çok seçici birisiniz. Çoğu Akrep’in bir sürü tanıdığı vardır ama dosdarı çok azdır. Sizin güveninizi kazanmak zordur. Dostlarınız eski iş yerinizden, hayır işlerinden ya da derneklerden olabilir. Yakından tanıdığınız insanlarla olmayı, kalabalık toplantılara tercih edersiniz.

Aşk, romantizm ve tutku, hayatınızın olmazsa olmazlarıdır. Aşk ilişkinizde derin duygusal bağlar ararsınız ancak gönül işlerinde gerçekçi davrandığınız anlar da olur. Sevgiliniz olmadan yaşayamayacağınız için sahiplenici bir yapınız vardır. Bu da kıskançlığa yol açarak ilişkinizi yıpratabilir. Sevgilinizi o son derece romantik kalbinizle sevin ve size bağlı olduğuna inanın. Zıt burcunuz Boğa ile tutkulu bir beraberlik yaşayabilirsiniz. Yengeç ve Balık da size uygun burçlardır. Başak ve Oğlak da sizin için uygun olabilir ama Aslan ve Kova ile anlaşmanız pek mümkün değildir.

Aile ilişkileriniz soğuk mesafeler koymakla kopmaz bağlar kurmak arasında gidip gelir. Ailenizdeki bazı kişiler en yakın arkadaşlarınızdır, bazılarıyla da hiç görüşmezsiniz. Ebeveyn olarak çok yumuşak ve verici davranırsınız. Bu sizi ve çocuğunuzu o anda mutlu edebilir ama geleceği için doğru mu yapıyorsunuz, iyice düşünün. Kesin sınırlar koymak ve değer yargılarını aşılamak, çocuğunuza ileriki hayatında çok faydalı olacaktır.

Akrep burcu mahremiyetlerine çok önem verir. Her şeyin merkezinde olmayı ve etkili işler yapmayı seversiniz. Liderlik yeteneğiniz iş hayatında çok işe yarayacaktır. Herkesi bir araya getirebilir, ilham verebilir, ortak amaçlar etrafında toplayabilirsiniz. Akreplerin çoğu yönetici olarak çalışırlar. Günlük hayatınızda hızla hareket eder, inisiyatifi hep elinizde bulundurursunuz. Ancak kendinize ve çevrenizdekilere fazla yüklenmemeye dikkat edin.

Para konusunda şanslısınız, çok para kazanma ve varlık sahibi olma potansiyeliniz var. Mali konulardaki başarınız bütçe yapma, bilgi ve haber alma becerilerinize bağlıdır. Zaman zaman para harcama hevesiniz uyanır. Büyük harcamalar yapmadan önce bir iki gün bekleyin. Sonradan fikir değiştirebilirsiniz.

Akrep burcu Neşeli Yanınız
Pek kimse fark etmese de siz içten birisiniz. En derin duygu ve düşüncelerinizi güvendiklerinizle paylaşırsınız. Yumuşak kalplisiniz, içinizin ısındığı kişiler için her şeyi yaparsınız. Sadece ailenize, dostlarınıza ve iş arkadaşlarınıza değil; tanımadığınız kimselere bile yardım edebilirsiniz.

 • reply sibel ,

  evililik hayatim ask

  • reply Aziz ,

   Sonumuz ne olur

   • reply mehmet ,

    fala inanma falsızda kalma

    • reply sebine ,

     xosum gelmedi

     • reply sebine ,

      bu nedi

      • reply Balık Burcu Kasım Ayı | FalBakma.gen.tr ,

       […] Akrep Burcu […]

       • reply Balık Burcu Eylül Ayı | FalBakma.gen.tr ,

        […] Akrep Burcu […]

        • reply Boğa Burcu Ocak Ayı | FalBakma.gen.tr ,

         […] Akrep Burcu […]

         • reply elıf ,

          evım ve bebegım işim olcakmı

          • reply ayşegül ,

           iş hayatım

           • reply nurten ,

            evlilik

            • reply tayyar ,

             top

            • reply fadime ,

             karnımdaki bebegin cinsiyeti gelecegi

             • reply aynur ,

              kavusacakmıyız

              • reply Satürn 25 Mayıs11 Haziran Arasında Doğanlar | Fal Bak | Fal Bakma ,

               […] Akrep Burcu […]

               • reply SANEM ,

                DOĞRUSU FALA İNANMAM AMA BU ANNEMİN BURCUYDU HEPSİNİ ÇOKDOĞRU YAZMIŞLAR TEŞEKKÜRLER

                • reply HAKKI ÇELİK ,

                 çok güzel tşk

                 • reply ÖZLEM DOĞAN ,

                  Yaklaşık 1 yıl önce işten çıkartıldım ve bunun üzerine işyerine dava açtım kazandım süreç yargıtayda devam etmektedir.dava sonucu ne olacak bankadan çağıracaklarmı tekrar işe alacaklarmı ,almayacaklarmı ? bu süre içinde birişyeri açtım ve yaklaşık 1,5 aydır mağaza işletiyorum ancak devir etmek istiyorum . devir edebilecekmiyim ,olursa nekadar süre içinde devir olacak yada sonu ne olacak ?

                 Leave a comment