Aslan Burcu

Hayatınızda cevap almak istediğiniz sorularınızı en alttaki yorum alanından yazıp sonra falınızı açın, ne kadar detaylı yazarsanız o kadar net yorumlar alırsınız "Burcunuz, yaşınız, medeni, durumunuz vs..."

Aslan Burcu 

Aslan burcu mensubu kişilerin en büyük özellikleri, cesaretli olmalarıdır cesaretlerinin yanında asaletli ve kolayca kaybedebildikleri sakinlikleri bu burca mensup insanların en büyük özelliğidir.  Son derece dürüsttürler, öyle ki bir kişi asla aslan burcu mensubu birinden şüphe edemez ve onu dürüst olmamakla suçlayamaz. İyi derecede dert ortağı olurlar ve iyi derecede nasihat ederler, tavsiyelerde bulunurlar bu özellikleri ile ukalalık ile her zaman suçlanırlar. Her şeye hükmetmek isterler ve bu duyguları ile bir türlü baş edemezler. Garip olan şey bu güdülerini yerine getirmek için herkesle savaşabilirler ve üstünlüklerini öyle yada böyle herkese kabul ettirirler.

Aslan Burcu Erkekleri

Aslan burcu erkeklerinin en büyük özelliği, romantik düşünceli ve zeki olmalarıdır.. Son derece arkadaş canlısı olurlar ve her ortamda bir arkadaş bulmaları için 10 dakika onlara yeter. Merhametlidirler ve yardıma muhtaç bir kişiye hemen yardım eli uzatırlar. İyi bir eş  ve baba olurlar kendilerini evlerine ve çocuklarına adarlar.

Aslan Burcu Kadınları

Aslan burcu kadınları, son derece özgüvenli ve cesaretleri yüksek insanlardır. İnsanlarla şakalaşmayı ve oynamayı severler. Dürüstlük onlar için son derece önemlidir bu yüzden ilişkilerinde her zaman şüphecidirler . Baskı altına alınmaktan ve yönetilmekten hiç hoşlanmazlar ve maddi yönden elleri açıktır.

 

Aslan Burcu, zodyaktaki İkizler burcuyla aynı özellikleri gösterir. Yani çift kişiliklidir ve değişken duygulara sahiptir. Atlar, bir an neşeli ve iyimserken, biraz sonra inatçı ve sinirli birine dönüşebilir. Ancak Aslan Burcu genellikle, canlı ve iyi geçinilmesi kolay olan hoş kişiliklerdir.

Yaşamlarının ve kariyerlerinin hangi yönde gitmesini istediklerini bilirler ve oraya ulaşacak güce sahiptirler.
Atletizm birçok Aslan Burcu için önemlidir. Çevik, ince, hareketli ve güçlüdürler. Maraton, koşu, paten, yamaç kayağı, hizalı paten ya da uzun mesafe bisiklet sporu gibi dayanıklılık gerektiren sporlar, onların özgür ruhlu doğalarına hitap eder. Hava fırtınalı olmadığı sürece, Aslan Burcunu eve kapanmış halde göremezsiniz.

Aslan Burcu, egzersiz yapacak zaman ya da yer bulamazlarsa, sıkılmaya başlarlar ve sinirlenirler. Enerjilerini fiziksel aktivitelere boşaltmak günlük yaşamlarının stresini hafifletir.

Aslan Burcunun, aniden parlayan ve sonra hemen yatışan patlayıcı bir ruhu ve coşkulu bir doğası vardır. Çoğu insan, özellikle de Başak, çevrelerinde dengesiz çıkışlar yapan ya da öfkelendiğinde kolayca etrafındakilere bağıran biriyle zaman harcamak istemeyeceğinden bu küstahlık çoğu zaman ters tepki verir.

Aslan Burcu dostlarından, ailelerinden ve sevgililerinden çok şey beklerler. Çevresindekiler Aslanın, miyavlayan kediler gibi olduğunu düşünürler; istekleri yerinde getirilmediğindeyse, kıyamet kopar. Sabırsız ve bencildirler ve diğer insanların ne hissettiğini umursamazlar. Kendilerini patron sandıklarından, Aslan Burcu “lütfen” ya da “teşekkür ederim” sözcüklerini kullanmaya gerek bile duymadan sık sık çevrelerindekilere emirler yağdırırlar.

Aslan Burcu, zekâları normalin üzerinde kişilerdir ve tanrı vergisi şaşırtıcı bir iknâ yeteneğine sahiptirler. Tatlı dille yılanı deliğinden çıkarabilirler. Diğer insanları ikna etmek doğuştan gelen bir şeydir. Bu yüzden Aslan Burcu, hem toplantı odasında hem de yatak odasında oldukça tutkuludur. Amansız bir Aslana“hayır” demek çok zordur. Karşı konulması güç kişilerdir.

Çekici yanları ise yansıttıkları güvendir. Doğuştan lider olan Aslan Burcu, sabırsızlıkla diğerlerinin kendilerine yetişmesini bekler. Zihinleri dakikada bir milyon mil koşar ve fiziksel ya da zihinsel olarak geride kalan kişi ancak onun tozunu yutabilir. Bu asabiyet eğilimi onların öğretmen ya da danışman olmalarını zorlaştırır.

Aslan Burcu para açısından çok cömert, ancak zaman açısından bir o kadar cimridir. Zamanları her şeyi yapmaya asla yetmez. Çocukları üzerindeki otorite de dahil olmak üzere, otorite konumundaki Adar, kendilerini tekrarlamaktan hoşlanmazlar. Bir kez emir vermeyi severler ve astlarının bunu bir defada “kapmasını” isterler.

İş hayatında, Aslan Burcu  girişken ve tuttuğunu koparan tiplerdir. Koşmaya da konuşmaya isteklidirler. Hedefler belirlerler ve bu hedefleri hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirirler. Her zaman yeni bir plan ya da program yapan Ejderhalar gibi değildirler. Aslan Burcu bir fırsat yakalar ve körlemesine bunun üzerine gider. Aslan Burcu engeller karşısında inanılmaz dirençlidirler, hedeflerinden asla vazgeçmezler hatta engeller onları daha da kışkırtır.

 • reply Gamze ,

  Para be geşecehim 28

  • reply Gamze ,

   Para vegelecehim

   • reply nur ,

    Selam benim kısmetim kapalı iş aşk

    • reply nur ,

     Selam bwnım kısmetim kapalı iş aşk

     • reply Saim ,

      merhaba. iş aile ve çocukların gelecek durumları

      • reply iffet ,

       oğlumun ve kızımın iş hayatı aşk hayatı

       • reply necla ,

        Evliliğim nasıl olacak

        • reply bunyamin ,

         Is hayatim nasil olacak

         • reply bunyamin ,

          2014 yili bana nasil gelecek madi durumum nasil olacak ask iliskim hayatimda kimler olacak

          • reply pirlanta ,

           benim bir birlikteligim var cok karisik ben onu bunaltim oda beni.Bana artik tamamen vazgectigini söyleyince ben küplere girdim.sonumuz ne olacak

           • reply nazli ,

            benim birlikteligim var ama karisik ne olcak ayrilik var mi

            • reply nurcan ,

             benden saygilar

             • reply Melike ,

              Selam ben melike benım kismetlerım nıye kapandi?calişamıyorum.ış arıyorum

              • reply Melike ,

               Tsk

               • reply Fal Bak | Fal Bakma ,

                […] Aslan Burcu […]

                • reply dila ,

                 ben de sizlere çok teşekür ederim ve saygılarımı gönderiyorum:D

                 • reply Naciye ,

                  çok teşekkfcrler Size sevgi ve saygılarımı gönderiyorum

                  Leave a comment