Faydalı linkler : BİZE ULAŞIN | HAKKIMIZDA | REKLAM VER | GİZLİLİK POLİTİKASI | SİTENE EKLE

Hayatınızda cevap almak istediğiniz sorularınızı en alttaki yorum alanından yazıp sonra falınızı açın, ne kadar detaylı yazarsanız o kadar net yorumlar alırsınız "Burcunuz, yaşınız, medeni, durumunuz vs vs"

Biri kadın diğeri erkek olan Aşıklar, bireysel enerjilerini uyumlu bir bütün yaratmak için kullanırlar. Temperance ( denge) kelimesi Latince bir kelime olan temperare kelimesinden türetilmiştir , bu kelimenin anlamı ise’ karıştırmak, ortalamak ve uyum içerisine yerleştirmek’ tir. karttaki kadm da bu kelimenin.anlamı ışığında, sıvıyı bir kaptan diğerine boşaltmaktadır. Erkek ve kadın enerjilerinin bütünleşmesi, tine dayalı birçok felsefenin, geleneksel Çin tıbbının, Doğu Tantra’smın ve simya öğretilerinin yapıtaşıdır.

VII Savaş Arabası XIII Ölüm
Deli zaman, ölüm ve gelişme ile burada yüzleşir. Savaş arabası zamanın, gece ve gündüzün, yengi ve yenilginin sembolik yolu boyunca ilerler. Hayat boyunca yaşamın içinde birçok biçimde tüm birliktelikler, tükenişler ve bitişler ölümün biçimleridirler kendini gösteren Ölüm de bu yolculukta karşımıza çıkacak yerlerden biridir. Bu çiftin bildirdiği şey ise, ölümün kendisi olmadan yaşam boyunca hiçbir gelişme ve gerçek bir yaşam olmayacağıdır çünkü her ölüm yeni bir doğuşu beraberinde getirecektir. Bu ikili insanoğlunun feragat etme, yaşam içerisinde tüm devingenliği ile yoluna devam edebilme gereksinimini simgeler.

VIH Adalet XII Asılmış Adam
Bu iki kart arasındaki ilişki Baş Rahip ile Şeytan’ın arasındaki ilişkiyi andırır, Adalet analitik aklın, Asılmış Adam ise görselliğin ve içgüdüsel yönlendirmelerin sembolüdür. Fakat bu çift arasındaki ilişki sözünü ettiğimiz niteliklerin daha bilinçli bir karışımını temsil eder ve Asılmış Adam’ın karmaşık dünyasını keşfetmek için dengenin gerekir liliğini öğretir.

IX Münzevi XI Direnç
Bu iki kart aşkın ve inancın gücüyle sağlamlaşan ruhsal derinlikteki bütünlüğünü simgeler. Her şeyin özüne döndüğü içebakış ve öze dönmenin( Münzevi) kaygısız yaratıcılık ve yengi ( Direnç ) ile son bulduğu bir süreçtir. Yaratıcılık ve içebakış hayatın her döneminde insanoğlunun ihtiyaç duyduğu iki kavramdır.

X Kader Çarkı XXI Evren
Bu çift, yaşamdaki değişim ve gelişmelerin sirkülasyonunu temsil eder. Her biri kendi zirveleri, serüvenleri ve seçenekleri ile hayatın yeni bir aşamasını sunar insanoğluna ! Her ikisi de, yaşamdaki seçimlerimizin sonuçları ve yazgıyı simgeleyen ölümsüz kartlardır.

Rönesans Tarot ‘unda kartlar ile Uranüs, Neptün ve Plüton’ u içeren modern astroloji arasında bağıntı kurmayı uygun gördük. Bu üç gezegen, eski astrologlar tarafından bilinmiyordu. Fakat bu kartlar, Rönesans’ın gerçek ruhu olan ‘yeniden doğuş’ ile birlikte tasarlanmıştır. Çağdaş astroloji dünyası, tüm imgelerin yorumunda anlam derinliğine daha fazla ulaşmamızı sağlayacak gezegenlere ait modem semboller hakkında daha fazla bilgiye sahiptir.

Tarot kartlarının geleneksel çizimlerini, kartların anlamlarını daha derinleştirmek ve gizemli bir atmosfere ulaşabilmek için efsanevi simgeler kullanarak değiştirdik. Rönesans Tarot’u, kaynağı tarotun öz köklerine dayanan, Rönesans’ın yeni umutlan ile yeniden keşfedilmiş olarak çağımıza uygundur.

Sitemizi Paylaş Sana Özel Yorum Kazan
facebook-sharetweet-it

Sitemizi Facebook veya Twitter'da paylaşın ardından bize mail adresiniz ve sorunuzla birlikte buradan gönderin size özel gelecek falınız mailinize gelsin.


 1. Fatma dedi ki:

  Ben bir insanı sevdim fakat onunla evlenecek miyim? Burcum yay

 2. Sebine dedi ki:

  Yasim27, ismim Sabina, koc burcu bekarim. Evlenicekmiyim bu yil?

 3. habibe dedi ki:

  burcum oğlak yaşım 22 bir kaç ay önce sevgilim vardı iyi anlaşıyorduk sonra o benle konuşmayı kesti bayadır konuşmuyoruz acaba aramız düzelicek mi eskisi gibi mutlu olabilecek miyiz

 4. Sude Küçük dedi ki:

  Kiminle sevgili olacağım

 5. eli dedi ki:

  burcum boga bekarim bir kiz seviyorum amma oo beni sevdiyinden habersizim hic onunla konusmadim bile acaba oo beni seviyormu

 6. nigar dedi ki:

  35 yas basak burcu evsizim.evim olsum isterim.hemde cook

 7. iraz dedi ki:

  ben tek tarafli ask yasiyorum onun dogum tarihi 1 10 1977 oglak burcu mustafa beni seviyoemu bana fonucekmi

 8. Sema dedi ki:

  Iliskim ne olacak bu adam aramiyor zaman ver diyor

 9. Tugba dedi ki:

  Erker arkadaşimla barişicakmiyim

 10. vuqar dedi ki:

  sevir meni dusunur meni

 11. enver atakan dedi ki:

  yay burcu 03-12-1986 dogumluyum ilişkimde sorun yaşadım ve ayrıldık gibi duruyor ilişkimde ne olucak

 12. Gülnihal dedi ki:

  kova burcuyum, 26 yaşındayım. bekarım ancak şu an devam eden bir ilişkim var. bu ilişkiyle ilgili sorularım var, sonumuz ne olacak? nasıl gidecek?

 13. eray dedi ki:

  aşk hayatımdaki gelişmeler

 14. Emrah dedi ki:

  Kiminle ve ne zaman evleneceğim?

 15. sato dedi ki:

  yakın zamanda biriyle karşılaştım ondan çok etkilendim.kalbim sızladı görünce.bi tuaf oldum.neden acaba. bu arada yaşım 54.koç burcuyum

 16. serkan dedi ki:

  başak burcuyum 31 yasında bekarım ne zaman hayatımın askı ıle bırlıkte olacagım

 17. Begüm Teceren dedi ki:

  Bundan sonra hayatım nasıl olacak

 18. Pinar topcuogullari dedi ki:

  Mutlu olabolecek miyim dileklerim olacak mi

 19. zeynep dedi ki:

  Ben 18 yaşındayım ikizler burcuyum seneye hangi üniversiteys gidiceğimi ve şu an aklımdakınınde beni sevip sevmediğini ve ne zama evleneceğimi merak ediyorum

 20. gunew dedi ki:

  Aile durmum duzelecekmi.yoksa ayrilacakmiyim

 21. Fsp dedi ki:

  Burcum terazi kızım bekarım 18 yaşındayım ne zaman sevgilim olacak merak ediyorum

 22. Pelin dedi ki:

  28 yasinda bekarim
  3,5 yillik sevgilim gece dusunup bana cok alistigini bu sebeple ayrilmak istedigini soyledi
  Geri donecek mi? Beni seviyor mu?
  Ayrilmasindaki gercek sebep ne
  Benim burcum boga, arkadasiminki oglak

 23. Tijen dedi ki:

  Tekrar birlikte olucakmıyız

 24. Ücretsiz Tarot Aşk Falı | Modasahne dedi ki:

  […] 11) Tarot Aşk Falı 7 Kart | Fal Bak | Fal Bakma […]

 25. esmer dedi ki:

  o menle olarmi

 26. mustafa dedi ki:

  kız arkadaşım benden ayrılacak mı . okul ve iş başarım nasıl olacak. başka biri varmı

 27. mustafa dedi ki:

  kız arkadaşım benden ayrılacak mı . okul ve iş başarım nasıl olacak

 28. nesli dedi ki:

  burcum başak 19 yasındayım sureklı konusmadıgım bırısı var sevdıgım kısı onla aramızda olan sorun duzelıcek mı ne olucak aramızdakı ılıskı

 29. melis dedi ki:

  burcum Boga yaş 30 bekar aşk hayatım çok kötü ben insanları kırmak istemedikçe onlar beni kırıyor yaşama nedenim olmadığı düşüncesine kapılıyorum gelecekte beni neler bekliyor

 30. derya sel dedi ki:

  YAs :33
  Burc: Oglak
  Medeni durum : Bekar
  o hala beni seviyormu yada beni bu zamana kadar gercekten sevdimi?Yoksa hepsi bir bahanemiydi?Onu ozledigim gibi oda arada ufakta olsa sahiden soyledigi gibi beni ozluyormu.Degerime karsi deger verdimi?

 31. rahil dedi ki:

  burc boga medeni halim bekar sevdiyimle yeniden bir baslangic varmi varsa hayirlimi eskisinden daha iyi olacahizmi yoksa hayatina baskasinmi var ve parasal sorunlarimda duzelecekmi huzurlu mutlu parali salikli hayatim olacakmi sansim benden yanami

 32. nursel dedi ki:

  yaş:40
  medeni hal:evli
  burç:kova
  çocuğum olacak mı olacaksa ne zaman olacak?

 33. nursel dedi ki:

  çocuğum olacak mı?
  yaş:40
  burç:kova
  medeni halim:evli

 34. SEYIDRZA dedi ki:

  SALAM MENIM BURCUM DOLCA YASIM 17 koy yerinde kaliyorum issizim calismaq para qazanmaq istiyorum olmuyor uneverstede gire bil medim cok ezab cekiyorum ben param cok olsun benim heyatim guzel olsun din insani olmak istiyorum amma bir inasini seviyorum ve onunla bir kera cinsi elaqede olum bukadar ben buveziyetden cixa bilerem mi ben onu bilmek isterdim ….

 35. nilay dedi ki:

  hayallerim gerçek olacakmı hep duşündüğüm hayaller


İsim: *

Mail: *

11 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)