Hakkımızda

Hayatınızda cevap almak istediğiniz sorularınızı en alttaki yorum alanından yazıp sonra falınızı açın, ne kadar detaylı yazarsanız o kadar net yorumlar alırsınız "Burcunuz, yaşınız, medeni, durumunuz vs..."

İnsanoğlu asırlardan beri fal ve falcılığa ilgi duymuş, ve gelicekten haber alabilme ümidi ile çok çeşitli fal bakma türleri icad edilmiştir. Kökeni ilk çağalara kadar dayanan fal kültürünün kökeni, antik yunan mitolojisinin ilk çağlarına kadar dayanır ve o günden bu yana çeşitli medyumlar ve dönemin din adamları tarafından şekillendirilen bir çok fal türü türemiştir.

Astrolojide falcılığın bir boyutudur, gezegenler ve gökyüzündeki bir takım gelişmelerin insanlar üzerindeki etkisini, o çağlardan beri araştırmakta olan astroloji bilimi, günümüzde hala tam olarak anlaşılabilmiş değildir.Ve tahminimizce yüzyıllarca daha pek çok yönü ile gizemini koruyacaktır.

Fal bakma.gen.tr sitesi sizlerin başta tarot falı olmak üzere, çok çeşitli profosyonelce hazırlanmış fal sayfalarını, siz değerli ziyaretcilerimize hoşca vakit geçirebilmeniz için tamamen ücretsizce sunan bir web adresidir.

Sitemizde tek kart tarot, yedi kart tarot, üç kart tarot ve türkiye de tek olan 10 kart tarot sayfaları, bunun yanında iskabil falı, aşk falı, el falı, zar falı, sanal kahve falı gibi birçok fal türünü tamamen ücretsizce ve eğelence amaçlı olarak sunulmaktadır.

Sitemizde tarot falı 2 şekilde sunuyoruz, biri kısa yorumlu diğeri detaylı olmak üzere iki farklı tarot türü. Bunların arasındaki fark, detaylı olan tarot sayfalarında falınıza bakarken aynı zamanda seçtiğiniz tarot kartlarının, mitolojide ne anlam ifade ettiğini ve ne şekilde yorumlanması gerektiğini öğrenerek, bir taralog gibi sizi eğiterek fal bakmanızı sağlayan detaylı tarot sayfalarımızdır.

Diğer bir tarot falı hizmetimiz ise kısa yorumlu olarak belirttiğimiz sayfalardır. Bu sayfalarda ise kartların mitolojik açılamalarına ve tarihine yer verilmeden, uzman tarologlarımız tarafından yorumlanan kısa ve direk yorumları mevcuttur.

Tüm bu fal sayfalarına soldaki menümüzden ulaşabilirsiniz, tüm falbakma.gen.tr ekibi olarak hepinize iyi eğelenceler dileriz umarız sizin için özenle hazırladığımız fal sayfalarında hoşca vakit geçirirsiniz.

Önemli: Sitemizde sizlere sunduğumuz tüm fal sistemleri, yanlızca eğelence amaçlı ve tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır, hiç bir zaman bunun bir kehanet veya gerçeklik payı olduğunu savunmuyoruz ve savunanlarında karşısındayız. Zaten bunun aksini savunan insanların söyledikleri, hurafeden öte geçemez sitemizde sizlere sunduğumuz hizmetlerdeki amaç yanlızca sizleri eğendirip hoşca vakit geçirmenize yardımcı olmaktır…

Fal Bakma Editörü Gülçin Burul

logo (1)
  • reply melek ,

    Sevgilim beni seviyor mu gerçekten

    Leave a comment