Kova Burcu

Hayatınızda cevap almak istediğiniz sorularınızı en alttaki yorum alanından yazıp sonra falınızı açın, ne kadar detaylı yazarsanız o kadar net yorumlar alırsınız "Burcunuz, yaşınız, medeni, durumunuz vs..."

Kova Burcu

Kova burcu insanları, zor olan her şeyin üstesinden gelebilirler. Özellikle sayısal zekaları aşırı derecede gelişmiştir ve hafızaları çok güçlüdür. Enerjilerini hem fiziki hem de ruhi yönden harcayabilirler. Şiddete çok karşıdırlar ve şiddet uygulayan kişilerle kavga edebilirler. Fazlaca yenilik ararlar ve uçarı fikirleri sayesinde farklılık yaratırlar. Her türlü fikre saygıları vardır ve bu sayede herkes tarafından saygı duyulan kişiler olurlar.

Kova Burcu Kadını

Kova burcu kadınlarının fikirleri her zaman çok sabittir ve kimse o fikirleri değiştiremez. Dışarıdan saatlerce konuşsanız bile o fikirlerin değişmesine imkan vermezler. Akıllarına bir fikir geldiğinde ve değişim istediklerinde her türlü yolu denerler ve yerine getirirler. Kendi fikirleri değişmediği için o fikirlere sahip olan insanlarla arkadaşlık kurarlar. Kazandıkları paraları, hiç düşünmeden harcayabilirler ve istedikleri her şeyi alabilirler.

Kova Burcu Erkeği

Kova burcu erkekleri, bir çok işi aynı anda yapabilirler ve her şeye aynı anda ilgi duyabilirler. Hepsine aynı anda ilgi duymaları sebebi ile her zaman sevilmezler. Çalışkanlıkları ünlüdür ve tüm işleri pratik olarak halledebilirler. Ellerindekilerle yetinmeyi sevmezler ve her zaman daha fazlasını isterler.

Kova Burcu İlişkileriniz

Evrensel dostluk burcunda doğan Kovalar arkadaşlarına çok değer verir. Her birinin hayatlarında özel bir yeri vardır. Arkadaşlarınız çok farklı yerlerden, farklı çevrelerden olabilir. Siz hepsine birey olarak değer verir, geldikleri yerleri değil, niteliklerini değerlendirirsiniz. Çevrenizdekilerin tek bir ortak özelliği vardır: Her biri de özgün, ilginç ve normların dışında kimselerdir. Sıradan insanları sıkıcı bulursunuz. Sadece hayran olduğunuz, cazip bulduğunuz kişilerle arkadaşlık edersiniz.

Aşk hayatınız hareketlidir. Pek çok flörtünüz, düşünmeden daldığınız ilişkileriniz vardır. Gönül eğlendirmek, aynı anda birden çok kişiyle görüşmek sizi cezbeder. Uzun sohbetleri çok seversiniz. Bağımsızlığınıza düşkün olduğunuzdan uzun süreli ilişkiler sorun olabilir. Sizin için doğru kişi en iyi arkadaşınızdır.

Onu bulduğunuzda bağlanmayı düşünebilirsiniz. Ancak özgürlüğünüze saygı duymalıdır. Zıt burcunuz Aslan’la tutkulu bir ilişkiniz olabilir, Koç ve Yay burçları sizin özgürlük düşkünlüğünüzü anlar. Sizinle aynı burçtan olanlarla ya da ikizler ve Terazi’yle daha iyi anlaşırsınız. Ancak Boğa ve Akrep sizin için aşırı sahiplenicidir.

Ailenizle olduğunuzda huzur bulursunuz. Onlara şefkat gösterir, sürekli ilgilenirsiniz. Aile hayatında gelenekçi davranırsınız.

Kovaların çocukluğu, çoğunlukla istikrarlı, güvenli bir ailede geçer. Fırsatını bulursanız, büyüdüğünüzde de eve yakın olmak istersiniz. Çocuklarınızın geniş bir ailede büyümelerini istersiniz. Kovaların genellikle küçük aileleri vardır, ikiz olanlara da sıkça rastlanır. Ebeveyn olarak çocuklarınızın merakını besler, öğrenmeye teşvik edersiniz. Büyüdüklerinde hayadarına temel olacak değerleri ve prensipleri de aşılamayı ihmal etmeyin.

Fikirlerinizi iiâde edecek fırsatlar bulabileceğiniz zorlayıcı işleri tercih edersiniz. Rutin işler bir süre sonra ilginizin azalmasına sebep olur. Terfi imkânı olan, değişimler yapabileceğiniz bir iş yapmak zorundasınızdır. Verimli olabilmeniz için sakin bir ortama ihtiyacınız vardır. Aileniz gibi benimsediğiniz bir takım içinde çalışmayı seven sadık bir personelsiniz. Bu durum, daha iyi bir fırsatla karşılaştığınızda eski işinizi bırakmanızı zorlaştırır.

Ama gideceğiniz yeni yerde de aynı ilişkileri kurabileceğinizi unutmayın.

Kova burcunun Parasal konulardaki başarınız planlama, organizasyon ve bütçe yapmanıza bağlıdır. Yoksa paranız ellerinizden kayıp gider. İhtiyacınız olanı doğru zamanda bulabilirsiniz. Ev sahibi olduğunuzda çok kâra geçebilirsiniz ancak uzun vadeli, risksiz yatırımlar yapmanız gerekir. İhtiyaç sahibi insanlara karşı merhametle yaklaşırsınız. Ama kendinize öncelik vermeli, diğerlerini başka kanallara yönlendirmelisiniz.

Kova burcu Neşeli Yanınız

Marifetli küçük aletler en sevdiğiniz şeylerdir. En çok da elektronik olanları seversiniz. Bu aletler sizin yenilikçi yanınıza hitap eder. Son teknoloji ürünlerine çok ilgi duyarsınız. Tablet bilgisayar, akıllı telefonlar gibi aletlere bayılırsınız. Mutfak çekmeceleriniz bir sürü alet edevatla doludur.

 

Kova burcu Güçlü ve Zayıf Yanlarınız

Özgür ruhunuz, bağımsız yapınız yanlış anlaşılmasa da tutucu yanınız anlaşılabilir. Pek sık göstermediğiniz bu yönünüz ara sıra ortaya çıkıp ne yapacağı belli olmayan biri gibi görünmenize yol açabilir. İnsanlar tam sizi çözdüklerini düşünürken yönetici gezegeniniz Uranüs’ün etkisiyle bir anda değişiverirsiniz.

Duruma göre inatçı sayılabilirsiniz, değişim sizden gelmediği sürece sizi ürkütür. Değişim başlatmak güçlü yanlarınızdan biridir. Ancak hayatı ilginçleştirmek adına mevcut durumu bozacak olursanız, değişim yıkıcı olabilir. Değişimi, olumlu etkisini göreceğiniz alanlarda yapmalısınız.

Kovalar yardımsever, iyi yürekli insanlardır. İnsan hakları ve eşitlik konusuna çok önem verirsiniz. Her kesimden insanı kucaklarsınız ama pek azıyla duygusal bağlar kurarsınız. Akılcı dünyanızda daha rahat edersiniz, bazen mesafeli ve ilgisiz görünebilirsiniz. Öfkeniz gözlerinize yansır.

Sezgisel, yaratıcı dimağınız, yıllar öncesinden bile yaklaşan trendleri görebilir. Kovalar, yeni ürünler yaratacak mekanik yeteneğe sahiptirler. Sezgileriniz sayesinde geleceğinizi çizebilir, mihenk taşlarını tahmin edebilirsiniz.

Kova burcu
Kova burcu

 • reply leyla ,

  Bekarim muhasebe mezunuyum issizim is ariyorum kpss calisiyorum sikildim bunaldim yeni ask hayat biseyler gezmek istiyorum

  • reply selda ,

   büyüyünce hangi meslekte olucam

   • reply rabia ,

    ve karnem nasıl olucak

    • reply rabia ,

     ben ne zaman zayıflayabileceğim

     • reply ismail ,

      nisanur diye bir kız var beni hiç sevcekmi

      • reply zenfira ,

       ishlerim yoluna dushecekmi?

       • reply muhammed ,

        ne zaman evlenıyorum

        • reply nazlı ,

         hamıle kalabilecek mıyım en erken ne zaman olur

         • reply ayşe ,

          dualarım kabul olacakmı

          • reply elif ,

           ocak 24 doğumluyum burcum hangisi

           • reply Love ,

            Zayıflıya bilicekmiyim.

            • reply Sonay ,

             Eşim ve ben kova burcunuz evliliğimiz nasıl gidicek

             • reply İkizler Burcu Şubat | Fal Bak | Fal Bakma ,

              […] Kova Burcu […]

              • reply Fal Bak | Fal Bakma ,

               […] Kova Burcu […]

               Leave a comment