Balık Burcu

Hayatınızda cevap almak istediğiniz sorularınızı en alttaki yorum alanından yazıp sonra falınızı açın, ne kadar detaylı yazarsanız o kadar net yorumlar alırsınız "Burcunuz, yaşınız, medeni, durumunuz vs..."

Balık Burcu

Balık burcuna mensup insanların en belirgin özellikleri aşırı derecede duygusal olmalarıdır,  öyle ki dünyanın en duygusal insanı araştırılsa onun burcu balık çıkacaktır. Güçlü olmayı çok severler ve güçlünün yanında yer almayı seçerler. Bu düşünceleri onları iyi bir taklitçi yapar, kendi duygularından çok başkalarının ne dediğini düşünürler. Sürekli yanlış yaptıklarını düşünür kendilerini her zaman eleştirirler.

Balık Burcu Kadınları

Balık burcu bayanları, son  derece kırılgan ve duygusal olurlar. Öyle ki basit bir şakayı dünyanın en büyük hakareti sayar ona bile kırılabilirler. Son derece hırslı ve ellerindeki işi bitirmeyi seven insanlardır. Evlerini bir sığınak olarak görürler ve evlerinde bir huzursuzluk çıktığında dünyaları başlarına yıkılır. Son derece kıskanç olduklarını da söylemek gerekir.

Balık Burcu Erkekleri

Balık burcu erkekleri çevrelerindeki her insanla uyum içerisinde yaşayabilirler. Bu uy7umun altında yatan en büyük sebep hayal dünyalarıdır. Çevrelerindeki her insanı iş ortakları gibi görebilirler. Başarısızlık yaşamayı sevmezler bu yüzdende sorumluluk almaktan her zaman kaçarlar. Çevrelerindeki olumsuzluklardan her zaman kaçarlar çünkü bu olumsuzluklardan çabuk etkilenebilirler.

Balık Burcu İlişkileriniz

Belli bir arkadaş grubunuz vardır ve hayatınızın temelini oluştururlar. Bu insanlara daima güvenirsiniz. Diğerleri hayatınıza girip çıkarken bu az sayıdaki dostlarınızdan çok şey öğrenirsiniz. Yakın dostlarınızla sakin akşamlar geçirmeyi, kalabalık toplantılara gitmeyi tercih edersiniz. Yine de oldukça geniş bir çevreniz vardır. Çoğunu iş sebebiyle tanırsınız.

Balık burcu aşk hayatında, bütün yıldönümlerini ve özel günleri hatırlayan bir romantiksiniz. Yalnız kalmayı sevmezsiniz. Aklınız her konuda rahat olmalıdır. Uzun süreli ilişkinizin getirdiği huzur ve mutluluk sizin için çok önemlidir. Flört ederken ilişkiyi kolay kolay bitiremezsiniz. Zıt burcunuz Başak ideal eşiniz olabilir. Oğlak ve Boğa’yla da anlaşırsınız. Yengeç, Akrep ve Balıklarla çok ortak noktanız vardır. Ancak İkizler ya da Yay burcuyla başınıza ne geleceği hiç belli olmaz.

Balık burcu olarak ailenizde en çok kardeşlerinize yakın olursunuz. Kardeşleriniz size güvence hissi verirler. Onlarla zaman geçirmek eğlencelidir. Teyze, amca, kuzen gibi akrabalarınızla da aynı şeyleri yaşarsınız. Çocukluğunuzda sık sık taşınmış olabilirsiniz. Çocuklarınızla sıkı bağlar kurmak istemenizin nedeni, düzensiz aile hayatınız olabilir. Çocuklarınızın hayal kırıklığına uğramasına dayanamazsınız. Ancak unutmayın, çocuklar buna benzer durumlardan ders çıkarır, büyüdüklerinde daha güçlü bireyler olurlar.

Bilginizi artırma fırsatları sunan, masa başı olmayan işleri tercih edersiniz. Pek çok alana ilgi duyduğunuz için gönlünüzdeki işi bulmanız zor olabilir. Köşeyi dönme hayalleriyle hareket etmeyin, ilgi alanınıza giren işleri yapın. İş ortamında kaliteli ve ileri teknoloji ürünlerle çalışmak istersiniz. Ofisinizin dekorasyonu çok önemlidir. Övgü duymak, fark edilmek sizi teşvik eder. Liderlik fırsatlarını yakalamak istersiniz. Küçük denizde büyük balık olmayı tercih edersiniz.

Para konusunda en değerli varlığınız partnerinizdir. Bu sizin için zor olabilir. Kazancınız yüksektir ama harcamanız da çoktur. Kredi kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Eşinizle oturup bir bütçe yapmalı, uzun vadeli yatırımlar, harcama planları oluşturmalısınız. Getirisi yüksek yatırımlar yapıp daima nakit harcama yapın.

Balık Burcu  Neşeli Yanınız

Bulunduğu duruma ve ortama sizin kadar çabuk uyum sağlayabilen pek az insan vardır. Bu da sizde iş yerinde, arkadaşlar arasında ve aile içinde çok çeşitli insanlarla iletişim kuma isteği uyandırır. İnsanları cezbetme ve rahatlatma yetenekleriniz sayesinde zor durumlarla başa çıkabilir, düşüncelerinizi kabul ettirebilirsiniz.
Bu Yıl için Olumlama Amacım parasal güvencedir.

Güçlü ve Zayıf Yanlarınız

Hemen hemen her duruma ve ortama uyum sağlayabilirsiniz. Çevrenizdekilere tepki vermek ya da dikkat çekmek istemediğiniz zaman başka işlere dalarsınız. Sezgileriniz hatta medyumluk güçleriniz, insanların ne hissettiklerini anlamanızı sağlar. Bu gücünüz yüzünden çevre koşullarına karşı aşırı duyarlı olursunuz. Olumlu da olumsuz da olabilecek bu duyarlılığı kontrol etmeyi öğrenmeniz gerekir.

Yönetici gezegeniniz Neptün yüzünden hassas ve tutkulu bir yapınız vardır. Kalbiniz ve aklınız bu ihtiyaçlarla doludur. Vicdanınızı sızlatan durumlarda başkalarına yardım etmek uğruna kendi ihtiyaçlarınızı hiçe sayarsınız. Ancak bu her zaman doğru olmayabilir. Bazen en zor olanı seçmek gerekir: İnsanlara kendi mücadelelerini vermeleri için izin vermek ve zor yoldan öğrenmelerini sağlamak.

Balık en yaratıcı burçlardan biridir. Bu yanınızı gün içinde farkında olmadan kullanırsınız. Sanat, dans, el sanatları ve yazarlık bunlardan bazılarıdır. Her şeye farklı bir açıdan baktığınız için aklınız türlü fikirlerle doludur.
Sakin bir görünüşünüz olsa da ruh hâliniz inişli çıkışlıdır. En inandığınız konularda bile geri çekildiğiniz olur. Meditasyon yapmak,fal bakmak  müzikle ilgilenmek ruhunuzu besler, kendinize yönelmenizi sağlar. Zihninizi olumlu düşüncelerle doldurmak size yardımcı olacaktır.

 • reply Muhammed Yüksel ,

  Bu yıl bana neler getirecek balık burcu

  • reply Balık Burcu Ağustos Ayı | FalBakma.gen.tr ,

   […] Balık Burcu […]

   • reply Boğa Burcu Temmuz Ayı | FalBakma.gen.tr ,

    […] Balık Burcu […]

    • reply muhammed ,

     ne zaman evlenıyorum

     • reply samet ,

      sevgılımle aramızdaki ılıskının sonucu evlılıge gıdecek mı

      • reply şermin ,

       onunla tekrar beraber olacak mıyım oda beni sevecek mi

       • reply melis ,

        Sevddigim kisi bana geri dönecekmi

        • reply latife ,

         para

         • reply bu yil bana neler getircek ,

          kocam ben sevyormu

          • reply bu yil bana neler getircek ,

           bu yil bana neler getircek

           • reply sündüz beyza kırık ,

            ben balık burcuyum

            • reply aysel handan ,

             HOŞUMA GİDİYOR BAZILARI GÜZEL

             • reply feyzi ,

              kiz arkadasim beni seviyormu

              • reply Fal Bak | Fal Bakma ,

               […] Balık Burcu […]

               • reply aslı ,

                Ev satilacakmi

               Leave a comment