Faydalı linkler : BİZE ULAŞIN | HAKKIMIZDA | REKLAM VER | GİZLİLİK POLİTİKASI | SİTENE EKLE

Hayatınızda cevap almak istediğiniz sorularınızı en alttaki yorum alanından yazıp sonra falınızı açın, ne kadar detaylı yazarsanız o kadar net yorumlar alırsınız "Burcunuz, yaşınız, medeni, durumunuz vs vs"

KUPALARIN KRALİÇESİ

Suyun simgesi mavi renk ve medcezirin dalgalandığı sahil, Tarot falı Kupa kraliçesinin tabiatını akla getirir, su, onun sandığının biçimini alır. Bura daki düşünce, Kupa Kraliçesinin en çok göze çarpan özelliğinin hassas ve duygusal yapıda olması ve bu nedenle de çoğunlukla çevresinin etkisi altında kalmasıdır. Diğer insanlann ruh halini ve hissettiklerin kendi üzerine alarak, onlar incindiğinde incinir, sevindiğinde sevinir. Cesaret gerektiğinde oradadır, eğer anlayış gre kirse bunu sezgileri ile hisseder ve karşılık verir. Genellikle, ona yakın olan insanlar ve on lann yaşamlan üzerine kehanette bulunur. Kupa Kraliçesi uyumu ve banşı sever. Macera arayan ve hayatın heyecanını seven Asalann Kraliçesinin tersine, sessizliğe, hayaller kurduğu anlara ve düşünmeye değer verir. Sev diklerinden kalan hatıraları bağnna basar; çevresi arkadaşlan ve ai lesinden kalan yadigârlar ile süslenmiştir. Sevgi, onun hayatında önemli bir rol oynar.

Zamanının ve gücünün büyük bir kısmını sevdikleri için harcar. Bu Kraliçe, sezgileri ve hassaslığı ile, çoğunlukla sevdiğinin düşüncelerini hisseder ve büyük bir hoşnutlukla ona ihtiyacı olan kişilere destek olur. Onun hayatı, çoğunlukla, kendi hayallerini belki bir gün gerçekleşir diye içine atmak ve başkalanmn düşlerini gerçekleştirmek doğrultusundadır. Hayalleri yaratıcı karakterdedirSanat, müzik, şiir, yazı ve yaratıcılıkla ilgili diğer alanlar. Ruhsal duyarlılığı ve sezgileri çok güçlüdür ve pek çok amacına bilinçaltının kuvvetini keşfederek ulaşabilir. Büyü, psikoloji, felsefe ve mistisizm diğer ilgi alanlarıdır. Saltanatıyla denizi kaplayarak sahilde tek başına oturan bu Kraliçe, güçlü hayallerinin psişik ve bilinçaltı derinliklerinin etkisinde yaşar ve isterse bu kuvvetler onu içine alabilir. Sevgisi tamdır ve sadıktır.

Sıcak bir dalganın etkisi gibi yumuşak ve sakinleştiricidir. Gerektiğinden fazla duyarlı olması onu kararsız ve incinebilir bir ruh haline sokabilir. Bu kadın dünyaya açıldığında, hassasiyeti ve psikolojisi incinmeden diğer insanlann yaşantısına ayak uydurması zordur. Belki de, evinde kendini güvende hissederek inzivaya çekilmesinin sebebi budur. Çevresini çok yakın arkadaşlan ve ailesi ile sınırlar, sadece onlann hislerine ortak olur. Aksi taktirde, diğer insanlara karşı sürekli açık olacak ve karşılık verecektir. Onlardan sezdiği titreşimlere devamlı maruz kalacağından, duygulan da devamlı çalkantı içinde olacaktır. Bu Kraliçe hassas, sempatik, duygulu ve hayalcidir. Genellikle müzik, şiir, edebiyat ve sanatı, kendini evine ve ailesine adamayı sevdiği kadar sever. TersHassasiyeti çekilmez bir hal alabilir. Ters çevrili Kupa Kraliçesi, kendini başkaları için feda eden, duygusal zayıflıklar içinde, kızgın ve incinmiş bir kadındır.

Duygusallığının ve kabul edilme isteğinin içine düşürdüğü problemlerden uzaklaşmaya çalışır. Şaşkınlık ve kararsızlık içinde, illüzyonlar, düşler ve fantezilerle dolu bir dünyaya adım atar. Belki alkol ve uyuşturucu veya kendi kuruntuları, onu bu küçük ve gerçek olmayan evrene sokar. Hastalıklı kaygı ve tasalar, psikolojik yetenekleri ile karşıtlık gösterir, sık sık gördüğü rüyalar onu korkutur. Gündüzleri olabilecek en kötü ihtimalleri düşünerek olumsuz hayaller kurar. Kederli geçmişini unutabilecek veya terkedecek güce sahip değildir. Ters çevrili Kupa Kraliçesi, duygusal açıdan dengesizlik içinde olabilecek bir kadını temsil eder. Yanlış, korkunç ve gerçeğe uymayan hükümler verebilir. Gerçekler ondan uzaktır ve o da, gerçeklerden uzak durmaya çalışır. Duygusal problemleri onu, büyük bir dalganın üzerindeymişçesine yukan ve aşağı çeker, şaşkınlık ve düzensizlik içinde batınr. Kalbi değil, aklı ona yol göstermelidir. Ters çevrili Kupa Kraliçesi, eleştirici olmaktan ve yaşamındaki her şeyin ona karşı olduğunu düşünmekten vazgeçip objektif olmayı öğrenmelidir.

Tarot

Sitemizi Paylaş Sana Özel Yorum Kazan
facebook-sharetweet-it

Sitemizi Facebook veya Twitter'da paylaşın ardından bize mail adresiniz ve sorunuzla birlikte buradan gönderin size özel gelecek falınız mailinize gelsin.


 1. Hulya dedi ki:

  Hayatim guzel olcak beni neler bekliyo

 2. Zühriye dedi ki:

  Beni nasıl bir gelecek bekliyor

 3. Kamile dedi ki:

  Kova bekar 37 yaş kooperatif başkanıyım işler nasıl olcak

 4. gamze dedi ki:

  6 yıllık evliyim eşimde varikosel hastaligi cikti ameliyat oldu 1 sene önce cocugumuz olucakmi acaba

 5. Melda dedi ki:

  Iyi kariyer ne KPSS kazanacığım meslek

 6. Yasemin Aydin dedi ki:

  Kiminle evlenecegimi merak ediyorum. Ve ne zaman

 7. meltem dedi ki:

  dileğim olacakmı

 8. Dodri dedi ki:

  Vahid evlenecek mi

 9. gizem dedi ki:

  Yaz okulu icin iki ders aldim geçebilicek miyim ? Birde aşk hayatim nasil olucak?

 10. gonul dedi ki:

  Hamileyim iyi sonuclarla karsilasabilecekmiyim huzurlu olabilecekmiyim

 11. sevgi dedi ki:

  yengeç burcuyum

  20/07/1984 30 doğumluyum

  evliyim

  hayatta sağlık, huzur, çocuk sahibi olmak ve eşimede hayırlı bir iş istiyorum bu ay hamile kalabilirmiiyim acaba veya hamilemiyim bunun cevabını çok öğrenmek istiyorum

 12. abdullah dundar dedi ki:

  Haytimda degisiklikler olacakmi maddi sikintim var o duzelecekmi yani para gelecekmi babamla aram iyi deyil duzelecekmi

 13. efsane dedi ki:

  Resmiyye isden gedecek?

 14. yasemin dedi ki:

  Eşim eskisi gibi ilgili romantik bi adam olucakmi ve para ihtiyacimiz biticekmi

 15. mıne dedi ki:

  çok uzun yazıyor ama nıyatımın cevabı yok bu fal olmamış arkadaş

 16. isim dedi ki:

  Yorum yok

 17. oya dedi ki:

  İstediğimi alabilecek miyim

 18. yurdagül dedi ki:

  Özdemir beni seviyormu ve geleceğimizde evlılık var mı?

 19. can dedi ki:

  iş durumum ne olucak

 20. mila dedi ki:

  ask hayatim nasil olucak

 21. dila dedi ki:

  egitim aşk ve para nasıl olcak hayatımda

 22. dila dedi ki:

  egitim ve aşk hayatım nasıl ollacak

 23. Gulperi dedi ki:

  yakin zamanda kendi evim olacakmi?

 24. Gulperi dedi ki:

  Yakin zamanda evim olacakmi?

 25. Gulperi dedi ki:

  Kocamla iliskimiz

 26. Gulperi dedi ki:

  Ailemin durumu

 27. gorkem dedi ki:

  universiteyi kazana bilecekmiyim

 28. fındık çalışkan dedi ki:

  Hayırlı bir evlilik istiyorum

 29. ozlem dedi ki:

  4 aylık evliyim nezaman hamile kalirim

 30. Gulperi dedi ki:

  Geleceyimle Iloilo you’re istiyorum

 31. deniz dedi ki:

  Sağlıgımla ilgili yorum

 32. nigar dedi ki:

  Birine asik oldum,beni irelide ne bekliyo onu bilmek isterim(

 33. efsane dedi ki:

  universte okuya bilicekmiyim

 34. mahmut dedi ki:

  istediğim kişiyi ne zaman bulacam

 35. sevim dedi ki:

  Rahatsızım iyileşicekmiyim

 36. gürhan dedi ki:

  koton mağaza müdürü olabilecek miyim?

 37. ulviya dedi ki:

  evlilik karyer

 38. menekse dedi ki:

  bebek varmi

 39. menekse dedi ki:

  hamilemiyim


İsim: *

Mail: *

18 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)