Faydalı linkler : BİZE ULAŞIN | HAKKIMIZDA | REKLAM VER | GİZLİLİK POLİTİKASI | SİTENE EKLE

Hayatınızda cevap almak istediğiniz sorularınızı en alttaki yorum alanından yazıp sonra falınızı açın, ne kadar detaylı yazarsanız o kadar net yorumlar alırsınız "Burcunuz, yaşınız, medeni, durumunuz vs vs"

ASALARIN UŞAĞI

Asalann uşağı, bütün Asa insanlan gibi belirgin karakterlere sahiptirgayret, enerji, kişilik, verme, rekabet, hırs ve cesaret. Bu Uşak şansını kullanır ve oldukça çekici ve akıllıdır. Böyle insanlar, harkesin içinde farkedilmeyi ve kendi doğal liderlik yeteneklerini sergilemeyi severler. Koç, Aslan ve Yay burçlarının ateş özellikleri ni simgeeyen ateş renkleri, Uşağın kırmızı, tu runcu, san ve altın rengi elbisesiyle gösterilir.

Gençlik ateş grubuna ait olduğu için, hırs, ce saret, enerji ve liderlik özelliklerine sahiptir. Ya çocuklar ya da yetişkinler, yanşmacı, hırs lı, tahrik edici, yenilikçi, yüce gönüllü ve ilgi merkezinde olmak isteyenler şeklinde tanımla nabilir. Görevini yapma, antrenörlük, atletizm, poltika, terfi etme, satış, öğretme ve insanlarla ilgilenmebu Uşağın farkedilmek için başvuracağı farklı yollardır.

Bu kart düz durumdayken, cesaretlendirici mesajlar buluruzbir telefon, mektup, söz vb. Eğer bir olay varsa, bu, yeni bir rizikoya girme ve kararlı olma anlamındadır. TersAsalann ters çevrili Uşağı, dikkat çekmek için herhangi bir şey yapacaktır. Bazen ilgi görme ya da sevilme ihtiyacından dolayı, yanlış veya zararlı davranışlara rastlarız. Dengesizce, farkedilme ya da önemli olma ihtiyacı, kişiyi ahlâkdışı ya da yapmacık anlamlara yönelmeye iter. Karakter; yüksekten atan, pireyi deve yapan, abartan ve kıskanan biri haline gelir.

Kişi, aşın dramatize ederek, yaşa aldırmayan, öfkesi burnunda biri olur. Asalann ters Uşağı, ters Kral ya da Şövalyeye bitişikse ve bu bir aşk açılımı ise, kişi bu ilişkiden mutsuz olabilir. Eger açılım duygusal bir konuda ise, bu kartla bağlantılı olarak bir kalp kırma olayı meydana gelebilir. Mesajlarda, hayırlı olmayan haberler ve üzücü bilgi ile karşılaşabiliriz.

Sitemizi Paylaş Sana Özel Yorum Kazan
facebook-sharetweet-it

Sitemizi Facebook veya Twitter'da paylaşın ardından bize mail adresiniz ve sorunuzla birlikte buradan gönderin size özel gelecek falınız mailinize gelsin.


 1. sedef dedi ki:

  biz onla bir konuşuyoruz bir konuşuyoruz bir küsüyoruz neden böyle gel gitleri var beni seviyor mu hoşlanıyor mu yoksa hiç biri mi ne den böyle davranıyor ne düşünüyor benim hakkımda ne hissediyor bunları merak ediyorum

 2. Beyza dedi ki:

  Benim adım beyza aslan burcuyum 19yaşındayım sevgilimle on gün önce ayrıldık çok eğlenceli çok güzel giden bi ilişkimiz vardı ama basit bi kavgayla bitti ve konu çok farklı bi hal aldı ben ayrıldım pişman oldum ama şimdide o istemiyor adı mustafa burcu koç 23 yaşında neler olacak? Dönecek mi? Barışacak mıyız? Beni sevıyor mı?

 3. Emir dedi ki:

  Hoşlandğm cockta benden hoslaniyormu

 4. nigar dedi ki:

  benim mesher adinda sozlum var.aramizda sikintilar var.bazen beni aldattigini bile dusunuyorum.her gun farkli biri oluyo soz veriyo yarin unutuyo.beni seviyormu o gercekten bilmek istiyorum sikintilarim o kadarki bitecekmi bu sikinitlar

 5. aaysel dedi ki:

  O bana geri dönecek mi

 6. Zuhal dedi ki:

  sevgilimle barışacak mıyız

 7. Altan YAĞCI dedi ki:

  Sıkıntılarım ne zaman bitecek feraha kavuşacakmıyım maddi durumum düzelecek mi?

 8. foramenmagnum dedi ki:

  Hoşlandığım çocukla aramızda bir şey olacak mı?

 9. Sedef dedi ki:

  Bnm fatih adında bir sevgilim var onunla birlikte bir ömür boyu mutlu olurmuyuz en önemlisi evlenirmiyiz babamla annem barisackmi

 10. FEHİME dedi ki:

  işle ilgili olarak bir haber bekliyorum olacakmı


İsim: *

Mail: *

14 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)