13-14-15 Şubat Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

13 ŞUBAT

Burcu: Kova Uğurlu sayısı: 6 Uğurlu taşı: Ametist Olumlu Özellikler: İleriyi gören, eğlenceli, yaratıcı

Olumsuz Özellikler: Uzak, eg-zantrik, utangaç

Nerede olursanız olun, önünüze çıkan fırsatları kolluyor sunuz. Fikirleriniz iş arkadaşlarınıza biraz tuhaf gelse de, siz düşündüklerinizi dünyayla paylaşmaktan yılmıyorsunuz. İnsanların acı çektiklerini görmeye da-yanamadığınızdan, sosyal yardım komitelerinde gönüllü çalışıyorsunuz. Belli kişilerin size yakınlaşmasından rahatsız oluyor, herkesle eşit dereçede samimi olmayı tercih ediyorsunuz. Utangaçlığınızı yenebildiğiniz zamanlar, eğlenceli bir sevgili oluyorsunuz.

14 ŞUBAT

Burcu: Kova Uğurlu sayısı: 7 Uğurlu taşı: Ametist Olumlu Özellikler: Kurnaz, eğlendirici

Olumsuz Özellikler: Duygusuz, herkesten bir beklentisi olan

Görünüşünüzden belli olmuyor, ama detay kaçırmaz gözleriniz, sivri mi sivri bir de diliniz var. Bu özellikleriniz sizi aranılan bir ittifak üyesi, fakat korkulur bir düşman yapıyor. Çevrenizdekileri kıvrak zekanızla etkiliyorsunuz ama sevdiklerinizle konuşurken kırıcı oluyorsunuz. Tersliğiniz duygularınızı saklamak istemenizden. O duyguları bir serbest bıraktınız mı başlarını alıp gidiyorlar, sinemada ağlıyor, başkalarının üzüntülerine üzülüyorsunuz.

15 ŞUBAT

Burcu: Kova Uğurlu sayısı: 9 Uğurlu taşı: Ametist Olumlu Özellikler: Hırslı, kendine güvenen, bilgili

Olumsuz Özellikler: Küstah, ukala, mantıksız

Herşeyi bildiğinizi zannediyorsunuz. Çevrenizdekilere, ne yapmaları gerektiğini söylemekten zevk alıyorsunuz. Bu tavrınız onların sinirlerini bozsa da, yine sizin haklı olduğunuzu kabul ediyor, zekanıza hayranlık duyuyorlar. Patronluk taslamanız sevgilinizi bezdirebilir ama çok şefkatli biri olduğunuzdan, size katlanıyor. Para hırsınızın kimseyi rahatsız edecek boyutta olduğu söylenemez. Kazandığınızı dağıtmak da hoşunuza gittiği için kimse şikayet edemez zaten.

13-14-15 Şubat Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _5.jpg

Bir önceki yazımız olan 1-2-3 Ocak Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment