7-8-9 Ocak Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

7 OCAK

Burcu: Oğlak Uğurlu sayısı: 8 Uğurlu taşı: Lal Taşı Olumlu Özellikler: Meraklı, açık fikirli, zeki

Olumsuz Özellikler: İzole, asabi, hararetli

Değişik, hatta garip olan herşeye ilgi duyuyorsunuz. İşinizde tam bir arabulucu olabiliyor, farklı fikirleri uyuşturmada insanlara yardımcı oluyorsunuz. Başkalarına, hayallerini gerçekleştirmeleri için destek veriyorsunuz. Tai chi gibi egzantrik aktiviteler size cazip gelebilir. Farklı dünyaların mutfaklarına da hiç yabancılık duymuyorsunuz. Ancak, mantığınızı kullanıyor, asla çok uç denemelere girişmiyorsunuz.

8 OCAK

Burcu: Oğlak Uğurlu sayısı: 9 Uğurlu taşı: Lal Taşı Olumlu Özellikler: Kuvvetli, etkileyici, yetenekli

Olumsuz Özellikler: Kendine beğenmiş, kibirli, şefkatsiz.

Her yerde varlığınızı hissettiriyorsunuz. Fikirlerinizin doğruluğuna sonsuz güvendiğiniz için, pek çok ortamda sesiniz baskın şekilde duyuluyor. Ancak çevrenizin katkılarını da takdir etmelisiniz. Aşkta ipleri biraz gevşetin ki huzurlu olun. Zeka oyunlarından hoşlanıyorsunuz. Biraz da takım oyunlarıyla ilgilenin. Mesela sessiz sinema, sizi de, dostlarınızı da güldürecektir.

9 OCAK

Burcu: Oğlak Uğurlu sayısı: 1 Uğurlu taşı: Lal Taşı Olumlu Özellikler: Çabalayan, dinamik, durdurulmaz

Olumsuz Özellikler: Bencil, fırsatçı, acımasız

Herşeyin en iyisini istiyorsunuz ve elde etmek için de elinizden geleni yapıyorsunuz. Önünüze çıkan engelleri elinizin tersiyle itiyor, tamamen hedefe odaklanıyorsunuz. Sizin gibi yüksek hayalleri olan ciddi biriyle mutlu olabilirsiniz. Hırsınızın sağlığınızı etkilemesine izin vermeyin. Sporu, hobileri veya seyahati zaman kaybı olarak görebilirsiniz, ama herkes gibi sizin de bunlara ihtiyacınız var.

Balık Burcu günlük yorum

Bir önceki yazımız olan KOVA BURCU AYLIK YORUMU 2017 EKİM başlıklı makalemizde KOVA BURCU AYLIK YORUMU 2017 EKİM hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment