Aslan Burcu Kadını Aşk Hayatı

Aslan burcu kadını

Ateş grubu burçların İkincisi, sabit niteliğiyle Güneş’in kızı Aslan kadını. Burçlar Kuşağı’nın kraliçesi. Aslan kadını söz konusu olduğunda lüks ve konfor, özel araçlarla yapılacak seyahatler akla gelir. İster kırsalda, ister bir kulübede, isterse bir sarayda doğmuş olsun hiç fark etmez. Gururu, sakin iddiası ve asaletiyle hemen dikkat çeker. Ne kadar sade giyinirse giyinsin, kıyafetlerinde mutlaka bir ışıltı göze çarpar. Dost canlısı ve hoşsohbet olduğu için, eli ve sofrası daima açık olduğundan çevresinden insan eksik olmaz. Bu kadın nereye girse hemen dikkatleri üzerinde toplar. Şık ve pahalı giyinmeyi sevdiği için davetlerde bulunmaktan hoşlanır. Adeta davetlerin vazgeçilemeyen konuklarının başında adına rastlanır. Özgürlüğüne oldukça düşkün ve son derece gururludur. Pratik ve keskin bir zekâsı vardır. Evi bir saray yavrusunu çağrıştırır.

Büyük, görkemli binalarda yaşamayı ister ve bu isteklerini karşılayacak erkeği buluncaya kadar beklemesini bilir. Etrafında bir hayli hayran toplansa da herkesle yüzeysel iletişim kurar, yanına yaklaşmak oldukça zordur. Aile ilişkisinde o tam bir dişi aslan kesilir. Babası hayatının kralıdır ve onun yerini doldurmak zordur. Doğuştan prenses/kraliçe davranışlı bu kadın, erkeğinin zeki, cesur ve üst düzeylere çıkacak kariyer planının olmasını ister. Aslan kadınının gönlünü fethetmek hiç kolay değildir. Eğer lüks gereksinimleri karşılanmazsa bir süre sonra arkasına bakmadan gidebilir. Aşkta tutkuludur. Her şey gibi aşkını da sergilemek ister. Güçlü arzuları olan bu kadın şans oyunlarına bağımlı olma eğilimindedir. Olumsuz bir durumla karşılaştığında kişi, konu ve olayları dramatize etmekten bir hayli hoşlanır.

Aslan kadınının aşk burcu

Aslan kadını sizin aşk burcunuz İkizler ve Terazi burcu erkekleri olsa da en çok Aslan burcunun erkeği duygularınızı tetikleyebi-lir. Şık ve başarılı aynı zamanda duygusal bir Balık erkeğinin çekim alanına girebilirsiniz. Sizi evliliğe tutkulu ve üçüncü dönemde doğan bir Koç erkeği razı edebilir. Doğal evlilik partneri Kova erkeğidir.

Aşk konusunda şanslı günlerinize gelince; dikkatini çekmek istediğiniz erkekle ilk karşılaşma için pazar ya da pazartesi gününü tercih ederseniz şansınız yükselir. İletişim aracılığıyla temas kuracaksanız çarşamba gününü tercih etmekle dikkati üzerinize çekmeniz işten bile değildir. Yeni sevgilinizle tatile çıkacaksanız programınızı salı günü konuşmanızı öneririz. İlerleyen ilişkinin evlilik konuşmasını perşembe ya da cuma günü yapmanız size şans getirecektir.

Aslan kadını aşk acısını nasıl karşılar?

Aslan kadınının gururu ve görkemli şeylere olan ilgisi göz önüne alındığında kısıtlanmaya, kıskançlığa tahammül edemediğinde eşsiz sabrı bir anda son bulur, kükreyerek ilişkiden alır başını gider. Ayrıca çok hassas olduğu bir diğer davranış da yalanlara asla tahammülünün olmamasıdır. O güneş gibidir, nasıl ki güneşin altında hiçbir şey gizli kalmazsa Aslan kadınından da uzun süre hiçbir şey gizli kalmayacaktır. Bu burcun kadınıyla aşk yaşamak başlı başına bir masala benzer. Aldatılamaz, kısıtlanamaz ve yönetilemez. Ayrılık ve ihanetle karşılaşırsa tıpkı yaralı bir dişi aslana dönüşür ve intikamını kraliçeliğine uygun düşecek görkemde alır. Eğer âşık olduğu adamla doğal yollardan ayrılırsa işte o zaman en büyük dramların kraliçesine dönüşür ve yasını ancak uzun soluklu seyahatlerde teselli bularak atlatabilir. Yeniden sevebilmesi için karşısına çıkacak erkeğin iyi bir kazancı, kariyeri, hatta iyi bir şöhreti olması gerekir.

Burçların kralı, ateş grubunun ve Güneş’in gururlu oğlu Aslan erkeği. Burcun erkeğinin sevmek için yaratıldığını söylemek yanlış olmaz. Son derece dost canlısı, neşeli, evi ve sofrası her daim insanlara açık olduğu için arkadaşları arasında oldukça popüler biridir. Bu erkek her konuda yetenekli olduğundan tüm hünerlerini gözler önüne sermek ister. Ailesine bağlıdır. Babası onun ido-lüdür; babasına kendini kanıtlamak için adeta kendisiyle yarışır. İşinden ve kariyerinden taviz vermez ve başarı basamaklarını güçlü adımlarla çıkmasını iyi bilir. Aslan yelesine benzeyen gür saçları erken yaşlarda dökülebilir, bu belirgin özelliğidir. Ayrıca, gururlu oluşu ve vakur duruşuyla hemen dikkatleri üzerinde toplar. Güzelliğe hayran olan bu erkek doğuştan aktördür. Temiz ve şık görünmeye özen gösterir. Onu saçı sakalı uzamış ve dağınık giysilerle görmeniz mümkün değildir, hatta süslü bile sayılabilir. Ya çok acelecidir ya da çok yavaştır. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşündüğü için harekete geçmesi zaman alabilir. Özellikle aşkta hoşlanacağı kadına rastladığında ve onunla bir beraberliğe karar verdiğinde beğenisine yanıt vermeyecek kadın olamaz. Gerek karizması gerekse ihtişam kattığı ortamla, beğendiği kadının başını döndürmesini çok iyi bilir. Gelir düzeyine göre âşık olduğu kadına hediyelerin en özelini, pahalısını ve benzersizini ince zevkiyle seçerek sunar.

Bu erkek cinselliğe de büyük önem verir. Beraberliğinde tenlerinin uyumlu olup olmadığını küçük dokunuşlarla anAslan erkeği lamak ister. Evleneceği kadının huzurlu ve kendine güvenli olmasını da ister. Kıskanç olmasına rağmen gururundan kıskandığını hiç belli etmez. Bu erkek güzelliğe, gösterişli davranışa ve lükse önem verdiğinden ve kendini bu değerler içinde tanımlayan bir karakteri olduğundan âşık olduğu kadını da şık ve lüks yerlere götürüp göstermekten gurur duyar. Söze dökmediği ve önemli bir tutumu da sevgilisinin Aslan erkeğinin yanında başkalarıyla sohbet etmesi veya dikkatleri kendine çekecek biçimde davranmasıdır. İşte burcun erkeğini raydan çıkaracak davranışlara örnek olması bakımından bu püf noktayı açıklamalıyım: Hiç yoktan surat asıyorsa; hırçınlaşıyorsa Aslan’ın hassas noktası olan patisine diken batmış demektir. Homurtusu kükreyeceğinin habercisidir. Bu tutumunun sebebi ise kadınının ilgisini kaybetmesi ve aşkın büyüsünün bozulmasıdır. Oysa âşık olduğu kadın kendini bir kraliçe gibi hisseder, fakat bu sadece Aslan erkeğinin kraliçesi olmalıdır. Özetle, bu erkeğin yanındaki kadının vakur olması, etrafındaki kalabalıklara küçük bir tebessüm etmesi, başıyla hafif bir selam vermesi ve ilgisini erkeğinden hiç çekmemesi gerekir.

aslan-burcu-kadını-aşk-hayatı-330x330.jpg

Bir önceki yazımız olan Balık Burcu Aylık Burç Yorumu başlıklı makalemizde balık, burç ve neptün hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment