Aslan ve Başak Burcu Aşk Uyumu 2016

Karşınızdaki Aslan’ı sizin kadar iyi anlayacak biri bulunmaz tabii. Bir Aslan’ı severseniz çok mutlu olabilirsiniz. Fakat ikiniz de ateşli, ihtiraslı, öfkelenince gözü bir şey görmeyen, güçlü kişilikte tiplersiniz. Küçük bir kıskançlık büyük olaylara yol açabilir. Aynca ikiniz de yönetme arzusuna kapılabilirsiniz. Yine ilgiyi üstünüzde toplamayı isteyebilirsiniz. Yani Aslanlardan biri ikinci planda kalmaya razı olmaz, fakat doğum anında sizin güneşiniz sevdiğiniz Aslan’ın güneşiyle ahenkliyse çok mutlu olabilirsiniz. Aslan tipini severseniz kesinlikle yıldız haritalarınızı karşılaştırıp sonra karar verin derim.

Aslan ve Başak Burcu Aşk Uyumu 2016

Başak burcu insanıyla kolay anlaşamazsınız. O, uluorta konuşup sizi eleştirebilir. Ayrıca sizin gibi ihtiraslı veya ateşli de sayılmaz. Üstelik tutumludur ve para harcamanıza da sinirlenir. Daima mantıklı davranacağı için düşlerinizi de yıkabilir. En iyisi Başak insanıyla dost olmanız. Eğer sizin yükselen burcunuz Başak, partnerinizin yükseleni Aslan ise durum değişir, işte o zaman uyumlu bir beraberliğiniz olabilir.

Burç Uyumu - Aslan Burcu Kadını Burç Uyumları - Aslan Kadını ...

Bir önceki yazımız olan Aslan Burcu Erkeği Plüton Etkileri başlıklı makalemizde Aslan, Burcu ve Erkeği hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment