Boğa Burcu Temmuz Ayı

Boğa Burcu Gezegensel Tehlikesiz Durumlar

Geçen ayki Jüpiter Satürn dizilimi bu ay daha da düzgün olacak. Neptün Balık burcunda, Üçüncü, Yedinci ve On Birinci Evlerinizle bağlantıdadır. Bu üçleme size şans getirecek. Faydalı bağlantılar kurmanızı, fal bakmanızı ve  sosyal bir oluşumda ya da işle ilgili bir grupta liderlik yapmanızı veya bir akrabanızdan değerli bir hediye almanızı işaret eder. Bir arkadaşınızın arkadaşıyla romantik bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu İlişkiler

Venüs Aslan burcunda, Dördüncü Evinizdedir. Temmuz başında aile içi ilişkilerde gerginlik görülebilir. Ancak Venüs 22 sinde Başak burcuna, Beşinci Evinize geçerken bu gerginlik kaybolur. Ailecek bir geziye, lunaparka gidebilir; çocuklarınızla hoşça vakit geçirebilirsiniz. Bu dönemde sosyal açıdan harekedi olacaksınız. Başak burcundaki Venüs, yeni ilişkilere kapılar açacak.

Boğa Burcu Para ve Başarı

22 Temmuz’da Dolunay Kova burcunda, Onuncu Evinizdedir. İş yerindeki baskılarda artış olacaktır. Huzursuzluk yaratan insanlardan uzak durun, yöneticilerinizle tartışmayın ve size verilen işleri eksiksiz ve zamanında teslim etmeye gayret edin. Bu ay övgü toplayacaksınız.

Boğa Burcu Gezegensel Tehlikeli Durumlar

Angarya işleri fazlasıyla yükleniyorsunuz. Biraz yavaşlayın. Fal bakın. Gezegenlerin olumsuz dizilişi yüzünden sakarlığınız üstünüzde olacak. Bilmediğiniz yerlerden de uzak durun.

Umut Vaat Eden Gönler
3, 6, 12, 13, 17,24, 25, 30

Sıkıntılı Günler
2, 7, 9, 14, 15, 20, 21, 27

BoğaTemmuz

Bir önceki yazımız olan Astroloji başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment