indir (1)

Başak burcu iyi bir organizatördür ve zaman zaman biraz kararsızca davranabilse de, zihninin derinliklerinde her zaman bir plan olacaktır. Planlarının düşündüğü gibi çıkmadığı ender zamanlarda, yalnızca omuzlarını silkip, bunu da deneyimlerine eklemekle yetinir. Aynı hatayı nadiren iki kez yapar ve yaşamı boyunca pek çok şeyi deneyecektir.

Başak burcu etkilemeyi sever ve nadiren izleyici ya da hayran eksikliği çeker. İyi görünümü ve mizah duygusu yüzünden ya da çok fazla güven duygusu aşıladığı için, çekiciliğine kapılan pek çok kişi vardır.
Başak burcular genellikle genç yaşta evlenirler ve bunun başarılı bir evlilik olması için, eşlerinin, pek çok ilgi alanlarıyla ilgilenmelerinden ve yolculuğa düşkün olmalarından ötürü, zaman ayırmalarına izin vermelilerdir.

Başak burcuun yaşamında çeşitlilik olması gereklidir ve Fare, Ejderha, Domuz ve Terazi gibi sosyal ve dışa dönük burçlarda doğanlarla özel olarak iyi anlaşabilir. Öküz, Tavşan, Yılan ve Köpek de Başak burcu’un becerikli ve dışa dönük yapısıyla büyülenecek tir, ama Horoz ve At’ı kızdırması olasıdır ve Kaplan da onun hilelerine dayanamayacaktır. İki Başak burcu arasındaki bir ilişki de iyi gidecektir, birbirlerini anlayacaklar ve çeşitli girişimlerinde birbirlerine yardım edebileceklerdir.

Dişi Başak burcu zeki, gözlem yeteneği son derece yüksek ve akıllı bir karakter çözümleyicidir. Düşüncelerine sıklıkla çok değer verilir ve böyle bir ikna edici yapısı olduğu için, her zaman istediğini elde eder. Pek çok ilgi alanı vardır ve çok çeşitli etkinliklere katılır. Görünümüne çok dikkat eder, zarif giyinir ve saçına özel ilgi göstermeyi sever. Ayrıca ilgili ve düşkün bir anne olabilir ve çok sayıda iyi ve vefalı dostu olacaktır.

Eğer Başak burcu, çevresinde tüm olan biten olaylarda rol alma arzusunu frenleyebilirse ve bir zamanda yalnız bir şey üzerinde yoğunlaşabilirse, genellikle yaşamda istediği şeyi elde edebilir. Eğer herhangi bir düşkırıklığı yaşarsa, gerilemesi kaçınılmazdır. Başak burcu hayatta kalanlardandır ve yaşamı genellikle hem renkli, hem de pek çok olayla doludur.

Bir önceki yazımız olan Aslan Burcu Erkeği Plüton Etkileri başlıklı makalemizde Aslan, Burcu ve Erkeği hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment