1-2-3 Ekim Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

1 EKİM

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 2 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Disiplinli, profesyonel, adanmış.

Olumsuz özellikleri: Talepkar, çevresindekileri kullanan, baskıcı.

Sizin için dünyadaki en önemli şey gururunuz. Gururunuzun zedelenmemesi için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. İnce düşünceli sempatik bir insansınız. Aristokrat görünüşün ardında küçük şeylerle de mutlu olmasını bilen bir kişiliğe sahipsiniz. Uzun vadeli projelerde disiplin ve adanmışlığınız sizi mutlak başarılara götürüyor. Bir takım kurarken, kime ne görev verilmesi gerektiğini çok iyi biliyorsunuz.

2 EKİM

Burcu: .Terazi Uğurlu sayısı: 3 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Hümanist, dikkatli, çalışkan.

Olumsuz özellikleri: Züppe, acımasız.

Siz mücadele için yaratılmışsınız. Elinizden her iş geliyor, çevrenizdekilere büyük bir uyum göstermek sizin için oldukça kolay. Kolaylıkla içinde bulunduğu çevrenin sevilen kişisi haline geliyorsunuz. Sanatkarlık yeteneklerinizin de gelişmiş olduğu aşikar. Bu yeteneklerinizi kullanarak tanınmış birisi olmayı hedefliyorsunuz. Aile içi ilişkilerde, mücadeleci kişiliğiniz basit konularda eşinizle çatışmanıza sebep oluyor.

3 EKİM

Burcu: Terazi Uğurlu sayısı: 4 Uğurlu taşı: Opal Olumlu özellikleri: Açık fikirli, gerçeği arayan, sağlam karakterli.

Olumsuz özellikleri: Yavaş hareket eden, aşın tepki verici.

Nazik ve çekingen mizaçlı sempatik ve anlayışlı birisisiniz. Gelişmiş bir zekanız var. İnsan doğasının mükemmel bir yargı duyusuna sahipsiniz. Dostluklar size çok şeyler vaat ediyor. Hayatınız boyunca çok değerli dostlar edineceksiniz. Gerçeği arayışınız, kimi zaman günlük hayatta herkesin değer verdiği şeylerden sizi uzaklaştırabiliyor. Kişiliğiniz size iş idaresi veya hukuk gibi bir alanda kariyer yapmak için biçilmiş kaftan.

Bir önceki yazımız olan Ekim Ayında Doğanların Burcu Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment