16-17-18 Ocak Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

16 OCAK

Burcu: Oğlak Uğurlu sayısı: 8 Uğurlu taşı: Lal Taşı Olumlu Özellikler: Profesyonel, sadık, çalışkan

Olumsuz Özellikler: İşkolik, emredici, istekleri bitmeyen

Projelerinizin tamamlanması için şevkle çalışıyorsunuz. Organizasyo-nel yetenekleriniz çok yüksek, ama bunun çevrenizdekilerin yeteneklerini görmenizi engellemesine izin vermeyin. Yanınızdakileri desteklemeyi öğrenin. İşkolik olmayın, ailenize ve dostlarınıza zaman ayırın. Sevgilinize patronluk taslamayın, onu kırıyorsunuz.

17 OCAK

Burcu: Oğlak Uğurlu sayısı: 9 Uğurlu taşı: Lal Taşı Olumlu Özellikler: Disiplinli, amaç sahibi, çetin

Olumsuz Özellikler: Kavgacı, uyanık, kinci

Sizin olanı kollama isteyiniz doğal, ama yardımlaşmayla da çok büyük işler yapılabilir. Çevrenize çok zor güveniyorsunuz, ama dostlarınız sizi sadık, şefkatli ve destek veren biri olarak biliyor. Aşkta da doğru insanı bulana dek güvensizlik yaşayacaksınız, ama bilin ki mutluluk çok uzakta değil. Gönüllü olarak katılabileceğiniz, kar amacı gütmeyen iş yerleri, size değerli amaçlar için çalışma fırsatı verir. Bu sırada edinebileceğiniz yeni dostlar hayatınıza renk katacaktır.

18 OCAK

Burcu: Oğlak Uğurlu sayısı: 2 Uğurlu taşı: Lal Taşı Olumlu Özellikler: Derin, kendine özgü

Olumsuz Özellikler: Aşırıya kaçan, gösteriş meraklısı, obsesif

Hayatı derinden yaşıyorsunuz. Bu derinliğiniz başkalarının aklını karıştırıyor. Algılama kabiliyetiniz yüksek. Nedense sizin kadar entel-lektüel olanlarla değil, hafif yüzeysel kişilerle arkadaşlık ediyorsunuz. Sevgiliniz düşünce tarzınıza hayran. Obsesif eğilimlerinizin sizi yıkıcı tekrarlara itmesini engelleyin. Önünüze çıkacak her işte başarılı olacaksınız.

16-17-18 Ocak Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri _1.jpg

Bir önceki yazımız olan 10-11-12 Ocak Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment