7-8-9 Kasım Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri

7 KASIM

Burcu: Akrep Uğurlu sayısı: 9 Uğurlu taşı: Topaz Olumlu özellikleri: Usta, eğlendirici

Olumsuz özellikleri: Aşırıya kaçan, soğuk

İnsanları dikkate almıyorsunuz. İşinizde ustalık sergiliyorsunuz ve bu yüzden sizi kıskananlar var. Sessizliğiniz soğukluk olarak nitelendiriliyor, ama bir de konuşmaya başladınız mı, sizden daha eğlenceli biri daha yok. Sevgiliniz sizin başarılı olmanızda katkıda bulunacak biri.

8 KASIM

Burcu: Akrep Uğurlu sayısı: 1 Uğurlu taşı: Topaz Olumlu özellikleri: Güvenilir, yetenekli

Olumsuz özellikleri: Bastırılmış

Takdir edilmek sizin için çok önemli. Öyle ki bazen alkış almak için saçmalık yapıyorsunuz. Aslında sizin yeteneklerinizde bir insanın kendini bu yollarla kanıtlamaya çalışmasına gerek yok. Aşk ilişkilerinizde, sevgilinizin isteklerine sizinkilerden daha önem veriyorsunuz.

9 KASIM

Burcu: Akrep Uğurlu sayısı: 2 Uğurlu taşı: Topaz Olumlu özellikleri: Pratik, verici Olumsuz özellikleri: Fazla dikkatli, romantiklikten anlamayan

Gözünüzle görmediğiniz bir şeye asla inanmıyorsunuz. Pratikliğiniz takdir ediliyor, ama bu gereksiz ihtiyatınız yüzünden çok değerli avantajları kaçırıyorsunuz. Hiç romantik değilsiniz, ancak sevgiliniz sizi güvenilir buluyor. Ona biraz daha açılmayı deneyin.

7-8-9 Kasım Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri_10.jpg

Bir önceki yazımız olan 16-17-18 Şubat Tarihinde Doğanların Burcu Ve Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment