Arkana Majör İle Tarot Falı

Arkana Majör XV XXTin kullanıldığı bir açılım KESME

1. Şu anda bencil, iddialı ve yönetici bir kadın (Asaların ters Kraliçesi) danışanın sorusu ile ilgilidir. Bu, onun kız kardeşi ile arasındaki ilişkiyi sorduğunu teyit eder.

2. Geçmişte, danışan kendi gücünü bu kadına kaptırmıştır. Aile içindeki mutsuz, sağlıksız psikolojik bir ilişkiyi düzeltmeyi başaramadıklan için, muhtemelen hiçbir gelişme olmamıştır.

3. Gelecek, bir kriz noktası getirir. Doğru olan kazanacaktır. Bencil motivasyonlar ortaya çıkacaktır. Olayların gerçek yüzünü görecektir.

TAROT AÇILIMI

1. En güçlü takım Arkana Majör kardandır altı tane.

2. Güçlü ruhsal ve psikolojik kuvvetler açılımı yönetir. Durum, tamamen danışanın ya da kız kardeşinin kontrolünde olmayabilir.

3. a. ikinci en baskın takım, Tılsımlardır.

b. Bu, para ya da gerçekçi ve pratik konulan akla getirir.

4. a. Beşli ters çevrilidir.

b. Soruyla ilgili biraz üzüntü vardır.

5. a. Açılım 117ye çıkar, 9’a indirilir.

b. Kişisel hedefler, idealler, duygusal konularla ilgili başan.

c. Açılım iki tane onluya sahiptir.

d. Bir sonuç akla gelir. Bu, açılımın baştan sona numaralandınlmasına karşılık gelir.

6. Danışan, soruya bir sebeple yaklaşan olgun bir adamdır. Durumu kontrol etmek ister. Çünkü İmparator, baba kartıdır, sorun kız kardeşi ile ilişkisi hakkındadır.

7. İmparatorun gözleri kapalıdır. Yanlış ve hileli güçler galip gelir. Umulmadık olaylar gerçekleşebilir.

8. Şeytan, onun yöreten sınırlayan koşullan yaşadığını söyler. Kız kardeş, avantaj elde etmek için onun korkularıyla oynuyor olabilir.

9. Ters çevrili Yıldız, onların ilişkisindeki mutsuzluk ve düş kınklığının tarihçesini gösterir. Muhtemelen Asaların ters Kraliçesinin zihinsel ve psikolojik sağlığı bozuktu ve ümitleriyle hedeflerine ulaşmasını önleyen güvensizlikten acı çekmişti.

10. Son zamanlarda zalim ve yönetici davranışların kurbanı olmuştur. Kız kardeşi hakkında yıkıcı ve üzücü bir mesaj almış olabilir.

11. Durumu idare etmedeki gücünü ya da otoritesini kaybedebilir. Kız kardeşine karşı kendini zayıf ve mağlup hissedebilir. Belki de kız kardeşinin kendisinin finansal avantajını almasına izin verebilir.

12. Daha çok baskı uygulayacaktır. Kız kardeşin bencilliği, ilişkilerinde bir kopma noktasına gelinmesine neden olacaktır. Bu, onun için bir yıkım olabilir. Gelecek kartı olan Yıkılan Kule ile tekrar kuvvetleneceği için danışanı özellikle bu yönlerde uyann.

13. Zihinsel sağlık problemleri ortaya çıkar. Ruhen yıkılma. Yıkılan Kule ile gösterilirken, ters çevrili Yıldız depresyon ve anksiyeteyi gösterir.

14. Danışan, aile itibannı, işteki durumunu ve parasal durumunu garantilemeyi düşünmektedir.

15. Ailesi ve arkadaşlan onun kız kardeşine karşı çabalarını görebilir.

16. Bütün problemlerin çözüleceğini ve ilişkilerinin sağlamlaşacağını ümit eder.

17. Bazı şeyler mucizevi şekilde gerçekleştiğinde, hayat olağan ilerliyor gibi görünebilir.

Son iki kart arasındaki büyük farka dikkat edin.

Güneş kozu, negatifliği çevrelemeyi iptal edebilir. Aynı zamanda bir yeniden doğuşu bildirir. Tılsımların Uşağı, Güneş tarafından söz verilen transformasyona sebep olacak bazı bilgi ve tavsiyeleri akla getirir. Bu, bir baba (İmparator) ve onun çocuğu (Uşak) arasındaki yeni saygı duyma olabilir.

Yıkılan Kulenin gelip geçici şeyleri oluşturması, bir dönüm noktası getirebilir. Gerçek daha sonra netleşecektir. Değişiklik için hazırlık yapılabilir.

Bir önceki yazımız olan Terazi Burcu Ağustos Yorumu başlıklı makalemizde burç, TERAZİ ve yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment