Vücut Dili
Bu, sadece, nasıl göründüğünüzle ve rüyalarınızdaki adamı kokunuzla etkilemenizle ilgili değildir. Bu, aynı zamanda, ne dediğiniz ve nasıl hareket ettiğinizle ilgilidir. Öldürücü cazibeye sahip olmak, yüksek sırıklar üstünde tabak çevirmeye benzer.

Aşk Kelimeleri
Yakın zamanlarda yapılan bir çalışma, bir kadının sahip olabileceği en değerli şeyin iyi bir kişilik olduğunu gösterdi. Elbette yüz, vücut ve seksi görünüş önemlidir ama söyleyecek lafınız yoksa, bunlar neye yarar? Erkekler, bize sandığımızdan daha çok benzer. Öyleyse, bir kadından beklentileri nedir?

Önemsendiklerini hissetmekten hoşlanırlar ve bu yüzden onlara kariyerleri, aileleri ya da arkadaşları ile ilgili, çok aşırı olmamak şartıyla, sorular sorun. Bir sonraki adımda nüfus cüzdanlarını göstermek zorunda kalacakları endişesi taşımaksızın, ilginç olduklarının düşünülmesi onların heyecanlandırır. Bir keresinde, kendi hayatı hakkında konuşmaya başlayana kadar oldukça sert görünen ünlü bir futbolcu ile tanışmıştım.

Dikkat edilmesi gereken başka bir unsur, çift anlamlardır. Bir adam, “benimle bir kahveye ne dersin?” diye soruyorsa eğer demek istediği “benimle yatmayı iister misin?” olur. Bu yüzden, kadınlar sözlere kapılıp gitmeden önce gerçek anlamları iyi yakalamalılar.

Genel Yanlış Anlamalar

Adamın söylediği Adamın ima ettiği
Güzel görünüyorsun – Senden gerçekten hoşlanıyorum
Ciddi bir ilişki istemiyorum – Sadece seks, soru yok.
Bir içki ister misin? – Sana bir içki ısmarlarsam herhalde benle yatarsın?
Seni yarın ararım – Seni ilerleyen günlerde arayacağım.

Kadının söylediği Kadının ima ettiği
Yok canım, bu eski şey mi? – Güzel, Gucci’yi fark etti.
Ne iş yapıyorsun? – Ne kadar kazanıyorsun?
Eski sevgililerinle hâlâ arkadaş mısın? – Rakibelerim kim?
Çin yemeği isteyelim mi? – Bana gelip benimle takılmayı ister misin?

logo

Bir önceki yazımız olan Akrep Burcu Ağustos Yorumu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment