Gezegensel Tehlikesiz Durumlar
Balık Burcu 7-sinde Venüs Yay burcunda, Onuncu Evinizdedir. Durumunuz yükseliyor. Mesleki kazanımlarınız olacak. Patronunuzun dikkatini çekeceksiniz. Ancak iş arkadaşlarınızla ve şeflerinizle fazla samimi olmayın, zararlı çıkabilirsiniz. Kıyafet alışverişi için en uygun günler 16 ile 15’idir.

İlişkiler
15’inde Mars Başak burcunda, Yedinci Evinizdedir. Evli olanlar tutkulu anlar yaşayacaklar. Ancak biraz asabi olacaksınız. Sabırlı olun. Düşünmeden konuşmayın. Ay ortasında birinin görüşlerini alacaksınız. Bu görüşlerden faydalanmaya bakın. Kendinizi daha iyi anlayacaksınız.

Para ve Başarı
4’ünde Yeni Ay Terazi burcunda, 18’inde Dolunay/Ay tutulması Koç burcundadır. Parasal sıkıntılar doğacak. Ayın 4’ünde çıkan sorunlar, Dolunay döneminde çözülecek. Tutumlu olun. Borç verecek olursanız, geri alamayacaksınız.

Gezegensel Tehlikeli Durumlar
Balık Burcu Bu ay seyahate çıkmayın. Akrep burcundaki, Dokuzuncu Evinizdeki Merkür 21’inde ters hareketine başlıyor. Özellikle 8-27 tarihleri arasında seyahatlerde gecikmeler olabilir, valizleriniz kaybolabilir. Beklediğiniz bir haberi akmayabilirsiniz, kararlar gecikebilir.
Umut Vaat Eden Günler
3, 7, 12, 15, 16, 23, 25,26

Balık Burcu
Balık Burcu

Bir önceki yazımız olan Astroloji başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment