Boğa Burcu Aralık

Boğa Burcu Aralık Gezegensel Tehlikesiz Durumlar

Jüpiter Yengeç burcunda, Üçüncü Evinizdedir. Akrep burcundaki, Yedinci Evinizdeki Satürn ile aynı hizaya gelmiştir. Bu dizilim size ve eşinize iyi haberler getirecek. Bu şanslı etki, iş ya da özel, bütün yakın ilişkileri olumlu etkileyecek, herkesle uyumlu olacaksınız. Bu dizilim aynı zamanda hayatınızı olumlu yönde değiştirecek bir atılıma sebep olabilir.

Boğa Burcu Aralık İlişkiler

Ayın 3’ünde Merkür Akrep burcundadır. Bu dönem bilgi toplamak için uygun bir zamandır. Bu fırsatı iyi değerlendirin çünkü aralığın son haftasında bu kadar şanslı olmayacaksınız. Ayın 7’sinde Mars Terazi burcuna, Altıncı Evinize girerken diğer gezegenlerle çakışıyor; bu, iş yerinde stres ve çatışmalara sebep oluyor. Sakin olmaya çalışın.

Boğa Burcu Aralık Para ve Başarı

Aralık ayı parasal açıdan en iyi ayınız olacak. Ayın 2’sinde Yeni Ay Yay burcunda ve 17’sinde Dolunay ikizler burcunda olup İkinci Sekizinci Eviniz para eksenindedir. Bu ay ikramiye ve hediyeler alabilirsiniz.

Boğa Burcu Aralık Gezegensel Tehlikeli Durumlar

Bu yıl tatilinizi evde geçirmeyi tercih edin. Ayın 21’inde Venüs ters hareketine başlıyor, Oğlak burcuna, Dokuzuncu Evinize giriyor. Seyahatlerde gecikmeler, iptaller yaşanabilir, valizlerinizi kaybedebilirsiniz. Ayın son haftasında diğer gezegenlerin dizilimi de olumsuz etki ediyor. Dışarı çıkacak olursanız direksiyon başına geçmeyin, şoförlü bir araç ya da taksi tutun.

Umut Vaat Eden Günler
1, 3, 5, 9, 14, 19, 24, 27

BoğaAralık m

Bir önceki yazımız olan Astroloji başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment