Boğa Burcu Eylül Ayı

Boğa Burcu Eylül Ayı Gezegensel Tehlikesiz Durumlar

5 Eylül’de Yeni Ay Başak’ta, Beşinci Evinizdedir. Mutlu sonbahar günlerinin keyfini çıkarın. Çocuklarınızla dışarı çıkın, onlarla faaliyetlere katılın. Ay’ın enerjisi yaratıcı ruhunuzu besliyor, bu dönemde hobilerinize zaman ayırmak isteyeceksiniz.

Boğa Burcu Eylül Ayı İlişkiler

19’unda Dolunay Balık’ta, On Birinci Evinizdedir. Yaz aylarının aktif sosyal faaliyetleri eylüle sarkıyor. Arkadaşlarınızla beraber olmaya, toplantılara katılmaya devam ediyor, yeni insanlarla tanışıyorsunuz. Ayın 1 Tinden itibaren, Venüs Akrep burcunda, Yedinci Evinizdeyken partnerinizle aynı hisleri yaşayacaksınız. Romantik akşamlar düzenleyin. Bunun için en uygun tarihler 23 ve 26 Eylül’dür.

Boğa Burcu Eylül Ayı Para ve Başarı

928 Eylül arasında Merkür Terazi’de, Altıncı Evinizdedir. Bu dönemde iş yerinde gergin olacaksınız. İşiniz telefonlar, epostalar ve toplantılarla sürekli bölünecek, zaman kaybedeceksiniz, bu da sinirlerinizi bozacak. Gülümseyin, iyi şeyler düşünün, sabrınızın taştığını hissettiğiniz anda bulunduğunuz yeri terk edip yürüyüşe çıkın. İşinizi riske atmaktan daha iyi bir çözüm olacaktır.

Boğa Burcu Eylül Ayı Gezegensel Tehlikeli Durumlar

Mars Aslan burcunda, Dördüncü Evinizdeyken ev içinde sinir bozucu olaylar yaşayacaksınız. Beceremeyeceğiniz tamir işlerini ustasına bırakmayı bilmeniz gerek, özellikle 913 Eylül arasında tamir işlerinden uzak durun. Hem paranızdan olabilir hem de kazalara sebebiyet verebilirsiniz.

Umut Vaat Eden Günler
1,4, 5,6, 10,17, 18,23,26

Sıkıntılı Günler
2,7, 9, 11, 13, 20, 27, 29

BoğaEylül V

Bir önceki yazımız olan Astroloji başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • reply nazan ,

    para sıkıntısı ıcerısındeyım duzelecekmı esımle aram ne zaman ıyı olacak benım kendıme aıt bır evım olacakmı yaslandıgımda yanımda kımler olacak maddı durumum nasıl olacak sımdıden cok tsk saygılar

    Leave a comment