Boğa Burcu Ekim Ayı

Boğa Burcu Ekim Ayı Gezegensel Tehlikesiz Durumlar

18 Ekim’de Dolunay Koç’ta, On ikinci Evinizdedir. Bu sizi olumlu etkileyecek. Geçen ayki zor günlerden sonra biraz rahatlayacaksınız. Mümkünse her gün bir süre kendinize zaman ayırın. Dinlenin, gevşeyin, şekerleme yapın, evinizde ailenizle zaman geçirin. Dinlenmeyi hak ettiniz.

Boğa Burcu Ekim Ayı İlişkiler

Ayın 15’inde Mars Başak burcunda, Beşinci Evinizdedir. Sosyal açıdan hareketli günler devam ediyor. Bu dönemde duyduklarınıza fazla önem vermeyin, bir arkadaşınız sizin desteğinizi almak için gerçekleri biraz çarpıtabilir. Çocuklarınızla iyi zaman geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bayramda onları biraz şımartın! Ayın 8’inde öğrenmek istediğiniz bir şeyin cevabını 29’unda bulacaksınız.

Boğa Burcu Ekim Ayı Para ve Başarı

Ayın 4’ünde Yeni Ay Terazi burcunda, Altıncı Evinizdedir. Hayatınızı zorlaştırmak için her şeyi yapacakmış gibi duran kontrolcü insanlarla karşılaşacaksınız. Beklemediğiniz şeyler gelecek başınıza. Tartışmalı konulardan uzak durun, kimseyle inatlaşmayın. Kazanacağınız savaşlara girin sadece.

Boğa Burcu Ekim Ayı Gezegensel Tehlikeli Durumlar

Merkür ayın 2 Tinde ters hareketine başlayarak Akrep burcuna, Yedinci Evinize giriyor. Bunu takip eden üç hafta boyunca ağzınızdan çıkan laflara çok dikkat edin. Yakınlarınızla aranızda yanlış anlaşılmalara yol açacak şeyler söyleyebilirsiniz. Birine bağlanmak gibi bir niyetiniz varsa kasım sonuna kadar bekleyin. Düşünceleriniz iyice netleşecektir.

Umut Vaat Eden Günler

3, 7,12,15,16, 19, 25, 30,31

BoğaEkim V

Bir önceki yazımız olan Astroloji başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • reply Meral ,

  Ozcani çok seviyorum tekrar birliktelik olacakmi

  • reply nurten ,

   Birinle agustos ayinda tanistim fransadan turkiyeye geldi gittiginde bazi sikintilar soz konisu oldu ve iluskiyi sonlandirma karari aldim.bayramda turkiyeye geldi .ve bana bayram msji atti numarasini tanimadim seni uzen biri diye yanit verdi bu kisiyi halen seviyorum acaba oda benim gibi dusunuyormu ve adi orhan.irhanla ben tekrar olabilecekmiyiz

   Leave a comment