DİŞİ KEÇİ’NİN KALBİ

Titiz bayan Keçi gerçek bir prensestir. Kişisel hijyen ve ev temizliği konusunda fanatiktir. Etrafta kendisi için oraya buraya bırakılmış notlar, giysiler ya da çocukların oyuncakları olsa da, bu dağınıklığa rağmen her yer temizdir. Özellikle mutfak daima derli toplu, her şey iyice yıkanmış ve yerli yerindedir.

Erkekler dikkâtli olun, bayan Keçi kur yapmayı seven bir kadındır. Tıpkı Fransız koketleri gibi cinselliğini ortaya koymaksı zın kandırır ve sizi çeker. Çocuksudur, masumdur ve vahşi ve karşı konulmaz bir cazibesi vardır. Erkekler, bu çaresiz görünen Keçi’ye ilgi göstermek ister ama görünüş bazen aldatır. Güçsüz gibi görünür ama kendi ayakları üzerinde durabilir. Aldatılması kolay biri olmamasına rağmen, hassas bir ruhu vardır, bu yüzden onun yüreğine nazikçe dokunmanız gerekir.

Dişi Keçi, kibar ve sevecendir. Desteğe ya da teselli edici bir söze ihtiyacı olan herkese yardım etmeye hazırdır. İlişkide, partnerine karşı istekli ve sadıktır. Ofiste ise, her zaman ofisten en son çıkan kişi olur ve herkese yardım elini uzatır. Onu kısaca bayan kötü gün dostu olarak çağırabilirsiniz.

Dişi Keçi iş hayatına genellikle kendi kendine girmez çünkü doğasında utangaçlık vardır. Ancak, bir kez iş hayatına adım attığında, bazen olması gerekenden de fazla uyum sağlama isteğine sahip olduğundan, başarısının nedeni fedakârlığıdır.

Keçi, otlamaktan hoşlanır. Küçük öğünler ve abur cuburlarla gününü geçirir. Egzersiz yapmayı sevmediğinden, bel bölgesinin kalınlaşması ve sağlığının bozulması kaçınılmazdır. Bu yüzden, günde birkaç kilometre yürümek bile olsa, pasif hayatına uygun bir spor bulması Keçi için kritik önemdedir.

Eğer dişi bir Keçi ve bir erkek Keçi evlenirse, kiloları kendilerinden uzak tutmak için çaba harcamadıkları takdirde devasa bir çift olabilirler.

Dişi Keçi’nin gözleri, yani en masum erkeği bile içine çeken şehvet havuzu, fiziksel özellikleri arasında en dikkât çekici olanıdır. Evlenince harika ve sevgi dolu bir anne olur. Eğer evliliğinin bitmesi gerekiyorsa, hemen başka bir eş aramaya başlayacaktır çünkü yalnız olmaktan hiç hoşlanmaz.

Tek başına yaşama konusunda mükemmel bir yeteneğe sahip olmasına rağmen kendini yalnız hisseder ve birşeylerin eksik olduğunu düşünür. Genlikle en iyi erkekleri seçmez. Bay Mükemmeli bulmadan önce bağlanmaya eğilimlidir. Dişi Keçi’nin öğrenebileceği en iyi ders: olduğunu sandığından daha güçlüdür ve yalnız kaldığında hiçbir sorun çıkmayacaktır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Aslan Burcu Kişilerinin Aşk Hayatı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment