Günük Fal Bakımı

logo (1)

Etrafınızdaki kişiler tarafmdan fark ediliyor ve dikkat çekiyorsunuz. Bu durum sevdiğinizin de gözünden kaçmıyor. Bu ay duygularınızla ilgili anlayışınız gelişiyor. Kendinizi ve sevdiğinizi farklı bir gözle değerlendirebilir ve bu sayede ilişkinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Ay sonuna doğru iletişim problemleri yaşamamak için olumlu tutumunuzu korumaya çalışın. Eğer hayatınızda biri yoksa sürpriz aşkların gündeme gelebileceği bir ay.

İş ortamınızda kendinizi daha özgür hissetmek isteyebilirsiniz. Varolan koşullarınızı çok yönlü olarak değerlendirebilirsiniz. Düşüncelerinizi iş arkadaşlarınıza rahatlıkla ifade edebilir ve fikirlerinizi kabul ettirebilirsiniz. Ani kazançlar elde edebilecek koşulları yakalayıp, bu koşulları fırsata dönüştürebilirsiniz. Parasal girişimlerinizi ay ortasına kadar bitirmeye çalışın. Bu tarihten soma yeni girişimlerde bulunmak yerine üzerinde çalıştığınız konuları geliştirebilirsiniz.

Bu ay fiziksel enerjiniz yükseliyor. Ancak yaşayabileceğiniz ani duygu değişikleri moralinizi etkileyebilir ve bağışıklık sisteminiz zayıflayabilir. Olumlu ve iyi duygularınızı yükseltmeye çalışın. Bu sayede vücudunuzun direnci düşmeyecek ve kendinizi zinde hissedeceksiniz.

Bu ay kendinizi duygusal olarak heyecanlı ve yeni başlangıçlar yapma isteği içinde bulabilirsiniz. Bu durum sevdiğinizle ilişkilerinizde yanlış anlamalara neden olabilir. Olası iletişim problemlerini yaşamamak için sevdiğinize karşı açık olmaya ve onu anlamaya çalışın. Ay ortasından itibaren ise kendinizi güven içinde hissetmek isteyebilir, sevdiğinizle ilişkinizi sıcak hale getirebilirsiniz. Birlikte hoş organizasyonlar yapabilirsiniz.

Aym ilk yarısı parasal gelişmeler açısmdan istediğiniz sonuçları vermeyebilir. Beklediniz gelişmelerde gecikmeler ve aksaklıklar meydana gelebilir. Ödeme düzeninizi ay sonuna yakın tarihlere erteleyin. Ay ortasından itibaren parasal açıdan sizi rahatlatacak koşullar açığa çıkmaya başlayacak. Parasal olarak kendinizi emniyete almak isteyebilir, yatırım yapabilirsiniz.

Bu ay sağlığınız iyiye gidiyor. Ancak yediğiniz yiyeceklere dikkat etmemeniz sonucu mide rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz. Bu ay kendinizi daha iştahlı bulabilir, kilo alabilirsiniz. Ölçülü yemeye çalışın. Günlük hareketinizi arttırmak ve yürüyüş yapmak size iyi gelebilir.

Bir önceki yazımız olan Akrep burcu Çin Astrolojisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment