Koç Burcu Aylık Fal Bakımı

indir (1)

•AŞK: Doğum gününüzün yaklaştığı bu günlerde iyimser düşünceler içine girmeniz enerjinizi yükseltecek ve sizi ilişkilerinizde daha sosyal olmaya teşvik edecek. Katılacağınız gruplarda ilginç yabancılarla karşılaşabilir onlarla sizi heyecanlandıracak flörtler yaşayabilirsiniz. Düzene ve eski değerlere olan bağlılığınız sizi daha çılgınca şeyler yapmaktan alıkoyuyor. Zaten bu tür davramşlar içine girdiğiniz zaman eşiniz veya sevdiğinizin tepkisi ile karşılaşmaktan korkuyorsunuz.

•PARA: Bu ay size yeni fırsatlar getiriyor. Daha önceden başladığınız, kararlı ve sabırlı faaliyetler sonucu hayata geçirdiğiniz projelerinizde olumlu geri dönüşler alabilir, böylece uzun ve azimli bir çalışma döneminin sonunda elde ettiğiniz başarılarınızın tadını çıkarabilirsiniz. Bu ay sonlarına doğru biraz heyecan yaşayıp ortaklarınızın desteğini almadan bazı küçük spekülasyonlara girme isteği duyabilirsiniz. Şans sizden yana gözükse de karşılaşacağınız sonuçların tüm sorumluluğunun size ait olacağını bilin.

•SAĞLIK: Aralık ayında sağlık açısından yine bir önceki ayda olduğu gibi güçlü bir dönemde bulunuyorsunuz. Bu ay, sizin veya eşinizin yakınlarından sevdiğiniz bir büyüğünüzün sağlık problemleri biraz üzülmenize ve yorulmanıza neden olabilir. Ona vereceğiniz destek sayesinde bu yakınınız moral bulacak ve gereken iyileşme gücünü gösterecek.

 

Bir önceki yazımız olan Koç Burcu Uranüs Etkileri başlıklı makalemizde burç, Koç ve uranüs hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment