Koç Burcu için Bu Sene Nasıl Geçecek

Bu yılın gezegensel etkileri para, meslek, ev ve aile, eğitim ve kişisel değişim alanında olacak. Bu yıl, insanlar hayatınızın bir parçası olsalar da siz daha çok kendinize, koç burcu ilgi alanlarınıza ve ailenize yöneleceksiniz.

24 Haziranda Jüpiter İkizler’e yani sizin Üçüncü Evinize geçerken kendinizle barışık kalmakta zorlanacaksınız. Programınız çok yoğun olacak; raporlar, toplantılar, iş yerindeki angaryalar, e-postalar arasında çok yoğun bir iş hayatı yaşayacaksınız.

Tam da istediğiniz gibi! Jüpiter’in bu geçişiyle toplumsal faaliyetlerinizde artış olacak, kardeşleriniz ve komşularınızla ilişkileriniz yoğunlaşacak. Çocuğunuz varsa onları arabayla oradan oraya taşımaya hazırlıklı olun.

Jüpiter, zihninizi ve merak duygunuzu uyandıracak. Bu yüzden kütüphane üyeliğinizi yenileyebilir ya da elektronik kitap okuyucu satın alabilirsiniz.

Jüpiter 25 Haziranda Yengeç burcuna girdiğinde sizin de dikkatiniz evinize yönelecek. Bu tarihten itibaren yıl boyunca sürecek olan, ev ve aileyi temsil eden Dördüncü Evinize geçiş başlar. Jüpiter İkizlere girdiğinde evde yapılacaklar listesini tamamlarsanız, Yengeç’e girdiğinde rahat edersiniz.

Bu geçiş koç burcu evinin bakım ve onarımı için en uygun zamandır ancak unutmayın ki Jüpiter genişlemeyi temsil eder, bu yüzden yapabileceğinizden fazla iş planlamayın. Başlamadan önce önceliklerinizi belirleyin. Jüpiter arkadaşlar, aile ve şehir dışından gelen misafirlerle iyi vakit geçireceğinizi müjdeler. Ailenizi yeniden bir araya getirebilirsiniz.

Akrep’teki Satürn’ün odak noktası, sizin Sekizinci Eviniz müşterek kaynaklardır. 2012 Ekim ayında başlayan bu geçiş, partnerinizin gelirini, sigortasını, yatırım, miras ve banka hesaplarını vurgular, ilerideki birkaç yılda, bu alanlardan bazılarıyla ilgilenmek gerekecektir.

Satürn’ün Sekizinci Eve geçişinin en iyi yönü, birikmiş borçların ödenmesidir. Koç burcu Borçlarınız varsa 2014 yılının sonuna kadar kredi kartı ve diğer borçlarınızı kapatmak için bir plan yapın. 2014 sonunda Satürn Yay burcuna geçiş yapacaktır. Harcamalarınızı nakit yapın, tasarruf planı oluşturun, ayağınızı yorganınıza göre uzatın. Satürn bunların karşılığını iinansal güvenlik ve yüksek kredilendirme derecesi olarak verecektir.

îleriki iki yıl boyunca gelirinizde azalma olabileceğinden idareli yaşamanız çok önemlidir. Bu durum yatırımlarınız için de geçerlidir. Emeklilik hesabınızı gözden geçirin, bir danışmanla görüşüp daha ölçülü bir plan yapıp yapmamaya karar verin.

Koçlar için 2013
Koç burcu

Bir önceki yazımız olan Güneş Burcu Astrolojisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment