Kova Burcu Karma Yapısı

Kova Burcu için Başkalarının hayatına burnunuzu sokuşunuzun avukatlığını yapacak değilim fakat sizin başınıza böyle bir şey geldiğinde, bütün olaylarda aktif bir rol almalısınız yakınınızdaki insanların hayatlarında. Ve aynı zamanda sizinle aynı yolda yürüyenlerin hayatlarında da, özellikle yardımınıza ihtiyaç duyulduğunda…

Bir çok Kova Burcu insan başkalarının hayatlarına burnunu sokarak ortaya çıkacak olası karmik sonuçların riskini almayı istemez. Ama bunu yapmanız gereken zamanlar olacaktır. Eğer böyle bir zamanda hiçbir şey yapmazsanız, emin olun ki çok kısa bir zamanda karmik sonuçlarla karşılaşacaksınız.

Yaptığınızdan pişman olma olasılığı her zaman vardır ama yapmadığınızdan pişman olma olasılığınız çok daha yüksektir. Kutsal gücün sizi büyük planlar için şeyleri hareket ettirmek amacıyla kullanma olasılığı her zaman vardır. Hiddeti ya da pasifliği seçmeden önce daha yüksek fonksiyonların varlığını görmek için kendinize izin vermelisiniz.

Kova Burcu Karma Yapısı _2.jpg

Bir önceki yazımız olan Terazi Burcu Erkeği başlıklı makalemizde terazi burcu erkeği nasıl aşık edilir, terazi burcu erkeği nasıl etkilenir ve terazi burcu erkeği nelerden hoşlanır hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment