Seks enerjisi yükselme Meditasyonu

Seks enerjisi yükselmesinin genel görünümüne bir bakalım. Eminim ki Bölüm 11’deki seksi kullanarak serbest bırakma yöntemini hatırlıyorsunuz. Bu teknikte amaç serbest bırakmaya müsaade etmek değildir. Bu doğru; orgazm olmaya izniniz yok. Sinir bozucu değil mi? Olabilir, fakat işe yarar.

(Eğer bunu birisiyle gerçekleştirecekseniz, niyetinizi ona anlatmalısınız. Büyük ihtimalle o insan bunun bir parçası olmak istemeyecektir ve bunda bir aldatma yoktur; çünkü, seks ve öfke çok güçlü bir birleşme meydana getirir. Bu ikisinin üstüne sinir bozukluğunu saçarsanız, kimse size yardım edemez. Şiddete dönüşür mü? diye endişe etmelisiniz. Her zaman kontrollü olmaya çalışın.)

Normal bir seks yapıyormuş gibi başlayın. Orgazma yaklaştığınızı hissettiğinizde, bunun öfke ya da cinsellikten kaynaklandığından emin olun. Serbest bırakmadan önce son ana kadar devam edin ve durun. Heyecanınız azaldığında ve orgazm olma ihtimaliniz bittiğinde tekrar başlayın. Bana inanın, bunu birkaç kere yaptıktan sonra öfkelenmeye başlayacaksınız. «Sinir bozukluğunuz öfkeye dönüşürse yapamadınız, sadece başladınız demektir.

Diz, mide ve kafa canlandırmasına devam ederek, sinir bozukluğunuz kafanızın en üstüne ulaşana kadar “başla – bitir” serisini sürdürün. Bu biraz zaman alacaktır, acele etmeyin. Kafanıza ulaştığı anda kendinizi ilk Maji noktasında bulacaksınız. Eğer enerji için bir büyü planladıysanız, şimdi orgazm olarak onu kullanım için serbest bırakabilirsiniz. Beden ihtiyaçlarınızdan dolayı erken orgazmla onu serbest bırakma tuzağına düşmemek için dikkatli olmanız gerektiğini burada belirtmeliyim. Eğer öfke uygun bir aşamada kurulma-dıysa, hiçbir şey elde edemeyiz.

Bu bir kurma işlemidir, bu nedenle serbest bırakma amacıyla vücudun doğal ihtiyaçlarıyla savaşmalıyız. Seviştiğiniz insan genellikle sizden serbest bırakmanızı istemeye meyilli olacaktır. Bu nedenle, aktif taraf siz olmalısınız.

Yalnız yapmayı tercih ederseniz, en üst noktaya varmadan kendinizi durdurabileceğinizden emin olun. Uzun zaman dayanmak için hazırlanın. Önceki örnekteki “başla – bitir” uygulamalarını takip edin ve güçlü olun.

Seks enerjisi yükselme Meditasyonu_2.jpg

Leave a comment