Yay Burçlarının Kötü Yönleri

Yay Burçlarının Öfke Majisiyle Çalışmanın Önemli Noktaları

Majide öfkeyle ilgilendiğimizde iyi bir yolda ilerleriz. Öfkeyle çalışırken karşılaşabileceğiniz durumlar için size özel yollar göstereceğiz. Aşırı kararsızlık, istikrarsızlık, dönüştürme işlemlerinde sorun, kendini suçlama, aşırı heyecan, öfkenin majiyle ilgili varlıklarıyla uğraşmak, strese ya da baskı altında hissetmek öfkenin aniden ortaya çıkışı gibi öfke kaynaklı duyguların sistematik sıralanması karşılaşabileceğiniz problemlerden bazılarıdır ve hepsi çözülebilir.

Hadi önce aşırı kararsızlığı çözelim! Ham öfkenin majisel varlığı sıcaktır. Onunla çalışırken vücut sıcaklığınız düşebilir veya yükselebilir. Düşerse, dönüştürme işlemleri devam ediyor demektir. Doğa ana, çevremizdeki enerjinin değiştiğini bize söyleyen bir uyarı olarak bu dengeyi zorlar. Yükselirse, biz hâlâ bir şeyleri kurma aşamasındayız ve düşene kadar devam etmeliyiz demektir. Buradaki önemli nokta eğer vücut sıcaklığı önce yükselir sonra normale dönerse biraz daha düşecektir ve bu ‘değişim oluyor’ demektir. Kurma aşaması çok daha güçlüdür ve sizin sıcaklığınız artmıştır ya da çok hızlı nefes alıp veriyorsanız, derhal enerjinizin bir kısmını depolayın. Sağlığınızı tehlikeye atmayın.

Vücut sıcaklığınız daha başlangıçta hızla düşüyorsa, durun. Temizlenmeye ihtiyacınız var. Soğukkanlılık terimini hatırlayın ve sıcaklığınız yükselene kadar daha ileri gitmeyin.

Aynı zamanda bu bölgede elektriklenme gözlemleyebilirsiniz. Öfke ışığı söndürerek, elektriği düzenleyebilir. Bu sizi ilk başta biraz korkutabilir ama bu yaygın ve bek-lenilmelidir.

Öfkenin majisel varlığıyla ilgili küçük bir gariplik, küçük bir patlama ihtimalidir. Yakınınızda gazlı içecek varsa, Majikal olarak öfkeyle çalışmaya başlamadan önce onları yok edin. Öfkeye olan tepkileri dikkat dağıtıcı ve biraz düzensiz olabilir. Ayrıca aynı nedenle, mumların patlamaya eğilimi olabilir ve alevler çok büyüyebilir. Bu da normaldir, o nedenle bu konuda fazla endişe etmeyin.

Öfkenin bir başka majikal varlığı ise ağızda bir tat, havada ekşi bir koku vardır. Varlığı gözlerinizde yanmaya neden olabilir. Bu etkilerle mücadele için pencereyi açıp içeri biraz temiz hava alır, tütsü yakın ve çok miktarda su için (yakınınızda pahalı bir likör veya benzer bir şey varsa, ekşiliğin riskini azaltmak için onu uzaklaştırmaksınız).

Çünkü öfkenin ekşi bir varlığı vardır, öfke majisini aç karma uygulamak en iyisidir. Yemekten sonra öfke majisiyle çalışmanın kötü tarafı kusma ihtimalinin olmasıdır. Bir kaç saatliğine bile olsa önceden bir şey yememek mide ekşimesinin potansiyel karşı koymasını engellemek için iyi bir fikirdir.

Diğer bir potansiyel problem ise öfkenin yüksek hızıdır. Öfke, çok ani hareket eder, günlük hayatta ona hakim olmak zordur ve maji için kullanılırken kesinlikle şaşırtıcı olabilir. Bunun için en iyi çözüm enerjiyi serbest bırakmaya hazır olana kadar içinde yutacak bir kutsal döngü yaratmaktır.

Aşırı hız için tedavi zamanıdır. Enerjiyi siz onu serbest bırakmak için hazır olduğunuz zamana kadar saklayın. Yaygın tuzak kendimize acele etmek için müsaade etme oyunudur. Onu serbest bırakmak için acele etmeyin. Bir kere serbest bırakıldığında öfke kendi hızında hareket eder. Kendimize ne kadar süreceğine aldırmadan dikkatlice zaman tanıyarak onuna savaşmalıyız.

Yay Burçlarının Kötü Yönleri_1.jpg

Bir önceki yazımız olan Başak Burcu Aylık Yorumu başlıklı makalemizde Aylık Yorumu ve başak burcu hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment